• milli ittifakımız cumhur ittifakına destek vermek, hem ak parti'ye güç katmak hem de milliyetçi hareket partisi'ne gönül veren kardeşlerimizi destekleyip mhp'yi baraj altında bırakmamak için yapacağımızdır.

dış güçlerin planları yine tutmayacak. fetöcülere, hdpkk'ya, chp'ye, ssk batırıcısı kemal'a inat sandığa güle oynaya gidip hem ak partimize hem de üç hilal'e mührü vuracağız. ak parti'yi indirmek, milliyetçi hareket partisi'ni baraj altında bırakmak isteyenler avuçlarını yalayacak. 24 haziranda cumhur ittifakından sağlam bir osmanlı tokadı yiyecekler.
    8 0 ...
  • Başlık sahibi ünlü gereksiz yazar tirrek. Fakat bilgi vermeden geçmeyelim.

Sabah ereksiyonu dediğimiz olay, tüm gece boyunca vücuda pompalanan testosteron’un marifeti ile oluşan bir durum. Hatta çoğunlukla farkında olmasanız bile(bir ihtimal gece tuvalete gidince anlarsınız) gece çok kez erkek cinsel organı Erekte olur. Yarım saat kadar sürebilir. Hatta genel ismi Nocturnal penile tumescence‘dir.
    Bu da andropoz ile sonlanır. Yas ilerledikçe de süresi ve miktarı azalır.

Bu arada, sabah ereksiyonu oluyorsanız kaliteli bir uyku geçirmişsiniz demektir.
    Yahut idrar torbanız patlayacak kadar şişmiştir.
    7 0 ...
  • Evet sözlükte, sinirleniyorum yine ve gezi parki direniscisi kullanıcı adlı pkk sempatizanı k*rtleri istememe durumudur.

sinirleiyorum yine nickli zat tescilli teröriste şehit diyor lan.

Adamdaki mantığa bak hele.

birde ikide bir benim tayyipçi olduğumu iddia ediyor, eee dedin, beni eksiledin noldu?

Devrim yapabildin mi bari amk k*rdü seni.
    13 8 ...
  • sandığı iyi partiden kaçırdılar diye sevinip, göbek atan rezildir.
    15 temmuzda demokrasi mücadelesi verdik diye cofcof yapıp, iş millet iradesinin sandıkta temsiline sıra geldiğinde, sandığın kaçırılmasına köçekçe kıvıran rezildir.
    bu çakma demokratların bir de " harp' de hile mübahtır " diyerek millet iradesini düşman eden lavuklar vardır. bu milli iradeye engel olacağını sanan sefiller bu konuda ayet, hadis sallarsa şaşırmayın.

kıçınızı da yırtsanız, üstünüzü başınızı da yırtsanız, darülharp ayağına yatıp işidleşseniz de o sandığa gidip defterinizi düreceğiz bilinsin.

not: oyum cumhuriyet halk partisine. 2. tura kalırsa cb seçiminde oyum tomris bacıya.
    11 7 ...
  • feto denilen deyyus istediğini alsa idi sokaklarda elinde kesici alet ile akp li kovalaması muhtemel tiplerden birisinin beyanıdır. bunlar kadar gevşek bir kitle ne geldi ne bundan sonra gelebilir. bu partiye bir şekilde bağlı olanların çoğunluğu böyle. tamamen çıkar ilişkisi yarın bir gün tökezlesinler en çok darbeyi bunlardan yiyecekler.
    9 3 ...
  • tanrı vardır.
    tanrı mutlak iyidir.
    tanrı her şeye kadirdir.
    kötülük vardır.
    yukarıdaki maddelerden herhangi üçünü kabul eden kişi, dördüncüsünü reddediyor olmalıdır. yani:

eğer tanrı varsa (madde 1) ve mutlak iyiliği (madde 2) istiyorsa ve istediği her şeyi yapabilecek kadar güçlüyse (madde 3) , o zaman kötülük olmamalıdır.

eğer tanrı varsa (madde 1) ve sadece iyiliği istiyorsa (madde 2), fakat dünyada kötülük varsa (madde 4) o zaman tanrı istediğini yapamıyor demektir, böylece tanrı her şeye kadir değil demektir.

eğer tanrı varsa (madde 1) ve her şeye kadirse (madde 3) ve kötülükte varsa (madde 4), o zaman tanrı kötülüğü yaratmıştır, o zaman tanrı mutlak iyi değildir.

son olarak, eğer tanrı aynı zamanda mutlak iyi (madde 2) ve her şeye kadir (madde 3) ise ve buna rağmen kötülük varlığını sürdürüyorsa (madde 4), o zaman böyle bir tanrı var olamaz.

ben burada insanın sınırlı bakış açısından dan dolayı kötülük olarak yorduğu şeylerin resim tamamına bakıldığı zaman kötülük olmadığı kaanatindeyim.

bir çöl düşünün , siz o çölde sadece bir kum tanesi, etrafınızdaki 20 -30 tane kumu görebiliyorsunuz . bu 20-30 tane kum üzerinden çölün tamamına dair bir yargıda bulunmanız mantıksal olabilir mi ?
    6 2 ...
  • Her ilçeye bir üniversite fikrine katılıyor ve artırıyorum. Lise sistemi gibi olsun bence herkes ilçesindeki üniversiteye gitsin zaten üniversite sınavı falan umursanmıyo bu ülkede. Boku çıktı arkadaş.
    8 4 ...
  • bir lokma bir hırka halka ballı kaymaklı işler çocuklara.

sünni diyanetin eski başkanına yapılan ptt ihalesi kıyağı.

''PTT’nin tüm şubelerindeki kameraları yenileme işine yönelik ihaleden, 1 milyon liralık Mercedes makam aracı ile gündeme oturan Diyanet işleri eski Başkanı Mehmet Görmez’in oğlu çıktı.
    PTT'nin ihaleyi STM adlı şirkete verdiği, bu şirketin ise yüzde 5 komisyon ile işi Görmez'in oğlu Burak Görmez'e ait NiTi firmasına devrettiği belirlendi. CHP izmir Milletvekili Atilla Sertel, 35-40 milyona yapılacak işin 100 milyon liraya çıkartıldığını belirterek, “PTT'nin kasasından fazladan para çıktı” dedi. PTT'nin hesapları Meclis KiT Komisyonu'nda ele alındı. Toplantıda konuşan CHP'li Sertel, 28 Aralık'ta davetiye usulü ile yapılan ihalenin detaylarını açıkladı ve “ihaleye STM firması 4 gün içinde hazırlandı” dedi. '' (oda tv. haberi)

olsun namaz kılıyor , birde hacı yağı sürüyorsa helali hoş olsun...!

ateistler deistler sapık ,bunlar sütten çıkmış ak kaşık...
    8 1 ...
  • daha başlığı okuduğunuzda gözünüzün önüne geldi mi o lise yılları?

hani Ceyda adlı şirin kız kantine gider teneffüste, bir tane bisküvi alır, daha paketi açalı bir kaç milisaniye olmuştur ama sınıf arkadaşlığı batsın leş kargaları doluşurlar etrafına;

"ooo ne yiyoz"

"aaa Ceyda ne yiyoz"

"ne yiyoz ceyda"

kızcağız elbette o leş kargaları kadar "yavşak" olmadığı için ikram eder ama dağıldıklarında pakette bir tane bile bisküvi kalmamıştır... şerefsizler hepsini yemiştir!

ve o ceyda sırf yiyemediği için gelişimini düzgün tamamlayamadığından, üniversiteye geldiğinde memeleri küçücük kalmıştır...

üniversitede aşık olduğu oğlan da sırf bu yüzden ona yüz vermemiştir... ceyda'nın gözlerinden bir damla yaş süzülmüştür ama kimse görmemiştir...

leş kargaları size soruyorum; ceyda'nın hayatıyla böylesine oynamaya değdi mi ha, değdi mi?

lanet olsun hepinizden iğreniyorum...

not: arabeskkadın'ın "isal olmuş kedilere" duyar kastığı gibi maymunluk yapıyorsam da namerdim! yukarıdaki cümleleri yazarken arada güldüm ama ciddiyetle yazdım.

şimdi soracaksınız o leş kargalarına ne oldu?

hepsini bilmem ama en az 3 tanesi bizim ofiste çalışıyor!

efendim üzerinize afiyet bir süredir diyetteyim. yaza fit girmek için çabalıyorum, klasik kışın alınan kilolar derdi. ara öğünlerde yediğim meyveleri de evden getiriyorum, tüm yiyeceklerim de "gerekli kalori hesabı yapılmış" bir biçimde ne eksik ne fazla olarak.

bugün için de 1 muz, 1 elma, 10 adet de yenidünya getirdim evden. koydum masama.

ulan leş kargalarının biri geliyor; "aaa çikita muz" diyor yarısını koparıp gidiyor...

diğeri geliyor; "aaa arjantin elması, ya dünya kupasında bu yaz var ya messi şov yapacak şov amk" deyip, cebinden çakıyı çıkartıp kesiyor yarısını... senin ben amına koyayım! o çakıyla kim bilir neler yaptın, nerelere soktun, kedi mi kestin, konserve mi açtın? nasıl yiyeceğim ben elmanın kalan yarısını yavşak?

sakin olmaya çalışıyorum... her şey güzel olacak, ne olsa 10 tane yenidünya duruyor orada diyerek kendimi teselli ediyorum ki bir süre sonra patronun sekteri giriyor odaya;

+ aaa ne yiyorsunuz aberystwyth bey?

- ebenin amı, tadıcan mı?

+ aaa frenk elması değil mi o?

- yeni dünya diyorlar, frenk elması diyorlar, malta eriği diyorlar, seninle bunu mu tartışayım kızım?

+ çok güzel görünüyor, hmm boyo totloymoş, bor tono doho oloyom...

- seni var ya eşekler siksin aybüke!

5 tanesini yedi ya, çekirdeklerini bile çıkarmadı, nasıl yuttun çekirdeklerini kahpe?

hay kocan seni rus eskortlarla aldatsın e mi?

hay kaynanan oklava kırsın kafanda!

leş kargası aybüke!
    21 1 ...
  • Bir kamboçya veya kuzey afrika turu hiç fena olmazdı. Ya da gezi olsun da neresi olduğu çok da mühim değil.

Şu hayatta samimiyetle söyleyebilirim ki; zaman ve para sorunu olmadan Bir tek gezenleri kıskanırım evet.
    16 5 ...