• ya arkadaş bunlar bi siktirsin gitsin artık be. büyük ihtimal mutsuz lan bunlar.

  bi bunlar mükemmel, herkes fesat, herkes bunların kötülüğünü istiyo aq. WhatsApp durumuna "biz mutluyuz, siz çatlayın." yazan mı dersin, her anını kayıt altına almaya çalışan mı...

  aldığı her boku, gezdiği her yeri, hayatıyla ilgili her şeyi, normal bir insanın yapabileceği günlük eylemleri bile gerek günlük hayatta gerekse sosyal medyada gösteriş malzemesi olarak kullanmak ve nispet aracı olarak görmek nasıl bir ezikliktir...

  hastasınız lan siz, ruh hastası... yaptıklarınız size normal geliyor ama sıçmışsınız siz. üzerinize yapışan eziklik ve fesatlığınızın göstergesi yaptıklarınız.

  hepsi perde arkasında birbirlerine düşman ama hepsi dost/arkadaş aynı zamanda. siktirin gidin aq embesilleri.
 • o halde tacize devam edelim;
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/1539032/ +

  edit: izmir marşını koyup tacizin dozajını biraz daha arttırıyorum;
  https://www.youtube.com/watch?v=7jxuiDKBxg4+
 • Adam gibi karisina sahip cikip deger veren hakiki erkektir. Gozu esinden baska hatunlari gormez karisina sadik kalir karakter sahibi olgun adamdir.
 • nur suresi 26.ayet meali:

  kötü kadınlar kötü erkeklere, kötü erkekler kötü kadınlara; namuslu kadınlar namuslu erkeklere, namuslu erkekler namuslu kadınlara yaraşır. bunlar, (namuslular) onların dediklerinden çok uzaktırlar. kendilerine bir bağışlanma ve değerli bir rızık vardır.

  bu bağlamda ben yüksek olasılık gözüyle bakıyorum.

  edit: daha önce zina yapan kimse eğer bundan gerçekten pişman olmuş ve tüm kalbiyle içten tevbe ederse, o kişi için de temiz bir eş nasip olacağı söyleniyor.
 • 5 yaşındaki sahra isimli kız çocuğunun dişlerini söken, bacaklarına ve vücudunun çeşitli yerlerine ütü basan, üzerine kaynar su döken, döven ve çeşitli işkenceler yapan orospu çocuklarıdır. kim biliyor musunuz bu orospu çocukluğunu yapan? kızın öz babası ve sevgilisi. allah da size en büyük acıları çektirir inşallah şerefsiz, cani orospu çocukları.
  annesi kızını iki senedir göremiyormuş. kızını kaçırıyormuş annesinden orospu evladı. şimdi anne kız kavuştular. inşallah tez zamanda hem fiziksel hem de psikolojik olarak bütün sağlığı yerine gelir minik sahra'nın.

  haber linkini şu an bulamıyorum ancak show tv'de izledim az önce haberi. kanım dondu resmen. bulunca linki eklerim.

  edit: link geldi.

  http://www.bidoluhaber.tv...ugun-dislerini-soktu.html

  "Fatih’te 5 yaşındaki Sahra Sultan Kızıltaş’a iddiaya göre uyuşturucu bağımlısı babası ibrahim Kızıltaş ve birlikte yaşadığı Hatice Türkkolu akıl almaz işkenceler yaptı. Akıllara durgunluk veren olay duyarlı bir vatandaşın olayı yetkililere haber vermesiyle ortaya çıktı. Silivrikapı Mahallesi Önal Sokak’ta yaşayan bir kadının küçük bir çocuğu sokak ortasında feci şekilde dövdüğünü gören duyarlı vatandaş olayı yetkililere haber verdi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yetkilileri olay yerine gelerek çocuğu bulmaya çalıştı. ilk önce çocuğa ulaşamayan yetkililer ihbarda bulunan duyarlı vatandaşa ulaşarak çocuğun kaldığı yeri tespit ettiler. Önal sokaktaki eve önceki gün yapılan baskında küçük çocuk bulundu. Ağır işkence gören, ön dişleri kırılan, vücuduna kaynar su dökülerek ellerinde sigara söndürülen küçük kız hemen polisler tarafından alınarak Şehremini Polis Merkez Amirliğine getirildi. Küçük çocuğa işkence yaptığı iddia edilen baba ibrahim Kızıltaş ve birlikte yaşadığı kadın Hatice Türkkolu da gözaltına alınarak karakola getirildi.
  `
  VÜCUDUNDA iŞKENCE iZLERi`

  Polis ekipleri yaptığı araştırmalarda 5 yaşındaki Sahra Sultan Kızıltaş’ın annesi Kudret Kızıltaş’a (22) ulaştı. Ailesinin yanında yaşayan Kudret Kızıltaş, hemen karakola gitti. Kızına yapılan işkence karşısında şok geçiren genç anne, eşi ve birlikte olduğu kadından şikayetçi oldu. Kudret Kızıltaş “Eşimle 16 yaşında evlendim. Eşim 20 yaşındaydı. evlendikten sonra beni sürekli dövmeye başladı. Uyuşturucu kullanıp kumar oynuyordu. ilk yıl kızım dünyaya geldi. Bana karşı şiddet kullanmaya devam ettiği için üçüncü yılımızda ayrılma kararı aldık. Bunun üzerine eşim, evden kızımı alarak kayıplara karıştı. Daha sonra ulaşmaya çalıştım. Ancak sürekli beni ölümle tehdit ediyordu. Geçtiğimiz yıl da boşanma davası açtık. Bu sürede Sahra’nın kendisinde kalmasını istiyordu. Ben de kızıma bir şey yapar diye polise haber vermedim. iki yıl boyunca kızımı bana hiç göstermedi. Boşanma davasından sonra kızımı alacağımı düşünüyordum. Önceki gün polisler beni arayarak karakola çağırdı. Oraya gittiğimde kızımı gördüm ve çok geçirdim. ilk önce beni tanımadı. Sonra tanıdı ‘anne’ diyerek ağlamaya başladı. Bana polislerin yanında her şeyi anlattı. Babası ve birlikte yaşadığı kadın kızımı işkence yapıyormuş. Yüzünü kanepeye vurmuşlar. Dişleri dökülmüş. Sürekli kemerle dövüyorlarmış. Üzerine yanar su dökmüşler. Şuan çocuğum esirgeme kurumunda. Bakanlık tedavinin ardından bizi araştıracak. Sonra çocuğumu bana vereceklerini söyledi. Eski eşimin en ağır cezayı almasını istiyorum” dedi.

  SUÇLAMALARI KABUL ETMEDi

  Gözaltına alınan baba ibrahim Kızıltaş(29) ve beraber yaşadığı Hatice Türkkolu(32) istanbul Cumhuriyet Savcılığı’nda suçlamaları reddetti.Hatice Türkkolu, ibrahim Kızıltaş’la nişanlı olduklarını, nişanlısının 14 saat çalıştığından dolayı 5 yaşındaki Sahra’ya kendisinin baktığının anlattı. Türkkolu ifadesinde “Sahra’nın vücudundaki yanıklar kahvaltıda çaydanlık üzerine devrildiği için oldu. Mutfağa gittiğimde çaydanlık üzerine devrilmiş. Yanıklar çok büyük olmadığı için hastaneye götürme gereği duymadım. Yüzündeki morluklar da banyoda ayağı kayarak düştüğü için oldu. Ben çocuğa kızarım ama hiçbir zaman dövmedim. Eziyet etmedim. Nişanlım da dövmedi. Apartmanda tartıştığım kişiler vardı onlar şikayet etmişlerdir.”

  ibrahim Kızıltaş ise 2 gün önce kendisi işteyken nişanlısı Hatice Türkkolu’nun kendisini arayıp kızın üzerine çaydanlık devrildiğini söylediğini, işte olduğu için çocuğu hastaneye götüremediğini anlattı. Kızının yüzündeki morlukların ise yere düştüğünde olduğunu belirterek “KızımI dövmedim, eziyet etmedim. Nişanlımın dövdüğüne de inanmıyorum. Sahra yeme-içme ve tuvalet alışkanlığı konusunda zor bir çocuktu. Annesi kızını 2,5 yaşındayken terk etti. Suçsuzum” dedi.
  `
  TUTUKLANDILAR`

  Savcılık sorgularının ardından tutuklanma talebiyle istanbul nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne sevkedilen Kızıltaş ve Hatice Türkkolu burada da ifadelerini tekrarladı. “Çocuğa karşı işkence” suçundan tutuklanan Türkkolu ve Kızıltaş cezaevine gönderildi."
 • Size ne lan götlekler ordusu!

  Öhömmm! Hanımefendi çizgimden çıkmak istemiyorum zorluyorsunuz lan!

  ister poposunu acar,ister memesini.uyuşuk beyinliler sizi. Sizler parmak arası terlik, bermuda sort, askılı penye giyip,yanınızda kara ninja taşıyorsunuz ya! Millet buna bir şey demiyor da, en ufak şeyde,fahişe ,orospusu!

  Bu millet çok gördü, siyah çarşaf içinde mini etek.

  De gidin uzakta sıçın!!
 • https://galeri.uludagsozluk.com/r/1538829/ +
  Gök bilimciler galaksilerin merkezlerinde dev kara deliklerin olduğunu düşünüyor. iki galaksi çarpıştığında, kafa kafaya çarpışmak yerine birbirlerinin etrafında dönmeye devam ederler. Adeta vals yapar gibi görünen bu kara delikleri yaydıkları ışıkları izleyerek belirleyebiliyorlar. Bize doğru yaklaşan kara delik mavi ışığa doğru kayarken bizden uzaklaşan kara delik ise kırmızıya doğru kayıyor. Kara deliklerin bu kozmik dansını da bu mavi ve kırmızı ışıktan anlayabiliyoruz.
 • bizans'ın faşist olduğunu(!) gösterir.

  --spoiler--
  faşik bizans bizden bahsetmeyi...
  --spoiler--

  evet, 5000 yıldır bu topraklarda olduklarını iddia eden kürtler'e verilebilecek tokat gibi bir cevaptır bu.

  anadolu'nun türklerden önceki sahipleri kimlerdi?
  bizans imparatorluğu, yani doğu roma.

  bizans imparatoru alexios komnenos un kızı anna komnena tarafından yazılmış bir eser var, adı: alexiad...

  bu eser, o dönem anadolu tarihi açısından en muteber eserlerden biridir.
  alexiad'ın konu aldığı tarih 11. ve 12. yüzyıllardır. yani günümüzden sadece 9 yüzyıl öncesi.
  bu 900-1000 yıllık tarih, 5000 yıllık tarihe sahip olduğunu iddia edenler için çok kısa ve yeni bir süre olmalıdır değil mi?

  lakin, eserde kendilerini anadolu'nun gerçek sahibi olduklarını zanneden kürtlerden, kürt halkından hiç bahsetmez.

  bakınız bu çok önemli bir husus.
  zira alexiad'da bizanslılardan, araplardan, türklerden, farslardan, gürcülerden, ermenilerden bahsedilir.
  hatta peçenekler, uzlar ve kumanlardan bahsedilir.
  galatlı keltlerden dahi bahsedilir...

  ama kürtlerden bahsedilmez...

  neden?
  çünkü kürtler henüz anadolu'da ve yakın coğrafyada ortaya çıkmamış, zağros dağlarındaki mağaralardan dışarı adım atmamışlardı da ondan.

  hadi biz türkler faşist(!) tarih yazıyoruz, peki ya bizanslılar?
 • bu istatistik isveç'te tecavüz oranının diğer ülkelerden fazla olduğunu göstermez. sadece, kadınların başkalarından korkmadan, hür iradeleriyle; başına gelmiş bu olayları açıkça şikayet edip kayıt altına aldırabildiğini yani kalkınmışlığı gösterir. bu ülkede ve nice ülkelerde millet adı çıkmasın diye susuyor, susturuluyor. ailevi ya da farklı psikolojik baskılarla yıpratılıp polise, hakime, savcıya gidemiyor.

  edit. ayrıca emin ol o 4 bin kaydın içerisinde evli çiftlerden kaç yüz tanesi mevcuttur. kadın istemediği halde kocası zorla ilişkiye girmek istemiştir de kadın ertesi günü suç duyurusunda bulunup tecavüz olarak kayda geçirtmiştir. türkiye'de bu sebepten mahkemeye gittiğini düşünsene. hakim bile der ki " kocan o senin aq ne tecavüzü ".
 • Türk istiklal marşı kan ve savaşın ortasında yazılmıştır. ancak kan ve savaşın ortasında bestelenmemiştir. var olan istiklal marşının ezgi ve melodisi marşın sözlerinin etkisini ortaya koymuyor. koymadığı gibi çocuklar marşı okurken ''-larda'' diye bir söz var sanıyorlar. marşın bestelenme dönemi batılılaşma dönemine denk geldiği için bu mazur görülebilir. milli marş için yazarlarımız seferber olduğu gibi bestelemek için de bir dünya bestecimiz seferber olmuştur. nihavend makamında bile bestemiz var. ancak o da çok yoruyor insanı. ben tamamıyla iyi niyetle bestemizin değiştirilip türk tınılarıyla bezenmiş, söylenişiyle marşın sözleri arasında uyumun olduğu, sözcüklerin anlaşıldığı bir beste istiyorum.

  istiklal marşı'nın değişik besteleri şu izletide derlenmiş:

  https://www.youtube.com/watch?v=wA7_IfqvoXY+