• Kör insanların sormadığı sorudur, yüce tanrı poseidon yoksa koca koca dalgaları kim yapıyor, hiçbir şey kendiliğinden olamaz, yüce zeus ve athena aşkına tövbe edin hemen, ve kendinizi poseidon un şefkatli kollarına bırakın,

  t: eski bir dine çağırma sözleri, dinciler tarih boyunca böyleydi zira.
  5 0 ...
 • tam ülkeye dair umudum yeşerecekken yeniden yerle bir olmuştur.

  çocukların çocuk olabildiği bir ülke düşlemek bu kadar zor olmamalı.

  şimdi kimse çıkıp bana bir çocuğun marul gibi sarılmasını mantıklı veya doğru bulmasın. örtünme kadının, erkeklerin dikkatini çekmemesi ve tahrik etmemesi içindir amiyane tabirlerle.

  12 yaşında bir kız çocuğundan tahrik olacak insanın aklını g.tünden s.keyim.

  siyasal islamınız batsın.

  meclis başkanı koltuğundaki türbanlı çocuk
  42 13 ...
 • sakarya da sıradan bir araba yazısıdır. lütfen siz romantik islamcılık yapmayın evet.

  dansa kaldıranda var namaza kaldıranda
  12 1 ...
 • fabrikasyon ürün giyen tiptir. güzel modelleri varsa giyebilir. elbisenin markası değil kalitesi önemlidir. şahsen 5-6 sene evvel yerel bir konfeksiyondan aldığım kumaş pantolonu hala giyiyorum. bana mısın demiyor.
  6 0 ...
 • Evet şimdi durumu açıklıyorum, belki hala sözlükte kız varsa ve okumak isterse işte gerçekler. Öncelikle şu yukardakileri bi siktiret güzelim onlar boş viyaklamadan başka bişey değil, hehe iç güzellik, bakış açısı, sıçıs açısı cak cak cik cik. Geçelim bunları. Herşeyden önce, güzel bir yüzün olacak, yüze yakışan dikkat çekici gözler, bakın renkli göz demiyorum çünkü her renkli göz insanı yakışıklı veya güzel yapmaz yakışıp yakışmaması önemli. Sonuçta tecavüzcü coşkun da sarışın mavi gözlü, kıvanç da. Daha sonra güzel bir burnun olcak, zarif ve sexi. Pürüzsüz bi ten, zaten pürüzsüz olduktan sonra rengi önemli değil. Canlı, gür ve hacimli saçlar. Dolgun dudaklar, hiçbi erkek tahta gibi dudakları öpmek istemez. Bi kere yapıştın mı dünyayı unutturmalı bi kadının dudağı. Aynı zamanda güzel ve temiz dişler. Zarif ve sexi bir ses tonu, iyi diksiyon. Ne çok güçük ne de hollanda ineği gibi büyük göğüsler değil, orta halli ve dik olmalı. Kesinlikle ince bir bel, hafif çıkık şekilli ve orta boyutlu kalçalar, düzgün bacaklar, küçük bir ayak. işte size gerçekler kızlar. Siz bu özelliklere sahip olun, yukarda kişneyen enteller bırakın hayata duruşunuzu, karakterinizi falan sorgulamayı, sizin boş zamanlarınız da kedi kestiğinizi bile bilseler kapınız da köpek olurlar. Şimdi bi kaç tane dalyarrak şöyle düşünebilir, ne yani herşey dış görünüş mü? Hayır yarrağım herşey dış görünüş değil ama en az bi % 95 dış görünüşün payı var. Ne karakter ne sıçış pozisyonu, ne hayata amuda kalkıp bi duruş pozisyonu belirlemesi falan bu dış görünüşün önüne geçemez. Recep ivedik denen kıllı makat maymunun da deği gibi, evet iç güzellik önemli ama gelgelelim ruhlar alemin de de yaşamıyoruz.
  6 9 ...
 • zeka ve tarih bilgisinden daha fazlasını da gerektirirmiş. misal ahlak misal haddini bilmek. eşşek demiş eşeğin önde gideni. nickine bak diyor ama kendi nicki sapık bir şerefsiz ki karakter olarakta onu örnek almış belli ki.

  --spoiler--

  jeffrey Lionel Dahmer, Amerikalı seri katil ve tecavüzcü. Dahmer, özellikle 1987 ve 1991 arasında yoğun olmak üzere, 1978 ve 1991 arasında, çoğu Asya ve Afrika kökenli 17 adamı ve erkek çocuğunu öldürdü

  --spoiler--

  bu kadar geri zekalı olmak için hakikatten bayağı bir çaba lazım demek ki.
  7 0 ...
 • teyb

  1.
 • teyb
  Böyle bir şeydi içine kaset koyuyorsun müzik dinlemek için eskiden tek aletimizdi bazen kasetleri sarardı onu düzeltmek bir sorundu genelde sevdiğimiz şarkıları tekrar dinlemek için geri sardırdığımızda olurdu dediğim mevzular 2000 lerden önce.
  5 0 ...
 • Bu uğurda 1 gün içerisinde erken seçim kararı almaktır.

  Ama o Da ne? 15 CHP milletvekili iyi parti'ye geçer ve anti demokratiklerin tüm oyunu bir anda bozulur.

  Kendilerine yapılsa 10 yıl orasını burasını yırtıp bağıracakları şeyi utanmadan başkasına yapmaya çalışırlar. Bir de 15 Temmuz'u demokrasi günü ilan ederler. Komedi.
  10 1 ...
 • 23 nisan'ın geldiği nasıl belli, 11. nesiller oyun oynamaya başlamış.

  edit: 7. nesil, araya kaynama kardeşim çekil.
  11 8 ...
 • Özel mesaj yordamıyla yaptığımız münazarada ilzam olan yazar.

  Dilerse screenshotlarla ilan edebilirim bir başlıkta yazışmalarımızı. Tamamen risale i nur’dan cevaplarla ilerledim. Kendimden değil yani; benim ne ilmim var ki asrın sorunlarına çözüm bulabileyim? Öğrendiklerimden ilerledim.

  Bir hiç uğruna kendini harap ediyor. Şimdiye kadar iman ve ahiret maksatlı münazara ettiğim be ilzam olan yazarlardan sadece biri. Risale-i Nur’da var cevapları. Takıldıkları meselelerin neredeyse tamamı orada var. Vallahi hepsini oradan yanıtladım.

  “Sobayla konuşan delinin saçmalıkları.” eşiğini geçebilseler okusalar olacak ama nerede. Okumak zor geliyor bizim millete azizim.
  12 11 ...