• Tüm gün sözlükte dolanan tek şeyin;
  "Cinsellik" ile ilgili olması rahatsız edici bir durum kanaatimce beyinsiz çomarlarımız böyle konuşmalardan pek hoşnut olmazlar. Annesini, bacısını yolda bulmuş gibi "kadınlar sex makinesidir moruuq" demesi, evet bence normal karşılayacak bir durum değil.

  Şimdi bir çomar çıkıp; " moruq sex yabdık yhaa çok zevklii" " kadınlar moruq öff yalarım"
  Sorun şu gençler burada bir çok kişinin annesi vefat etmiş(gözlemlediğim kadarıyla) o kadınlara ettiğiniz her lafta belki o insan kötü oluyor. Cinsel hayatınızdan bize ne! Siktirin gidin, sözlüğü cinsel hayatınızla doldurmaktan vazgeçin.

  Şimdi çomarları sahneye alalım.
  5 1 ...
 • ups boobss

  689.
 • yaşayamadığı hayallerini buraya yazarak tatmin olan bir boygirl olduğunu düşünüyorum.
  severek okumuyoruz.

  ama kimseye elleşmiyor, hakaret etmiyorcular --> bana değil ona yazın hayallerinizi !!!

  sen bunları çocuk istismarcılarına anlatcılar --> kimse çocuk istismarını savunmuyor zaten ancak boygirl ün direkt porno sayılacak hayallerini buraya yazması sözlüğün gittiği yönü gösteriyor. bence bu olmamalı yönümüz !!!

  herkesin özel meşazda yaptıklarını o cesurca uluorta yapıyorcular --> keşke herkes özel olmayı bilebilse başarabilse !!!

  ve boygirle önerim yapabiliyorsa arada beyniyle de düşünsün. kimseye hakaret etmemek bize burada her faztezimizi yazma hakkı vermemeli.
  15 3 ...
 • 940 metre boy diye götünden uydurduğu rakamla burada başlık açan ateits donuzluk yazardır. Bilerek ateits yazdım ki itin bi tık altı olduğunu anlasın. boşuna ateist olmamış ermeni dölü.

  Evet bu kadar mal olunur ancak dedirten bir başlığı gördü bu gözler.
  9 10 ...
 • kendi tezim bilgi seviyesi düştükce özgüvenin arttığı yönünde.

  neticede bilgi az olunca insan bilgi düzeyini yüksek sanarak eksiklerini göremez ve kendini o konu hakkında uzman sanabilir. fakat insan ne kadar çok bilgi birikimine haiz olursa o kadar da eksik olduğunu öğrenir ve kendisinin ne olduğunu daha net görebilir.
  4 0 ...
 • Adaletli gelir dağılımı konusunda sınıfta kalmış iktidar lideri.
  Türkiye'de servet dağılımında son durum:
  -AKP’nin iktidara geldiği 2002'den bu yana en zengin yüzde 10’luk kesim toplam servetten aldığı payı %67.7'den %81.2’ye çıkarmış.
  -Buna karşın geriye kalan yüzde 90’lık nüfusun payı %32.3'ten %18.8’e düşmüş.

  https://www.gazeteduvar.c...t-dagilimi-adaletsizligi/
  3 1 ...
 • kuş dedi: oooh! nasıl da mis koku, nasıl da güneş!
  bahar gelmiştir
  ve ben kendi çiftimi bulmaya çıkacağım kuş taraçanın kıyısından uçtu
  bir ileti gibi uçtu
  kuş küçüktü
  kuş düşünmüyordu
  kuş gazete okumuyordu
  kuşun borcu yoktu
  insanları tanımıyordu kuş
  kuş havada
  ve kırmızı tehlike ışıkları üstünde
  ve habersizlik yükseklerde uçuşuyordu
  ve mavi anları
  delice deniyordu

  kuş, ah sadece bir kuştu.

  füruğ ferruzad

  Ah füruğcuğum ah,
  Düşünse
  Uçurmazlar
  Gazete okusa bizim kuş
  Yandaş medyaya uçuşlar boyunca söver!
  Kuşun sövmesini kalbim kaldıramaz.
  4 2 ...
 • Yaşadığı ezikliği kendini göstererek yaşatmaya çalışmaktır ama bilmez ki karşı taraf hakkında onun ne kadar ezik olduğunu fark edip de onu siklenilmemesi gerekenler listesine alıyor. Bil istedim gardaş!
  0 1 ...
 • Sarayın maliyeti ve giderleri, örtülü ödenek, devletin uçakları, partilere yapılan maddi yardım, milletvekilleri için kıyak emeklilik sağlık harcamaları, belediyelerin hesapsız harcamaları, kamu ihaleleri özellikle şehir hastaneleri için plansız programsız harcamalar, yap işlet devret diyerek devletin cebinden çıkan ek ödemeler, özelleştirme adı altında yapılan (Türk Telekom vb) vurgunlar vs vs vs akla gelince...

  Bırakın bunları, milyonlarca Suriyeli ve CB Erdoğan'ın açıklaması ile 40 milyar dolar harcamaya para var sorun olmuyor ve harcama devam ederken bir de Suriyelilere ev yapmaya kalkıyoruz da bu eyt için mi para bulamıyoruz?
  Milyonlarca Suriyeli ye hizmet veren SGK başta olmak üzere devlet hazinesi için sorun olmuyor da eyt mi sorun?
  7 0 ...
 • Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz; en az 10 analiz yaptık. Her türlü kombinasyonu denedik. Hiçbirinin maliyeti sürdürülebilir değil" ifadesini kullandı.

  Sağolun, eksik olmayın, zahmete soktuk sizleri de kombinlerle uğraştırarak. Sıra bu ülkenin vatandaşına gelince yapmamak, vermemek için ne kadar güzel ve mantıklı cümleler kuruluyor. Pes vallahi. Suriler için kaç kombinasyondan sonra bize kitlemeye karar verildi? Kendi insanımıźın mağduriyetini bizlerin sırtına yük lansedip bu suri şerefsizleri sırtımıza bindiriyorsunuz ya, razı gelene hakkımı helal etmiyorum. Bu artık zalimlik oluyor, ayıp oluyor.
  7 0 ...
 • @1garipkuzeyli
  Hadisten sonrasını okumadım.

  Binlerce mezhebin ortaya çıkmasına neden olan hadisler...
  paygamberleri azgın,sapık olarak tanıtan hadisler...
  Az uydurulmuşuna sahih denilenerek kıvırtılmaya çalışılan hadisler...
  Kuranda olmayanı var diye dayatan hadisler...

  Gerçekten onlar mı açıklayacak bu durumu şimdi?
  3 0 ...