• hass*ktir ordan, nefesinizin pis kokusu sizi rahatsız etsin mümkünse ağzınızı açmayın.

işte tam da bu zihniyetten siz ve sizin gibiler her daim aldatılma korkusu ile geçirecek ömrünü, yazık.
    3 0 ...
  • uyumak

444.
  • ışıklar kapalı olunca hayaller bastı etrafımı..

karşı koymaya çalıştım ama o kadar derindi ki anlattıkları,

bir yol çizercesine hayata,
    hayır hayır sadece anlamlara..

hani şu altını bir türlü dolduramadığım ,
    ürkek nefes aldığım sonlarıma..

derin uykularıma ..
    4 0 ...
  • bu kanun, akp'nin atası, öncüsü, fikir babası demokrat parti tarafından çıkarılmış bir kanundur. önce yobazlara bu kanunu chp'nin çıkarmadığını anlatmak gerek diyecem ama onlar ancak tapındıkları putların dediklerine inanırlar.
    8 0 ...
  • eski yazarları çok özlüyorum. cool adam vardı mesela. zengindi. dolarhaha diye gülerdi. maldanadam fransız mizacıyla takılıp türk kızları hakkında yazardı. pembe tolga da kültürlü bir gay idi. o da paso erkeklerin götünü mıncırırdı. sirkecidentrengider efsaneydi. inanılmaz hikayeler anlatırdı. plup faction vardı mesela tam bir diyalog ustası yazarıydı. morganize isler başlık üstadıydı. deep, deatly, bifincancay, experimental, saipsiz, koministimam neler neler... ulan hbbia bile artık eskisi gibi yazmıyor. onun da pideci rahmet abisi vardı, tam bir erdoğan delisiydi, ramazan pidesi kuyruğunda memesini gösteren kadınlara takılırdı. eyy gidi mazi be. bluevelve vardı bak. onun ben çenesinin bağını sikiyim.
    20 5 ...
  • Hayatı tespih yapmış sallayan, her konuda iki çift lafı ve tecrübesi olan teyzelerdir.

Öyle sanıldığı gibi, ununu elemiş, eleği asmış teyzeler değil, hayatın tadını çıkaran, fellik fellik dünyayı gezen, konserlerde zıp zıp zıplayıp, tempo tutan, yorulmak nedir bilmeyen, keyifli ve enerjik hatunlardır.

Şimdiki teyzeler bir şahane şekerim!
    Ayrıca teyze anandır, ehehehe..
    13 0 ...
  • buram buram fanatizm kokan ve bursa taraftarını şiddete sürükleyip isyan niteliğinde kişi ve kişileri hedef gösteren, dolayısıyla haddini aşan nefret niteliğinde kötü bir entrydir. bakın benim fitböl entrylerime olan hep bana olur, en son baz istasyon direği mi ne girmişti mabadıma. yani tengir de öyle yapmalıydı. eğer hakem bursanın golünü iptal etseydi, tengir de sinirden kendine hıyar falan sokabilirdi. hem kilosu 10 lira amk. kaliteli orgazm olurdu evet.

edit: sivri biber 16 lira kuki diye mesaj çekti salak. valla bu adam benden de nonoş ama çaktırmıyor. netim bu konuda.
    23 1 ...
  • izmir iyi parti teşkilatı tarafından yapılan ziyarettir.
    partili gençler seçim çalışmaları kapsamında 35 seçmenin ikamet(!) ettiği adresi ziyaret etmişler.
    https://streamable.com/5cqb8

malesef adreste ikamet eden seçmenler iyi partili gençlerle konuşmamışlar, kaçıp saklanmışlar.

hınzır seçmenler işte.
    saklambaç oynamak istiyorlar belli ki.

o halde;

sobe...!!!
    8 2 ...
  • iş işten geçmiş olsa da bir takım öğütlerdir:

üniversitenin tadını çıkar. hayırsız adamlara takılma. ilk sevgilimle evleneceğim saçmalığını unut.
    9 2 ...
  • şunu yazmış: (bkz: #40966797)

haklısın.
    eğer olay senin anlattığın şekilde olmuş olsa zaten kimse bir şey demezdi neseli terapist'e.
    çaylak da olmazdı.

yazdığı yazıda bu cumhuriyet gazetesi linkini koysa ve "bakın, erdoğan zamanında oy istemek için geneleve gitmişti" yazsa haklıydı.

lakin burada ya senin de bilmediğin, ya da bilmezden geldiğin bir şey var.
    (bkz: erdoğan gittiği genelev)
    evet başlık tam olarak buydu.

böyle bir başlık açıp, hac veya umre ziyaretinde çekilen bir fotoğraf kullanılıp, "işte erdoğan'ın gittiği genelev" şeklinde bir şey yazınca, bu durum tüm galakside hakaret suçuna girer.

savunma yapacaksan da doğru yap.
    7 0 ...
  • bu aralar sayıları bir hayli arttı.
    bin kere söylüyoruz yazdıklarınıza dikkat edin diye.

bu yazarlardan bazıları şöyle;

1-ritmo---> (bkz: #40946128)

2-kamcili adam 34---> (bkz: #40951635)

3-rebel12---> (bkz: #40942004)

4-neseli terapist---> (bkz: #40966285)

tabi hakkında soruşturma açılacak her yazar, sözlük için de sorun teşkil ediyor.
    bu yüzden sözlük bünyesinde moderasyondan bağımsız bir hukuk-denetim birimi kurulup bu tip entrylere, yazarlara anında müdahale edilmesi gerekiyor.

bu hukuki durum denetim birimi, sadece sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakacak konularla ilgilenmeli.

benden söylemesi, ister uyarsınız ister uymazsınız, denetimin olmadığı yerde klavye arkasına gizlenip isteyen istediğini yazar, müdahale edilmedikçe de saatlerce durur orada.
    9 3 ...