• bir şey anlatırken "çünkü neden" diye cümleye başlayan tiplere kıl oluyorum. "çünkü" de işte. "çünkü neden" nedir ya. uyuz uyuz hareketler. bi de evli ama a.salak erkeklerden tiksinmeye başladım iyice. iş ortamımda bolca var. midem bulanıyor bu herifleri gördükçe. eşlerinden ödleri kopan ama asılmadık hatun bırakmayan karaktersizlerden bahsediyorum. niye evlendiniz ki madem karınızın onuru, gururu umrunuzda falan değil. pardon toplumsal saygınlık önemli tabi. buradan ergen kardeşlerime sesleniyorum siz siz olun kendinizi böyle aciz duruma düşürmeyin.
    2 0 ...
  • Yahu sizin ağzınızdan laikler içkici, kemal sskyi batırdı gibi cümlelerden başka cümleler çıkmıyor mu? Ne dar kafalisiniz arkadaş. Adam olsaydın da iktidar olsaydın diyor bir de. Lan iktidara gelen ülkenin anasını sikme hakkı mı kazanıyor. Velev ki kazandı, muhalefet ses çıkarmasın mı? Yıllardır chp muhalif ama geri zekalı toplumumuz değiştirilmiş ve tamamen çıkarlara endekslenmiş din siyasetini pek sevip Kandırılmaya müsait. Bak kandırılmak dedim, en azında bu kelime size uzak gelmez malum çok kez başınıza geliyor. Gerçi bi dk, ben niye bunları yazıyorum ki. Kime dert anlatıyorum amk.
    2 1 ...
  • (bkz: hoshabci) nickli üye ve web sitesinin avukatlık kanununa aykırı olarak reklam yasağını delmek maksadı ile kanunun arkasından dolanma hareketini türkiye barolar birliğine araştırılması için bildireceğim.

Boşanma avukatı için internetten dolandırıcı olması muhtemel vasıfsız dava bulamayan avukatlara vekalet vermeyeniz. Yeri yurdu belli uzmanlık alanları belli olan avukatlarla çalışın.
    2 0 ...
  • “Her ölüm erken ölümdür.” Demiş Cemal süreya. Şu hayattaki en doğru tespitlerden birisidir.

insan sevidiklerine doyamaz. Hayatındaki yerini asla dolduramaz. Birinin ölümü insanı eksik bırakır. Ölenin yaşının, cinsiyetinin önemi yoktur. Seviyorsa öleni eksik kalır. Eksik kaldığında üzülmeyen insana hiç insan denir mi?
    6 1 ...
  • Estetik olmasa güzel denebilecek güzel oyuncu yok amk. Herkees yapma bebek gibi olmuş piyasa da rezillige bak.
    6 0 ...
  • 4 gündür bi kere ağzıma sürmedim, galiba bıraktım diyebilirim. Kafamda bitirdim ama alışkanlıkları yenemedim * her yemekten kalktıktan sonra içecekmişim gibi çayı alıp odaya geldiğimde bıraktığımı farketmem ve bilgisayarda film ya da dizi izlerken elimin masanın üzerinde istemsizce sigara araması falan veya işyerinde çalışırken bi anda ayaklanıp yeter çalıştım ulan bi' sigara içeyim diyerek dışarıya çıkma eğilimlerimi henüz atlatabilmiş değilim * onlarda geçecek galiba zamanla, her şeyin hayırlısı..

Edit: yaşım 29 ve 13 yaşımdan beri içiyorum bu zıkkımı. iradenize sokmayın sadece bırakmak isteyin gerisi yavaş yavaş gelir.
    9 0 ...
  • Ne olduğu vs yorumlarına girmiyorum bu başlık altında. Şuan ülkemizde reis dışında halkı peşinden sürükleyecek tek lider bu kadındır kim ne derse desin. Satılmış medya 1 hafta tarafsız yayın yapsın bu kadına az da olsa yer versinler direk oyu % 5 artar bir haftada. Ya doğru dürüst haber izlemeyen mahallemdeki kadınlar bile ( belli yaşın üstündekiler) bu kadını konuşuyor yeter artık tayyip vs diyorlar. Ortaya bir yeni sağ soluk lazımdı oda geldi. Eski sistem olsaydı ne güzel chp ile hükümeti kurarlardı ki bu kadın varken akp tek başına iktidar asla olamazdı. Ama reis akıllı sistemi değiştirdi meclis bir önemi kalmadı. Ben ikinci başkanlık seçiminde bu kadının kazanacağına adım gibi eminim.
    6 1 ...
  • afrin'e girme ihtimalimiz varken düşünülmesi gereken sorudur.

ya oradaki terör uzantıları da uçaklarımıza taş atıp, tanklarımızın egzozuna atlet tıkarsa ne yapacağız ?

not: yanlış izlenen siyaset yüzünden dibimizde oluşan terör örgütlerini barındırmamak için ihtiyaç duyulan operasyonun yapılması maalesef ki gereklidir.
    13 3 ...
  • Bugün tescillediğim konu.

5-10 suriyeli kıza bugün bunu sordum. Nedn çoğu suriyeli kız kürtlerle evleniyor diye.

Sorum : Kürt sevgilin oldumu? neden türk değilde kürt?

Kızlar : Bize Türk olduğunu söyledi, biz türk askerlerini bize yardım ederken gördük ve korkusuz ve güçlü olduklarını gördük. Bu sebeb ile Türk erkeklerinden hoşlandık fakat biz bu kürt-türk olayını türkiyeye yerleştikten 1 sene sonra öğrendik. Yani biz onları türk sandığımız için yüz verdik dediler.

2. sorum: ee evlenenleriniz var?: onlarda ilk başlarda türk sandığı için samimi ve sıcakkanlı oldular güvenip kendilerini sundular. Sonradan kürt olduklarını öğrendiler araya çocuk girince mecburi evlilik oldu. Türk kürt meselesini bilseydik onlara yüz vermezdik.

Yani suriyeli kızların gönlü biz Türk erkeklerinde, fakat ibne kürtler Türk müş gibi takılıp kızları götürmüşler mk.

Ben yardım isteyene sik uzatılmaz el uzatılır diye suriyeli kızlarla samimi olmuyordum mk.
    7 1 ...
  • güldüren olay.
    "ccanannnn" olan kullanıcı adını "ccanannnnnn" yapmış.

eski tweetleri aramasınlar diye yapıldı muhtemelen.
    5 0 ...