• eğer bir işin içinde akabe varsa

o işin ucu felakete bakar

söyleyeceğim bu kadar.

bunların yancıya 10 liralık yol işini

100 liraya verip

aha aha bahın yol yabdu yooolllll

işlerine benzemez

iş sakata gitti mi ?

tepedeki aptal ayağına yatar

tüm faturada milletin sırtına biner.
    6 0 ...
  • saray'dan gelen talimatla seçim döneminde ekrem imamoğlu'na tuzak kurmaya çalışan, "imamoğlu bana it dedi" diye ortalarda dolaşan, aktroll haysiyetsizlerinin deliler gibi savunduğu vali.

öyle savunuyorlardı ki bu valiyi, çok süper bir valiydi, bu vali sayesinde ordu dünyanın en mutlu şehriydi adeta.

ama son günlerde görüyoruz ki bu vali görevini iyi yapmıyor.
    ordu'dan halkı infiale sürükleyen haberler alıyoruz.

önce ceren özdemir kızımız katledildi ordu'da.

şimdi de 4 yaşındaki bir çocuğa tecavüz edilmiş.
    (bkz: ordu da 4 yaşında çocuğa tecavüz edilmesi)

e hani bu eleman ordu'yu süper yönetiyordu? suç oranı düşmüştü, terörle mücadele re rö rö...

yönettiği ilde cezaevi firarileri fink atıyor, yakalayamıyor. o cezaevi firarisi şerefsiz de genç bir kızı katlediyor.

hani lan süper valiydi bu? muhteşemdi falan.

görevini yapmayan bas-it bir vali işte.

istifa etmeyi düşünür mü bu iki olaydan sonra? ya siz aktroller? bu görevini yapmayan valinizi istifaya davet edecek misiniz?
    o kadar onurunuz şerefiniz var mı acaba? yoksa hakikaten bu bas-it vali gibi siz de bas-it misiniz?
    9 1 ...
  • belge;
    katar emirinin kanal ist güzergahında arsa alması

bu ne şimdi? hani katar emiri nerede?
    dağa kaçtı, dağ nerde? yandı bitti kül oldu...

katar emiri'nin eşi, şeyha moza.
    kendisi şu kişidir ve gayet türbansızdır ama ümmetimizin annesidir. bir moda ikonudur.

şeyha moza birkaç ay önce başakşehir'de bir şirket kuruyor.
    Triple M Gayrimenkul Turizm Ticaret Anonim Şirketi.

sermayesi 100 bin lira.

sonra gidip arnavutköy'deki bu araziyi satın alıyor.
    arazi tam 44 dönüm.

kanal istanbul güzergahında arapların aldığı pek çok arazi var.
    memleketi parsel parsel araplara satıyorlar ve bu arapların aldığı araziler değer kazansın diye kanal istanbul adı verilen ve memleketimize bir gram katkısı olmayacak ucube projeyi yapmaya çalışıyorlar.

haysiyetsiz, omurgasız aktroller de bu projeyi canhıraş bir şekilde savunuyor.

2 gün önce sordum;
    (bkz: kanal istanbul un faydaları)

kanal istanbul'un tek bir faydasını gösterin o projeyi savunacağım. namus ve şeref sözü...
    35 5 ...
  • gelecek partisi'nin nasıl bir gelecek sunacağını bizlere gösteren tarikatçı sofilerdir.

buyrun;
    davutoğlu nun yanında birbirine dayayan sofiler

tabi ki;
    (bkz: akp döneminde olmuştur)

fotoğrafta davutoğlu, cüppeli ahmet ve ismailağa tarikatından kişilerle poz vermiş.
    ama aynı karede 2 tarikatçı birbirlerine dayıyorlar.

tarikatlarda buna "güven dayaması" deniyor. tarikatçılar böyle birbirlerine dayayarak tek vücut olduklarının mesajını vermeye çalışıyorlar ama aslında gerçek olan tamamen ipne oldukları.
    15 2 ...
  • o bıçaklanma anı, aslında çoğu sanatta var olan tezat kavramını en acı şekilde ortaya koyan bir davranış biçimidir.

palyaçolarda öyledir mesela; gülerler ama mutlu değillerdir.

Joker'i izlemişsinizdir. O değişik bir palyaçoydu, şizofrenik etkileri vardı. O bu konuya dahil değil.

aşk mesela; acı çekme sanatıdır. acıdan zevk alma, zevk aldıkça acınma sanatıdır adeta.

iş bu yukarıdaki örneklerden mütevellit, bıçaklanma olayının psikolojik açıklaması mümkündür elbette fakat bu olay psikolojik travmanın en üst noktasıdır.
    2 0 ...
  • bu kadına olan etki sinüzoidal eğri şeklindedir. (bkz: sinüzoidal) Bu eğrinin Y ekseninde pik yaptığı noktada kadın gerçekten vazgeçilmezdir. Çünkü o pik anının ne zaman olduğu malumunuz. O malum zaman geçtiğinde ise, eğri negatif bölgeye kadar düşer. Bu "sanrı" nın oluştuğu andır. işte o kadın kendini o an vazgeçilmez sanıyordur.

özetle en kaba şekliyle %50 gerçekliği sanan kadındır.
    0 0 ...
  • türkiye'nin hakimi olmak yetmedi, yetemedi recebime.. suriye'ye de hakim olmak istedi.. bunun için şeytanlarla işbirliği yaptı.. kapıların önünde israil başbakanına posta koyarken kapıların arkasında israillilerin amerikalılar eliyle mersin'e yığdğı katilleri, canileri, ırza tecavüzcüleri suriye halkının üzerine saldı..

sonuç? sonuç şu: https://www.youtube.com/watch?v=-54TAwHlBvA+

şu küçük kızın gözyaşlarının reco'yu veya davutoğlunu zerrece etkileyeceğini sanmıyorum... neden? çünkü müslüman ahlağıyla ahlaklanmışlar..

allah reco'yu halife yapmadı.. reco'yu bile bile desteklemiş olan türk halkını da devasa bir ekonomik krizle sınayacak..
    7 0 ...
  • selena dizisindeki "allahım sen geçilerime mukayyet ol" deyip duran evin saftirik hizmetçisi rolünde oynayan tiyatro sanatçısı. aranızda "abi sen 36 yaşında bir adamsın, selena'da yan karakter oynayan birini repliğine kadar nasıl biliyon?" diye soranlar olabilir... youtube'da selena kanalını evde 7/24 izlemese bile açık tutan 7 yaşında bir kızım var. onun sayesinde tüm bölümlerini izledim. oyuncuların hepsinin gerçek adını biliyorum.
    4 0 ...
  • Müslüm gürsesi konser verdiği esnada baabaaaa diye haykırarak bıçaklayan elamanın sevgisinden istiyorum sözlük. Acaba bir gün bana da nasip olur mu be böyle bir şey? Nolurdu yani birisi beni içinde beslediği derin sevgiden dolayı, sevgiden gözü dönmüş bir şekilde şehvetle tüm hislerini dışa vurup haykırarak bıçaklasa...
    5 0 ...
  • Sürekli arabasını paylaşan bi’ arkadaş var, sonradan görme mi acaba diye merak ediyorum açıkçası.

Ne zaman baksam aynı açıdan aynı fotoğraf, anladık yazar kişisi araban var. Güle güle kullan, tüm sözlük öğrendi; si ra dan sir adam adlı kişinin wolksvagen marka aracı var, baz modeli haberimiz var benzinli bi’ de.

Bir takım fotoğraflardır.
    10 1 ...