• burada görsellerde sunulanlar gerçek olsa dahi neden ilgi çektikleri konusuna anlam veremediğim memelerdir.

  açın google a yazın meme diye aratın tonlarcası var. hayır buradakinin farkı ne? hem oradakilerin yüzünü de görebiliyorsunuz, burada ne çıkacağı da belli değil, sözlük kullanıcılarının sıfatları da ortadayken neden bu abazanlık?

  yani diyeceğim şu ki, şu boktan mecraya ayırdığınız zamanın çok daha kısa süresini kendinize ayırsanız, hem fiziksel hem zihinsel açıdan gelişip şu sözlükteki ilgi orospularına muhtaç olmassınız.

  cidden yokluğa düşen erkeklere artık acımıyorum, çünkü bizim gibi elit beyefendilerin de kalitesini düşürüyorsunuz.

  memesini atanlar da buna alkış tutanlar da azalarak yok olsun.
  7 1 ...
 • myra

  7.
 • antik likya uygarlığının ve likya birliği'nin en önemli kentlerinden biri.
  (bkz: likya/#40353580)
  (bkz: likya birliği/#40343883)

  myra antik kenti antalya'nın demre ilçesi merkezindedir.
  demre'nin en eski yerleşim yeridir.
  myra

  kaya mezarları ile ünlü olan myra, likya yolu'nun en önemli duraklarından biridir.

  myra antik kent alanının girişinde karşınıza tiyatro çıkar;
  myra

  tiyatronun hemen solunda ise kaya mezarları ilk göze çarpan yapılardır.
  myra
  myra

  kaya mezarlarının 23 tanesi yazıtlıdır ve bunların 13'ü likya dilindedir.
  myra

  ayrıca üzerlerince çeşitli frizler(kabartmalar) vardır.
  myra
  myra

  kaya mezarlarının hemen sağından merdivenlerle antik tiyatroya çıkabilirsiniz.
  myra

  tiyatronun genel görünümü;
  myra
  myra
  7 1 ...
 • Kardeş sende tam bir popçu ışığı var. Albüm kapağı gibi poz vermişsin.

  Albüm ismi: dudaklarının hapsindeyim
  9 0 ...
 • güldürür.
  diktatörlüklerde sırada herkes olabilir.
  üç büyük ve köklü ilden bahsediliyor burada; sonradan il olmuş kasabalardan değil.
  milyonlarca seçmeni hiçe saymak, tercihlerini terörist ilan etmek hayra alamet değil.
  madem mızıkçılık yapacaksın hiç seçim yapma. masrafları vergi mükelleflerine ödetme.
  6 2 ...
 • Hapse girdiğinde meşhur olmayan ferdi tayfur vardır. Tesadüf bu ya TRT canlı yayın ekibi yılbaşı programı için hapishaneleri gezip mahkumlarla röportaj yapmaktadır. Ve mikrofon ferdi’ye Uzatılır. Ferdi yanık sesiyle bir türkü patlatır, tüm Türkiye dinler. Özellikle kendisine kelek yapmış sevdiceği dinleyip ağlar. Artık hapiste meşhur olmuş bir ferdi Tayfur vardır.
  5 0 ...
 • hiç kimse seçilmişti edebiyatı yapmasın. sen terörist zülküf gezen’in cenazesine gideceksin, pkk’nın ilk silahlı eylem yıldönümüne katılıcaksın, öldürülen terörist ismail özden’i savunacaksın, terör ile iltisakı olanları belediyede istihdam edeceksin, halkın kendi rızasıyla yaptırmaya başladığı camileri yıktıracaksın, sonra devlet kayyum atayınca hoplayacaksın. hoplama rahat ol, otur yerinde.
  6 1 ...
 • ritüel şeklinde ilerleyen, birbirini takip eden klişelerdir.

  ferdi hapisten çıkar eve döner, karısıyla mutlu mesut yaşarken, en yakın arkadaşı ferdi'nin karıyı düdükler. ferdi arkadaşını öldürüp, tekrar hapse girer ve film biter.

  ferdi hapisten çıkar eve döner, bir ustanın yanında çıraklık yapmaya başlar, cebi para görür. mahalledeki bir kıza aşık olur, evlenir ve karısını tüm mahalle düdükler. ferdi bunların hepsini öldürüp tekrar hapse girer.

  ferdi bu sefer hapiste değildir, ilginç bir biçimde. bir kadına aşık olur, nişanlanır ve karısını düşmanı düdükler. ferdi, bu adamı öldürür ve hapse girer.

  mutlaka ferdi ya hapse girer, ya hapisten çıkar. ve mutlaka karısını, sevgilisini en yakın arkadaşı ya da düşmanı düdükler.
  17 1 ...
 • malumun ilanıdır. devamı da gelecek gibi. buradaki en koyu muhalif yazarlardan birisi olsam bile bu olayda hükümet sonuna kadar haklı. belediyenin kaynaklarını terör örgütüne kullanan, belediye işçilerini terör örgütü mensuplarından seçen ve belediyeye siyaset ile politika ile bürokrasi ile hiçbir alakası olmayan tiplerle "eş başkanlık sistemi" getirenlerin "türkiye cumhuriyeti" devletinde böylesine makamları işgal etmeleri saçmalık.

  seçimden öncede böyle olacağı belli idi. yöre halkı böyle olacağını bile bile neden hala bunları seçti hiç bilmiyorum. istanbulda, ankarada, izmirde, bursada vs yaşayanlar olarak orada yaşayanların psikolojilerini anlamamız mümkün değil. ha neden seçim yapıldı orada derseniz onuda bilmiyorum. gereği yerine gelsin diye seçim yapılmış belli ki. seçilenler de bunun olacağını bile bile hala neden terör örgütüne destek verirler anlamak mümkün değil. nereden baksan tutarsızlık.

  bir de diyarbakır, mardin ve van ile alakalı olayda hala "ekrem başkan"a laf atmaya çalışmak nasıl bir mallıktır çözmek mümkün değil. çok acıtmış 23 haziran seçimleri belli ki bu kuyruk/g.t acısı 4 senede çıkmayacak belli ki.
  15 4 ...
 • --spoiler--
  diyarbakır, van ve mardin büyükşehir belediye başkanları görevlerinden uzaklaştırıldı. 3 büyükşehir belediye başkanlığı binası da polis çemberine alındı.

  buna göre, 3 kentin hdp'li belediye başkanı görevden uzaklaştırıldı ve yerlerine başkan vekilleri görevlendirildi

  içişleri Bakanlığı'nın açıklaması şöyle:  

  "Son yıllarda teröre karşı yürütülen kararlı mücadele sonucunda büyük bir acziyete düşen PKK/KCK terör örgütü ve uzantıları; bazı belediye başkanları aracılığıyla belediyelerin imkânlarını illegal amaçlar için kullanmışlardır."

  --spoiler--

  https://www.ntv.com.tr/tu...on,tj4T5rmro0GVkz2GtH3huQ
  1 1 ...
 • 40 yıllık ateistim bunu ben bile açıklayamam dicem ama açıklamıştım.
  (bkz: uyuşturucu/#41983702)
  medya ne verirse onu alıyor işte. ilkel kabilelerdeki kadınların çıplak gezmesinden sağlama yapabilirsin.
  1 0 ...