• Yüzsüz Gold digger

Miami'ye gidecek şakk diye Acun'a mesaj "para ver oteli ayarla"
    Ahhajaja

Lan acun, şu tipte biri benimle bir mekanda kesişse cüzdanımı kontrol ederim. Kredi kartlarımı yoklarım. Bildiğin sinsi, yiyici, şeytan amk. irin akıyor suratından. Bununla nasıl evlenirsin la eheh.
    Tipe bak amk ya

şeyma subaşı
    8 0 ...
  • cem yılmaz fikri aydın, atatürkçü ve milliyetçi vatansever bir insandır.

şu an sözüm ona çok vatansever geçinen tipler askere gitmemek için kazakistanda üniversite kovalayıp, 7. lig amatör takımlarından sporcu lisansı çıkarmaya uğraşırken bu adam 18 ay askerlik yaptı ve tsk da sayısız birliğe moral gösterileri düzenledi.

kaldı ki kendisi "lafla peynir gemisinin yürümeyeceğini" bildiği için kuru kuru twit atmak yerine 29 ekim gibi anlamlı bir günde yapacağı gösterinin gelirini tsk ya bağışladı.

cebinden 2 lira fazla vermemek için vergi usulünde türlü türlü dalavere çeviren sözde sazcılara sanatçı diyenlerin bu adama bok atması da normal.

twit atmakla paylaşım yapmakla vatansever olunsaydı, tv de üniforma giyenlerin alayı özel kuvvetlerle suriyede ourdu şimdi. kuru gürültü değil icraat görelim biraz.
    11 2 ...
  • Yatakta uykuya dalınmasına rağmen gece uyanıp sandalyeye oturup öyle uyumaktır. Çocukluğumdan beri yatakları hiç sevemedim. Hep sandalyede, koltukta, halıda, paspasta uyudum. Büyüdüm ama hâlâ zorla yatakta uyusam da çoğu zaman kalkıp sandalyede uyuyorum. Askerde iken de kalkar gider o okul sandalyelerini andıran sandalyelerde uyurdum. Daha iyi hissediyorum.
    4 0 ...
  • A-101 de bir kalem satılıyordu. fiyatı 9.90 TL. çok güzel bir kalemdi.

ben de alıp satayım dedim. toptancılarımı aradım.

aynı kalemin bana toptan gelişi 12.50 TL. ben bunu alıp en az 16 - 17 tl ye satmam lazım ki kar edeyim.

şimdi biz bu büyük göt oğlanlarıyla nasıl mücadele edeceğiz.

nerde bu devlet.

devlet bize niye bahmir ulan.
    4 1 ...
  • çalıştığınız şirkette mutfağın etrafında kan kokusu almış köpekbalığı gibi gezen 5-6 çalışan varsa mecburiyet haline gelen çay içme şeklidir. lan benim ofis asma katta. mutfak zeminde. elemanlarda mutfakta yapıyorlar kahvaltılarını. ufak bardak çay alıp ofise çıksam 2 tane poğaçayı gömüp çayı içene kadar aşağıda çay may kalmıyor. ikinci bardağı nadiren görüyorsun yani. o yüzden su bardağında ( 2 ufak çay kadar ) alıp içiyorsun mecbur. bu bir dramdır gençler yaşamadan anlayamazsınız..
    7 0 ...
  • falcao

27.
  • Biz daha gelmeden dedik bu tip oyuncular emekliliğe cila çekiyor istanbul gecelerinde fink atacak diye.. oynasa bizim rvp oynardı falan dedik dalga geçtiniz mk. iyi o anki gazla kulübün tapusunu üstüne yapmadınız adamın..
    3 0 ...
  • Fakirlik böyle birşey işte, adamın ağzı açlıktan kokuyor milyarder adamın telefonu hakkında atıp tutuyor.

La önce bir aç karnını doyur hele.
    2 0 ...
  • Çakmaktan çok kaybettiğim nesnedir kendisi. Knka w7 var mı? Knka w10 var kı? Knka linux kuracam da sende cd vardır verir misin? Vb sorular tarafıma yöneltiliyor ve genellikle cevabım "var knka gel vereyim" oluyor. Sonra o cd ler gelmiyor. Götünüze sokun.
    0 1 ...
  • amacının ne olduğu belli olmayan ilginç kişidir. ulan gece olmuş güneş batmış güneş gözlüğü takmak nedir arkadaş. bunlar katiyen eğitilmezdir. evet.
    1 1 ...