• son istasyon insani
    ooooo yüzyılın yüzsüzü, sözlük tarihinin en büyük abazası gelmiş, tanıdık geldi mi şu sözler ?

(bkz: istasyon insanının yürümediği sözlük kızı)
    14 2 ...
  • Sırtını duvara dayayan mı köşeye sıkışmıştır? Yoksa arkasına dikkat etmeyen mi kardeş?

Üşüyoruz ramiz dayııı...
    5 0 ...
  • Unutma Red, umut iyi bir şeydir, belki de en iyisi. Ve iyi şeyler asla ölmez.

the shawshank redemption
    14 0 ...
  • sözlük yazarlarının kedileri

Pembis burunlum yesil gozlum baliketlim.

Sozluk yazarlarinin gercek asklaridir.
    16 7 ...
  • Kesinlikle çıkarcı ve satıcı insan. Benim dedikodumu yapıp, sonra bana muhtaç kalınca nasılsın diye yalandan yanaşıp, benden daha iyisini kıstırınca bir daha selam vermeyendir. Hoş, ben onun gerçek yüzünü bildiğim için isterse dünyayı önüme sersin; ne çıkarı var diye düşünürüm.

Bazı insanlar midemi bulandırıyor.
    14 2 ...
  • belki siterim umudu ile yol yürüyen bit yavrusudur. Aynı zamanda iktidarsız bir şarapçıdır.

Ne günlere kaldık azizim. Bilirim bacı ayağı döt ayağıdır. Ama söze gelince mangalda kül bırakmayan, adamlıktan, dürüstlükten dem vuran yavrucaklar, her biri benzersiz kar tanesi olan sözlük kızlarından yüz bulduğu zaman en mahrem fotolarıni atıp o erekte olmamış umutlarını yeşillendirmekle meriçliğin sınırlarını zorlamaktadırlar.

Adamsınız öyle mi? Daha devam edeyim mi? Yoksa kilisenizin adresini mi vereyim?

freeze you later

Edit: bu yazıyı üstüne alınan kilise sarapcisi adlı yazarla uzaktan yakından alakası yoktur. Neden üstüne alınmış ki?
    15 17 ...
  • toplumda hoşgörü yaratmak için yapılan kelime oyunudur, bak bu hastalık koskoca lut kavmini yıktı geçti ne yazık ki hastalık bizim toplumuzda da hızla yayılmakta bu tür sapıklar cemiyetten ayıklanarak tecrit edilmelidirler. nokta.
    19 9 ...
  • anın görüntüsü

Kizimla sekerpare yapma keyfi. Eller kucuk olunca yumrularda kucuk oldu. Serbetleyince atarim.
    19 0 ...
  • valla harika haber.
    singapur yalnız.
    hayvan ithalatı yapılacak ülke.
    hani, abd, kanada, fransa, rusya, almanya falan değil.
    singapur...

singapur'un yüzölçümü sadece ve sadece 719 kilometrekare.
    singapurdan inek ithalatında verginin sıfırlanması

nüfusu 5 milyonun üzerinde ve yüzölçümü sadece 719 kilometrekare olan bir ülkeden hayvan ithal etmek...
    yahu singapur'da hayvan bağlayacak, hayvan beslenecek çiftlik olması teknik olarak mümkün değil.

singapur yüzölçümü olarak bursa'nın yenişehir ilçesinden daha küçük bir alan.

bu durumda şöyle bir olay geliyor insanın aklına.
    singapur'da kumar oynayan bir akebeli yakını başka bir ülkeden singapur'a hayvan ithal edip, sonra o hayvanları türkiye'ye ihraç ediyor olabilir mi?

singapur'a kumara giden kim var?
    bir hafızayı zorlayın.
    15 0 ...
  • Evet arkadaşlar. Olur Da bir iç savaş falan çıkarsa birbirinden manyak grupların içine düşmeyelim diye kendi klanımızı kurma girişimi.

Ben otaban kenarı, dağlarla çevrili sote bir yerde köy oluşturalım diyorum. Gaziantep/Başpınar'da dağların arasında 30 dönüm yerimiz var, bizim için tesis edebilirim. Şehirlerde nefes aldırmazlar bize, bırakalım yesinler birbirlerini.

Silah kullanma becerisi olan arkadaşlar köy korucusu olur. The walking dead gibi birlikte yiyecek aramaya falan çıkarız. inşaattan anlayan arkadaşlarla baraka, ev, köy duvarı falan inşa ederiz. Herkes yeteneği doğrultusunda iş yapar. Sözlük kızları da yeme içme işleriyle uğraşır.

Savaş şartlarında trollük yapanları, aynı karılara yürüyüp huzursuzluk çıkartanları, 58 tane erkekle konuşan sözlük kızlarını da köyden atarız, kurallar bu yönde olur. Arkadaşın biri bdv işlerinden sorumlu olur, isteği/şikayeti olan varsa ona iletir. Gül gibi yaşar gideriz yani. Herkes becerilerini/yeteneklerini anlatırsa güzel bir planlamayla olur bu iş.

Edit: askerler

alkolik oldum
    kedilerin babasi57
    kalasnikov
    mel mel bakan gibson
    hamdullah lannister (Pilot)
    centurion
    mecburi istikamet
    tuhafbirinsan (Pilot)

istihbarat elemanları

kartalatt
    fitfikir
    peynirli pogaca

silah ve teçhizat görevlisi

yagmur ve ruzgar sesi
    yedek yazar
    golgebeyi

Bahçıvan

surekli silinen adam

inşaat ustası

king ragnar

Diğer gruplarla Müzakereci avukat

kazangap

Öğretmen

frenchdiyebiri
    zalahani

Harita mühendisi

kahve kompostosu

savaş ve Barış elçisi

dream of napoleon

Arama, kurtarma-ilk yardım

filistinli yahudi

Sanatçı

neyaptigibilenkiz

Mimar

eyvallahi olmayan kiz

Doktor, hemşire, mühendis, inşaatçı Yok mu arkadaşlar?
    25 11 ...
  • kapat