• Henüz cinsel ilişki ile tanışmamış erkektir. Kendi halinden Memnun ise toplum baskıları yüzünden gaza gelmemeli, kendini kötü hissetmemelidir.
  4 0 ...
 • Dünya yuvarlak dememek için verilen bunca çaba, bunca uyduruktan şekil tanımı. Yazıktır.

  Biz lisedeyken de elips derlerdi şimdi geoit çıkmış.

  Kim ne derse desin ulan duz dunyacilara inat dünya yuvarlaktır. ibnedir. Pusttur. Kahpedir.
  5 0 ...
 • Bugün de boş insan olduk. Yarın ne olacağız bakalım, merakla bekliyorum.
  Bayanlar baylar tercih meselesi bu iş. Yapana da yaptırana da saygı duymak gerekir yahu.
  Misal ben vücudumda sadeliği sevmiyorum, azıcık renk, azıcık desen istiyorum suç mu?
  Kimileri de vücudunda yara izini bile sevmez. Bu da son derece doğal bir şey.
  Ayrıca dövme insanı ne seksi yapar ne de farklı biri. Bunu bu şekilde algılarsanız sorun kalmaz ortada.
  4 1 ...
 • 40 yıllık ayak fetişistiyim, 41. Yılımda ayaktan soğudum.
  14 2 ...
 • bakın, soluk borusunun kesilmesi ile şah damarının kesilmesi arasında fark vardır. soluk borun kesilirse düzgün önlem alındığında yaşayabilirsin ama şah damarı bambaşka birşey. yani yüksek ihtimal ölürsünüz, boyun bölgesinde bulunan ve beyne oksijen taşıyan bu damar kesildiğinde hem atar damar olduğu için yüksek basınçla kan kaybedersiniz, hemde beyne giden kan miktarı azaldığı için beyin oksijensiz kalır ve kendini kapatır.

  bu damara bastırdığınızda bile beyne oksijen gitmediği için bayılırken insan, öyle profesyonel bir ayarda tampon yapmanız lazım ki, hem beyne kan gitsin, hem tampon yaptığınız yerden çıkan kan miktarı minimalize edilsin.

  zor iş vesselam..
  8 0 ...
 • yarım saat oldu.
  bu şerefsiz adi rezil sütü bozuk feyk köpeğin entrysi ne kadar sürede kalacak acaba.
  ondan sonra karşılık veriyor diye bizi de çaylak ederler.

  hafta sonu mod efendiler kim bilir kaçıncı uykularında zaten.

  adam olsa kendi nickiyle yazar zaten.
  sütü kanı soyu bozuk pislik.

  edit 2. 4 saat oldu.
  sözlüğünle gurur duyabilirsin ismail. devamını yazınca ilki siliniyormuş.
  aferim izmail.
  devam.
  11 3 ...
 • Aptalca bir söylem. Türkiye cumhuriyeti her ne kadar pratikte öyle görünmese de bir hukuk devletidir. Hukuk devletinde göze göz dişe diş esasına göre değil,ceza kanununa göre cezaya karar verilir.

  Bunun dışında kadınları sadece erkekler mi öldürüyor? Her kadın cinayetinin arkasından millete yas tutma imkanı bile vermeyen,tek amacı sırf erkek olarak doğdu diye insanları tecavüzcü ve sapık olarak lanse etmek olan insanları da kınıyorum. Bu şekilde davranmak feminizmle alakasızdır,bilakis feminizm ve toplumsal cinsiyet eşitliği hareketine darbe vurmaktır.

  Sonuç olarak böyle bir cümle kurmak her açıdan aptalcadır ve hiç bir rasyonel yanı yoktur.
  4 0 ...
 • eğer biri video çekip atmasa belki tvde sadede 2-3 dk haber olacak olaydır.

  ağbi maalesef bizim gibi eli telefondan düşmeyen ülkede durum bu

  illa bir olayı milletin gözüne sokacaksin ancak o zaman herkesin haberi oluyor

  ne yazıkki bir o kadar da unutkaniz

  misal münevver karabulutu unuttuk
  12. kattan aşağı atilan şuleyi unuttuk
  karsta tecavüz edilip öldürülen küçük kızı unuttuk
  samsunda taciz edilip öldürülen kızımızi unuttuk
  öz amcasi tarafından hamile bırakılan ve intihar eden kızımızi unuttuk

  ve ben bu lanet olası entryi yazarken hala şu amk ülkesinde kadina kıza cinsel fiziksel psikolojik taciz ediliyor..

  iş yerinde taciz
  sokakta taciz
  okulda
  evde
  parkta
  dolmuştu
  her yerde taciz var.

  her yerde kadına şiddet ölüm var..

  eğer ulu devletimiz suriler yerine biraz kendi vatandaşiyla ilgilense

  kadına şiddet ve taciz cezalarında büyük yattırimlar izlense
  belki bugün
  munevverler,şuleler,ecrinler,emineler ölmeyecektir..
  5 1 ...
 • "kadınlar kıskanıyor hadi anladık ama erkekler neden sürekli laf çarpıyor oysa ne güzel meme koyuyor coşuyoruz evde falan" diye kollanmaya çalışılan yazardır. yani basit bir orantı kurarsak biz "normal" erkekler bile fazlasından rahatsız oluyoruz demek ki. anormal olan ( nefes alsın yeterci, iki ayağı üzerinde durup nefes alan her şey ilgisini çekenler ) için sıkıntı olmayabilir.

  arkadaş burası her türden insanın girebileceği ve istediğini yazabileceği bir yer kabul. kimse diğerine sen neden bunları yazıyorsun veya sen neden kendini pazarlar gibi davranıyorsun diyemez buna da kabul. ancak bunların da bir sınırı olmalı. 10 entry yazarsın misal 7 tanesinde saçmalarsın ama en azından 1-2 tanesinde düzgün yazarsın. bak yazarsın diyorum senin sıfatın burada "yazar" olarak geçiyor. böyle fotoğrafları görünce ekranı yalayıp sonra belki savunursam bana mesaj atar diyen kamilleri boş ver. sen 10 entrynin hepsinde saçmalarsan insanlar elbet seni eleştirir. burada herkes 20 yaş üzeri ergenlikten kurtulmak üzere olan veya 25 yaş üzeri yetişkin aklı başında insanlar değil. buraları 13-15 yaşındaki çocuklarda okuyor, yazıyor. sabahtan akşama meme, göt, vajina, penis, duvardan duvara vur beni, belimi kütürdetecek esmer adam yok mu, yatakta yılan gibiyim bir görseniz saatlerce şey etsen sesim çıkmaz, parçala beni behçet diyarbakır karpuzu gibi yar beni diye gezersen ve kendine bunu hak görüyorsan birileri de gelip seni eleştirmeyi veya tasvip etmesem bile hakaret etmeyi kendisine hak görür. yani sen yazmakta, fotoğraf atmakta serbest olacaksın ama birileri gelip bunu eleştirince kıskanç goppek olacak bilmem ne olacak. mantıklı mı bu ?

  son olarak eleştiri ile hakareti birbirinden ayırmak lazım. he karşındaki insan sabahtan akşama seks muhabbeti döndürüyorsa gene onunla aynı kefeye girmeden eleştirmek lazım. ben buranın yöneticisi olsam abartıyı gördüğüm an alayını dönemeyecekleri şekilde gönderirim buradan. he sitenin adı farklı anılsın bizce sorun yok diyorlarsa amenna. "sözlük" kelimesine açılım yapıp çıkartsınlar sitenin adından mesela. zira böyle sözlük olmaz. numune gibi 1 kişi olsa neyse ama biri gidiyor biri geliyor. bazen aynı anda 3-4 kişi oluyorlar. gereksiz egolar çirkin kibirler. bunların peşlerinde pervane olan nefes alıyorsa tamamdırcılar.. buraya fazla bunlar.
  20 10 ...
 • geçenlerde yazlık mekanda geceleyin misafirleri gezdirmek için çarşıya inmiştim. her gece 9'dan sonra gezme yolu trafiğe kapatılmış yürüme yoluna çevriliyordu. başında da fosfor yelekli polis duruyordu. bizde aile dostları ile yürüyüp dondurmacı da biraz dinlenecekken arkadan bir ses geldi. bebek arabasında bir kız çocuğu dişlerini de sıkaraktan güleç ve şen bir sesle - poliiisss diye bağırdı. orta yaşın biraz üzerindeki polis'te kollarını gülerek açtı ne diyorsun bakıyım dercesine, " efendiiim" diye seslendi. sonra çocuğun anne babası ve polis kafalarını eğerek selamlaştılar ve devam ettiler. ama şimdi anlattığımdan ziyade yaşandığını görmek nedense çok pozitif geldi bir an. hoşuma gitti.
  5 0 ...