• Ciddi spor yapıyorken bir süre ara verip belki de günde yarım kilo şeker yemeye başladım. Vücudum resmen ölmeye başladı. Yağlanma vs oldu ama, tüm vücudumda ve sinir sistemimde yaşadığım çöküş çok garipti. Sanki bağımlılık yapıyor meret.

  Bıraktım ve eskiye dönüp sıfır işlenmiş şeker moduna girdim. Resmen yılan gibi derimden ayrılıyorum. Yağ yakıyorum, iyi hissediyorum.

  Bu şeker korkunç bir şey. Meyveden gelen şekere bir şey demiyorum ama.
  2 0 ...
 • irem sak

  337.
 • güzelim ama güzel olduğum için ünlü değilim imaları bulunan bir adet yarı komedyen oyuncu.

  iyi rol yapabiliyor ama bu onun güzel olduğu için gündemde olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

  burası türkiye, eğer burası türkiye olmasaydı tolga çevik'in piyanisti murat boz'dan daha ünlü olurdu.

  kimse kimseyi yemesin.
  5 0 ...
 • konya çocuk için bulunamamış olup, çok acil destek!

  düzenli kan ihtiyacı vardır!

  meram tıp fakültesi çocuk acil hematoloji bölümü'nde tedavi gören efe necati urdemir için a rh (+) trombosit kan ihtiyacı!

  ☎️0539 779 2279
  4 0 ...
 • dünyanın en zor işi olabilir.

  az önce bir ortama denk geldim.
  tam bir kaos ortamı.

  bağırarak konuşan insanlar, parası eksik olduğu halde bişeler almaya çalışan çingene çocukları, para saymayı bilmeyen yaşlı çingeneler vs...

  tam tımarhanelik yer.
  12 0 ...
 • Dünkü istanbul yağmurundan sonra yerler kurudukça ortaya çıkan trollerdir. Doğruya doğru yanlışa yanlış demeyi öğrenin partizanlık yapmayın lütfen.

  Arkadaşlar kimse istanbul'u su basınca Ekrem imamoğlunu suçlu ilan etmiyor. Tamam o yapmadı şehir planlamasını farkındayız. Sadece neden görev başında değilsin diye soruluyor ?

  Neden tarihi belli bir olayda görev başında değilsin sayın Ekrem imamoğlu ? Hani gençtik hani yolumuz uzundu diye soruyor sana oy attırdığımız insanlar..?

  Edit : hayatımda Akp ye oy vermedim, vermem de.. ben hep doğruya doğru yanlışa yanlış dedim.. ama sen mesela ilk paragrafta bahsettiğim CHPlisin.
  4 3 ...
 • umudun her zaman hayatın içinde olduğunu düşünen insandır. pozitif bakmaya çalışır. tam tersi açısından bakarsak ise. yani, bir gün gelip de bu insanın umuda karşı olumsuz bakmasının nedeni şu olabilir. kendi umutlarını, hayata dair kendine dair, sevdiklerine dair umutlarını kendi kendine yok ettiği için ve aslında kendine kızdığı için umuda da düşman olur ister istemez.
  5 0 ...
 • --spoiler--
  açsın sözlük yönetimi şeffaf bir banka hesabı, gerekli izinleri alsın sonra da para toplanınca nerelere harcanacağını deklare etsin 5 değil 50 de verir insanlar 500 de.

  öyle göt var mı sözlük yönetiminde o ayrı bir başlık konusu. ama yaparlarsa baş destekçilerinden olurum.
  --spoiler--

  Hedef belirlensin, örnek olarak şu kişiye tekerlekli sandalye ya da bu kişi için hasta yatağı, ameliyat masrafı 3500 tl - 5000 tl gerekiyor densin.. ona göre biz de destek olalım. Her ay bir kişiye yardımımız dokunsa ne mutlu..
  8 0 ...
 • Yüzyıllar boyunca insanlar dinlere okumadan inandılar.

  Bir hoca, sözde evliya, mahalledeki imam ne diyorsa din oydu...

  internet ile birlikte herkes ayetlerde, hadislerdeki tutarsızlıkları görmeye başladı.Mucizevi hiçbir şey olmadığı gibi ne islam barış diniydi, ne insanları seviyordu...Evrensel olan bir kitap niye bize peygamberin yatak odasını bu kadar anlatır ki? Ve bunun gibi yüzlerce soru...

  Deistler diyor ki ; bu mükemmel Evreni yaratan Tanrı, bu kitapları gönderecek kadar aciz olamaz.bir kitap gönderse bu gayet anlaşılır, tutarlı, kadınlara 2. Sınıf insan gözüyle bakmayan, kendi yarattığı insana “aşağılık maymun” demeyen, kendi yarattığı maymunu da aşağılama tabiri olarak kullanmayan biri olurdu.
  13 4 ...
 • Ağzı olanın konuştuğu, tüm manevi değerlerin sömürüldüğü, hunharca içinin boşaltıldığı, cahilin cühelanın güçlenip ahkâm kestiği ülkelerde, bu patlamanın yaşanması doğaldır.

  Makatı yırtık çocuklar, müridine hallenen tarikat şeyhleri, paracıklar, din, iman allah deyu deyu hamuduyla götürmeler ve daha neler neler...
  işte bunlar hep etken.
  Dua edin de insancıklar, şu ortamda, çokomele tapmıyor bre!

  Salt yaradana inanıp, ona sığınıp, onun varlığına inanarak yaşam sürmek daha mantıklı bir hal almaya başladı, görüyoruz ki gerisi fasarya!
  19 2 ...
 • denize düşen yılana sarılır misali Erdoğandan kurtulmak için biraya geldiler birbirine demediğini bırakmayan ak parti ile MHP gibi..trt ye çıkan Osman Öcalan gibi..
  2 0 ...