• beslenme amacı gütmeyen ya da zorunlu hallerde yapılmayan, sırf keyfi olarak yapılan AVCILIK OROSPU ÇOCUKLUĞUDUR DiYEREK NOKTAYI KOYUYORUM.

illa ki avlanma ihtiyacı duyuyorsanız gereksiz insanları avlayarak bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. hem dünyaya bir faydanız olur böylece.
    1 0 ...
  • Millet ittifakında olması gerekli diyorsunuzda adam mı istemedi o ittifakta olmamayı beni ve partimi görmezden geliyorlar, herkesle görüşüyorlar, yok Kürtler rahatsız olurlarmış diyerek beni yanlarında görmek istemiyorlar diyor. Adam daha ne yapsın. Bende hdpyi kapatacam diyen, orduyu yeniden dizayn etmeye en hazırlıklı profesyonel kadroyu bulunduran, Amerikan karşıtı olan partiyle beraberim dedi. Bunda da yadırganacak çok bişey yok illa birilerine sallayacaksanız bu adamı millet ittifakına sokmayanlara ses çıkarın.
    5 2 ...
  • başlık ekşiden dolaylı taşınmıştır burda açılmamış olması şaşırtıcı doğrusu.

omurgasız yunan rapçi tus'un ırkçılık akan klibi ve sözleri. asırlardır yediği kaba sıçmak bu olsa gerek.

https://www.youtube.com/watch?v=HgKiHzy97AE+

aşağılayıcı şarkı sözleri

oh türk kızlardan nasıl hoşlanıyorum
    bana küçük büyük türk kızları getirin
    erdoğan çalışıyor, yunan keyifle türk kızlarını s….n diye
    onları kandırıyorum. onlara pen…mi veriyorum
    hepsi sadece seks ilişkisi gözüyle bakıyorum
    …rum türk dostluk yok

ben osmanlılar’a müslümanlara padişah oldum, öyle hissediyorum ve çok şanslıyım
    rum kızlardan da hoşlanıyorum ama türk kızlardan daha fazla hoşlanıyorum..
    türk kızlar para için ya da ünlü olmak için yatıyorlar kalkıyorlar
    kendimi rum acun ılıcalı gibi hissediyorum
    kktc’ye sürekli gidiyorum
    her gece başka bir türk kızla yatıyorum kalkıyorum
    kıbrıs sorununu ben çözecem şerefsizler
    türk erkeklerini gönderin sadece türk kızlar kalsın
    bana küçük büyük yasta türk kızları getirin
    3 0 ...
  • Görgüsüzlük.
    Kurtuluş savaşında Mustafa Kemal ve ordusuna karşı isyan çıkartmaları, bu yüzden Yozgat aleyhine propagandaların genlerimize işlemesi.
    1800'lere kadar şehrin %80'inin Ermeni olması, bu yüzden de Yozgat antipatisinin genlerimize işlemesi.
    Açıkgözlülük.

Dipnot : bunlar benim değil halkın gördüğü sebepler.
    5 0 ...
  • sabah ezanı

1750.
  • insanların imanı müktesebatını ortaya döken ilhami ilahi hakikatin günün ilk vaktinde okunanı.

Tekrar belirtmekte fayda var. Bu islamiyet’in bir şiarıdır. islamiyet’in şiarı değiştirilemez, kısılamaz, kesilemez.

Yok herkesin evinde alarm var, yok yüksek sesle megafonla okunmanın mantığı ne? Bu gibi sebepler şeytan tarafından yuları elinde tutulan akılsız aklın hezeyanlarıdır.

Sana şöyle söyleyeyim. Mantık mı istiyorsun? Bak şimdi:
    Asr-ı saadet döneminde de ezana ihtiyaç yoktu. Sonuçta aynı evde yaşayanlardan teheccüde kalkanlar olurdu. Teheccüdde ise ezan yoktur. Aynı teheccüde kalkanlar gibi sabah namazına kalkan müslümanlar da olurdu. Özetle bir evde teheccüde kalkan diğer herkesi de uyandırabilirdi. Tek yaşayanı da en yakın komşusu kaldırırdı.

Ayrıca o zamanlar megafon bile yoktu. Müezzin’in sesini kim duyacak da nasıl kalkacak?

Görüldüğü üzere şeytanın yularından tuttuğu akılla işler bu noktaya geldi. Ama hak mı elbette değil?

Ezan-ı muhammedi islamiyet’tendir. Değiştirilemez, tahrif edilemez. Değiştiren veya tahrif eden her kimse islamiyet düşmanı, allah ve resulüne harp açmış mel’undur.

Türkçe ezan denen garabet de buna dahildir.
    3 2 ...
  • Şahsen herkes layığını bulur kanaatindeyim. Bu nedenle Hiç kafaya takmam. Değiştirmeye uğraşma kendini, nasılsa bir gün bir darbe yiyecek ve mecburen fabrika ayarlarına döneceksin. Sadece özgüvenin yetmez biliyorum farkındayım. Değerli kardeşim sana sonuna kadar hak veriyorum. Karşındaki vahşi bir cazibe sahibi. Baştan çıkartan bir karizma maliki. Yapman gereken tek bir şey var. Özünü sakın terketme. Kendini geliştir ama doğruluktan ayrılmadan. Unutma ki en büyük siyaset ve güç dürüstlüktür. Bırak bazıları aldatacak bazıları da aldanacak. Mukadderatı değiştiremezsin. Ama iradene sahip çıkar eğer sabredebilirsen ve bu durumda herhalukarda kendini bozmazsan, hem dünyanın hem ahiretin hazineleri ayaklarına serilecek. Kolay olduğunu sana kim söyledi ki? Zor tabiki hemde oldukça zor. Ondan kıymetli ya.
    8 0 ...
  • Size gore her sey giren cikandan ibaret oldugi icin sunu demeyi bilmiyorsunuz;

Yasasin kiz kardesim mutlu olacak.
    Yasasim kiz kardesim kendi yuvasinda sevdigi adamla olacak.
    Yasasin dayi olacagim.

Daha sayayim mi?
    11 3 ...
  • Kimseye zararı olmamış erkektir. Birçoğu adamın dibidir.
    Bazıları özgüven problemi yaşada zamanla aşılabilir.
    Sadece anılar gitmez insanın zihninden yıllar geçmiştir, değişmişsindir, şimdi çok güzel bir sevgilin vardır, ama lisedeki veya ortaokukdaki saçma sapan bazı anılar gelir yine kurşun misali beynini dağıtır. Yine de film gibi değişimini izlersin sevinirsin hâline. Lisede boş ve serseri olacağına adam olup çalışmış bir yerleri kazanmış, iyi bir gelecege adım atmış, tarzında büyük değişim yapmış, biraz serseri olmuş, gelişmiş büyüleyici bir adam olmuşsundur da kalbin yine o düzgün adamın kalbidir o değişmez, hatalar da yaparsın, serseriliğin dozunu da kaçırabilirsin ama kalbin yine o lisedeki adamın kalbi olduğu için eninde sonunda doğruyu buldurur sana.
    10 1 ...
  • 20 günde 6 kilo vermek çok tehlikeli olmakla beraber, 13 günde 10 kilo verdirten özel programlarda var. bundan daha önce bahsetmiştim. isveç diyeti olarakta geçiyor.

acil kilo vermek istiyorum diyenler isveç diyetini uygulasın derim. ama zor bir diyet. iyice araştırmanızı öneririm.

ama ben bugün ciddi bir yazı yazmak istemiyorum. kime baksam gırgır şamata yapıyor. bende biraz eğlenmek istiyorum. arkadaşlar bazen sizi çok kıskanıyorum. çok güzel eğleniyorsunuz. bir kerelik ben eğlenmek istiyorum. *

''evet arkaşlar kanalıma hoş geldiniz ben sünger bob. bugün sizlere kendi special'im olan yengeç burger tarifini vereceğim.'' *

malzemeler;

köftesi için, yumurta, pul biber, mayonez, tereyağı, soğan, limon suyu, karabiber ve tabi ki yengeç eti.

daha sonra yapım aşamasına geçiyoruz.

ekmeği alıyoruz. daha sonra içine sırasıyla;

turşu, soslarımız olan ketçap ve hardal, soğan, domatesi koyuyoruz.

daha sonra cheddar peyniriyle burgerimizin üstünü örtüyoruz ki üşümesin.

sonra marul ve daha önce hazırladığımız köfteyide koyduktan sonra ekmekle kapatıyoruz.

vee daha sonra ham yaparak afiyetle yiyoruz. *

evet arkadaşlar bugünde sizlere yengec burger tarifi verdim. kanalıma abone olmak için sağ üste tıklayıp, geçmiş videolarımı izlemek için ekranda görmüş olduğunuz ismime tıklamanız yeterli. *

iyi geceler dilerim. (yazarken en eğlendiğim entrym oldu. sjhfdsjh)
    21 7 ...
  • Gezi olayları, 17/25 kumpası, 15 temmuz darbe girişimi, 16 nisan referandumu ve dolar üzerinden ekonomik operasyon derken bunların hiç birinde başarılı olamayan, reisimizi alt edemeyen dış güşlerin bu kez de tavuk üzerinden milli iradeye operasyon yapmasıdır.
    Neymiş?
    20 günlük tavuk kalmış, ondan sonra piyasada tavuk bulunmayacakmış, tavuk fiyatları iki misline çıkacakmış.
    Yav he he...
    Tavuk kalmasın ne olacak?
    Peynir zeytin yer bu millet, gerekirse midesine taş doldurur açlığını bastırır yine de reisi size yedirmeyiz biz.
    Onu zor bulduk, kolay kaybedeceğimizi mi sandınız?
    Gerekirse biz gıt gıt gıdak der ortalıkta dolaşırız.
    Topunuz gelin...alayınız gelin...
    Başaramayacaksınız...
    10 1 ...