• Geldiği günden beri bir kısımlar saldırmaktan usanmadı.

Bizim bazı dostlarımız milletin kızına, namusuna ve şerefine hakaret etmediği tüm kadınlara Zorbalık yapmadığı için sürekli hakaret yemekte. Sebebi ise haz almak adına herşeyi yapma zihniyeti olan, Allah korkusundan yoksun kişiler gibi olunmadığı içindir.

Girmiyorum fazla buraya. Kahveyi basıyorum kafama işime bakıyorum. işte huzur burada.
    12 1 ...
  • 11. nesil çaylak.

yaptığın türlü ahlaksızlıklar ve halkın belli kısmını oluşturan kadınlar hakkındaki nefret söylemlerin burada kalmayacak, tüm bunları yapmana rağmen üsteye çıkmaya çalışman ve gelip onlarca yan hesabın ile nickaltımda milleti eksilemen ne denli bir hayal dünyasında yaşadığını gösterir. üstüne gelmiş birde "annen ölsün" demiş, acıyorum senin gibilere. bu gece umarım dersini almışsındır, yok dersen bir daha veririz sıkıntı değil. senin yan hesapların kadar benim dostum var.
    28 5 ...
  • insanlar neden o kadar iyi davransan da ilk kötü davradığında senden kötüsü olmadığını düşünüyorlar ? Onlar için sonuç ; son davranış şeklin oluyor. sonucun iyilik ve kötülüklerinin toplamı olması gerekmiyor mu ? neden insanlar günahları ve sevapları tutan melekler gibi adil olamıyorlar ? insanlar neden nankör olma eğiliminde ? geçmiş ve şuan ki davranışlarınla değil de neden hep son yaptığı şeylerle insanlar akılda kalmak zorunda ?
    insanlardan nefret etmeye başladığımı hissediyorum.kimseyi ne beklentiye sokmak istiyorum ne de kimsenin beni bir beklentiye sokmasını.hayal kırılıklığı yaşamak da yaşatmak da berbat bir şey...
    9 0 ...
  • Dil ve din ayrımını yapamayanların yürürlüğe koyduğu rezillik.

iki gün sonra kaldırdıkları andımız yerine ayetel kürsi okunup istiklal marşı yerine çeşitli dualar edilirse çoğu insan " oh oh iyi oldu. " der eminim.

Seçilebilecek/değişebilecek bir şeyin hayatımızın en önemli yapıtaşıymış gibi lanse edilmesi ve bununla ilgili kararlarda fikrimizin sorulmaması/karşı çıkamamamız asalak itaatkar bir halka dönüştüğümüzün kanıtı.
    13 1 ...
  • Onuru gururu olmayan hayatta tek başarısı insanlarin annesine kufretmek olan vasat troll.
    Böyle giderse civili sopalarla doverler bunu.
    35 33 ...
  • Kızların çoğu kendine bi barzo bulmuş, ona bel bağlayarak yaşıyorlar. Meslek edinmek hak getire.

Sınıf birincisi erkek yoktu zaten. Hala araba ve maç muhabbeti yapıyorlar 10 iq.
    13 3 ...
  • bir takım şeriatçıların üstü kapalı olarak söyledikleri şey.

"ben seni inancıma göre öldürebilir, karına kızına tecavüz edip, köle pazarlarında satabilirim. ama sen benim inancımı eleştiremezsin. yoksa saygısız ve ahlaksız sayılırsın"

dolaylı olarak denen bu.

şimdi soru da şu:
    benim hayat hakkıma bile saygı duymayan bir düşünceye/ideolojiye nasıl saygı duyabilirim? akıl işi mi bu?

"bütün müslümanlar öldürülmeli" diyen adama sen saygı duyar mıydın?
    12 5 ...
  • Alacağı 6 puan ile olacak olandır. Başakşehir haftaya yenilir adettendir onlar pek liderlikte duramıyor Galatasaray'ın hali ortada. Aykut Kocaman'ın bir dediği daha ortaya çıktı. Evet.
    9 8 ...
  • gemide

499.
  • en iyi türk underground filmidir.

--spoiler--
    -nabıcaz be kamil? anamız sikildi.

+kızı geri götürelim kaptan. bu iş başka türlü kapanmaz.

-çocuk olma. artık cinayete girdik.

+kazaydı. anlatırız. hem herif pezevenkmiş. kimse siklemez.

-sen öyle san. sen öyle san.

-pezevengi öldür bir- cinayet.

-kızı al iki- adam kaçırma.

-kızı en az iki kişi sik- 3 ırza tecavüz.

-her gece esrara takıl nerden baksan dört- içicilik

-heriflerin cebinden paralarını al beş- gasp

-bütün bu bokları yedikten sonra polislerin suratına bakıp kusura bakmayın abi kaza oldu diyemezsin.

-adamın götünden kan alırlar kamil kan.

-hadi kız orospu. ki bu ibneler bakireydi diyorlar.

-bakire kız nasıl orospu olur anlamadım gitti.

-off... her şey karışık.

- neyse. karı orospu siktik. herif pezevenk öldürdük, paralarını aldık.

- demezler mi? ulan siz misiniz bu kentin zaptiyesi.
    --spoiler--
    12 0 ...
  • ne yazık ki ülkemizde, bursa'nın orhangazi ilçesinde yaşanmış barbarlık örneği.
    gün geçmiyor ki yaban hayvanları katledilmesin, işkence görmesin.
    geçtiğimiz günlerde de 2 tane vaşak, 1 tane kurt ve ceylan bu vandallar tarafından katledilmişti.

bu sefer bursa'nın orhangazi ilçesine bağlı örnekköy mahallesinde yaşanmış bu vahşet.
    yavru tilkinin kuyruğunu kesip tellere bağlamak

Sabah işe giden vatandaşlar, bir çiftliğin önünde kuyruğu kesilerek ayaklarından tellere bağlanmış yavru bir tilki gördü.
    Vatandaşlar durumu hemen belediyeye haber verdi.

Görevliler acı içinde kıvranan hayvanı önce tellerden indirdi, daha sonra da iğne ile bayıltıp yarasına müdahale etti. Tedavisi tamamlanan yavru tilki daha sonra ormana bırakıldı.

neyse ki tilki yaşıyor.
    ama bu barbarlığı da "tilkiler kümeslere girip tavukları yiyor" diye savunanlar var.

tilkinin doğası bu.
    sen tilkinin yaşam alanına tavuk kümesi kurarsan o da karnını doyurup beslenmek zorunda tabi...
    36 3 ...