• yanlış anlaşılmasın. iki hatta değil tek hat ile gerçekleşiyor bu olay. faturasız gibi dilediğin şekilde kullanıyorsun, ödemeni de faturalı gibi ay sonu yapıyorsun. turkcell'in rahat hattı işte böyle bir şey. adı gibi rahat bir kullanım sağlıyor.

tıpkı adı gibi "rahat" bir uygulama. yok pakatim bitti mi yok internetim kaldı mı yok liralar yetecek mi gibi bir durum yok. kullanıyorsun ve ödüyorsun. büyük kolaylık sağlayacak bu rahat denen hadise.

insan kafası rahat olsun istiyor. telefon kullanırken de durum böyle. bu yüzden turkcell'in rahatı on numara bir hizmet olmuş. sadece konus, internetini kullan, sosyal medyada takıl, gerisini düşünme diyor resmen. çoğumuzun ihtiyacıda zaten bu.

Turkcellin yeni sunduğu telefon kullanmanın rahatlığının ön planda olduğu bir hat. Taahhüt deyince herkes bir korkuyordu artık o dert kalmamış kafamız raHAT.
    10 0
  • off off off... buna ayar vermek değil içinde gezdirmek diyorlar yalnız.

bu arada herifte hiç utanma yok ekonomik kriz yok diye konuştuğu yerin 1 metre ötesinde "bir çocuk" seyyar satıcılık yapıyor muhtemelen su satıyor. eğer kriz olmasaydı o cocuk o sıcakta bu montofonu dinlemek yerine oyuncakları ile oynuyor olurdu.
    10 2 ...
  • Sözlükte her çeşit yürüme mevcut olup genel olarak ikiye ayırırsak 30 yas üstü ergenler genelde kanka olarak yaklaşıp ya ne güzel sohbetin var ne akıllı kızsın memelerinle ilgilenmiyorum imajı çizerler sohbetlerinde. Ne yalan, biz bilmiyoruz sanki gülücüğe odaklandıklarını.*
    Diğer bir grup ise her meme entrysinde ne güzel karısınız hanımefendi diyerek halis niyetlerini dillendirerek ne kadar dürüst bir beyim bilincaltı oluşturma taktiğine girerler.
    Neticede benim çıkarımım herkesin avcunu yalayacağı...
    9 1 ...
  • "ne diyor la bu düdük" der gibi suratınıza bakmasına sebep olur.

ördek görünce vakvak demek

aha geçen hafta anın görüntüsüne atmıştım. ataköyde gördüm bunları sitenin bahçesinde eşeleniyorlardı. vak vak diyene kadar ekmeklerinin peşindelerdi. öyle şey edince bu bakışı attılar *
    9 1 ...
  • Nevşehirde 83 yaşındaki Erol G. isimli şahıs 10 yaşındaki kıza cinsel istismar uyguluyor . Bu adam Eski kızılay başkanı ve nevşehirde esnaf olduğu söyleniyor.

insan şaşırmıyor artık yaşlandıkça deliriyor insanımız. allah belasını versin ne diyelim

https://twitter.com/1must.../1151998694285164545?s=20
    18 2 ...
  • şımartılmış küçük prenses modundan acilen çıkması gerektiği gerçeğini barındırır içinde. geçen gün bodrum'da sahneye çıkıp "benden bir şey beklemeyin çok yorgunum" demesi üzerine herkesten; o zaman biz de tam değil, paramızın yarısını ödeyelim sesleri yükselmiştir. haklı olarak. bu şımarıklığı anlamıyorum ünlü olana kadar her şeyi fırsata çevirip azıcık ünlü olduktan sonra da tribinizden geçilmiyor. milletin kulağının gözünün pasını silmeyecekseniz sizi ne diye çeksin insanlar? yorgunsan çıkma
    5 0 ...
  • aslında sadece düğünü yapan taraf için değil, düğüne gelenler için de hem maddiyat açısından takıdan falan hem de zamandan masraftır. uygun şartlarda kısmet olursa evlilik çok isteyenlerdenim ama şu düğün olayını bir türlü anlamadım. her şey bittikten sonra o düğüne gelen dost, akraba falanın filanların ne faydası oldu acaba diye sorarım. işte takı anlamında maddiyat faydası tamam, seni düğünde yalnız bırakmadılar tamam, her şeye tamam ama ee sonrası durumu bir yerde. evli evine, köylü köyüne diye bir deyim var. sonrası o yani. herkes siz evleniyorsunuz diye sizden bile mutlu oldu. yediler, içtiler oynadılar. görünmüş oldular, giyinmiş oldular falan. belki de güzeldir bilmiyorum şimdi şey yapmayayım. ama sade bir nikah da her şeyi çözebilirdi.
    9 0 ...
  • -bekaret ne apbi bakire kızlar aptaldır.
    -dalga boyum bu ehuehe
    -yetkiliyim kudurun
    -bana laf söyleyen çaylak olur işte böyle...

Modlarla ne yaşıyorsa artık yazılarını şikayet edince okumadan kapatıyorlar. Püü...

Ulan bir ara fake kız hesabı açıp bu modları dolandıracağım bende. iki fotoğraf bulurum internetten bu safkolar yer zaten sonra sözlüğü biraz adam ettiririm sizin için. Yoksa başka yolu yok gibi gözüküyor.
    6 0 ...
  • Seni haketmiyordur ama sen onun sağladığı imkanları hak ediyorsundur canım benim.

Gidip bir vajinaya girmek, bir penisi içine almak değil asıl mesele. insanlara mutlu hissettikleri anlar için kızamayız. Ama karşısındakini Aptal yerine koyması affedilemez.

Erkekse genelde kadın hizmeti konforunu, kadınsa erkeğin maddi konforunu kaybetmemek için yaptığı şeyler bunlar.

Duygusal tarafına girmiyorum. Aldatan insan sevmiyordur. Net!

Kendisini sevmediğin insanın imkanlarını sömürüp, kendine mutluluk alanı yaratmaktır aldatmak.

iğrenç olan budur.
    4 2 ...
  • Kilo almamak mide kurdunuz yoksa, metabolizmaniz ve tiroit beziniz normal çalışıyorsa sadece az yemek yiyor olmanizdan kaynaklanır. O yüzden ilk öncelik iştahınızı açmaktan geçer. Iştahı açmak için de yapılması gereken en önemli şey sadece sevdiğiniz şeyleri yemektir. Evet sadece sevdiğiniz şeyleri yiyeceksiniz. Çünkü sevdiğiniz bir yiyecek olduğunda acıkmayı beklemek zorunda olmazsiniz. (Ki bu kısım çok önemli. Iş sizin acikmaniza kalirsa kilo alamazsiniz zaten çünkü biliyorum iştahınız yok)
    Yani acıktığınızda önünüze konan yemek sizin pek sevdiğiniz bir şey olmasa da doymak için yersiniz. Ama burada önemli olan şey siz acıkmak için sofraya oturacak kısma gelmeden size bir şeyleri yedirebilmek. Her daim yanınızda sevdiğiniz bir yiyecek bulunsun. Bu aklınıza gelen her şey olabilir. Çikolata seviyorsundur çikolatan olsun hep. Yoğurt seviyorsundur yoğurt olsun. Makarna seviyorsan her gün makarna ye. Tost seviyorsan tost ye. Ama bunu öğünlerine yaymalisin. Örneğin tost seviyorsan sadece kahvaltıda değil öğle arasında da ye, akşamda ye, gece de ye. Tabi bu seni bir süre sonra sıkacak. O yüzden sevdiğin bir yiyeceği değil birkaç yiyeceği öğünlerine yayman daha doğru. Yanı sırf x yemeğini seviyorsun diye tüm öğününü x yemeğiyle doldurmak seni de mideni de bunaltir.

Devamlı olarak sevdiğin yemeklere ve yiyeceklere ulasabilmen lazim. Böyle yediğin zamanda iştahın artmaya baslayacak. Sevdiğin yemek veya yiyecek 5 taneyse bile bırak 5 tane yiyecekle doldur en azindan ilk 1 ayını. Sonrasinda önceden zorla yediğin seyler de sevdiğin yemekler kategorisine girmeye başlayacak ve daha fazla yemek isteyeceksin. Daha fazla yemeye baslayinca da kilo almaya baslayacaksin.

Ayrıca sipraktin adlı ilaç da iştah açıcı etkiye sahiptir. Ben o şekilde degil, ilaçla açmak istiyorum iştahımı diyorsan buyur.
    0 0 ...
  • varmış lan böyle bir kafa valla bak.
    Olm süper lan. Aldatacaksın tabii. Yok yok ayrılamazsın. Ayrılmadan önce boynuzu takman lazım önce. Çünkü seni hak etmediği için aldatılmayı hak etti. Kafa rahat. Vicdan mı? Ha sadakat mi dediniz? Karakter, doğruluk filan? Kullanmıyorum şekerim gaz yapıyor. Gibi gibi.

Bir intikam yöntemi olarak da vicdani mastürbasyon olarak da beş para etmeyen eylem. Tabii fikirler subjektiftir rerere rörörö falan filan di mi? Yoo buz gibi gerçekler bunlar evet.
    7 2 ...