• hap kullanmaktan çok daha iyi bir tedavi yöntemi.
  en azından benim annemde olumlu etki gösterdi. çok zor bir süreç zaman geçtikçe hasta için çekilmez hale geliyor cidden.

  edit: anam 8 senedir hayatta.illa milletin moralini bozup kanını çekeceksiniz he.
  6 0 ...
 • artık bilinçli olarak çarpıtılmaya çalışıldığını düşünmeye başladığım olay. evleneceğim kadının kucaktan kucağa gezmemiş olmasını istemekte mi kadın düşmanlığı oldu? neymiş kadının cinselliğini kısıtlıyormuşuz? ulan kime ne kısıt koymuşuz isteyen porno yıldızı olsun anasını satayım ben sadece karımla ilgilenirim tek tepkimde evlenmemek zaten. mecbur değilim sonuç olarak ve bunu dile getirme özgürlüğüm de var. kızım olursa ona da tavsiyem bu olur uymazsa da kendi bilir napayım amk? amına kilit takacak halimiz yok.
  7 3 ...
 • artık bende reflex haline gelmiş bir eylem.

  ve bu reflexe sahip olmamın sebebi ise, bu sözlüktür. formatlara kendimi fazla kaptırdım herhalde, o yüzden bu reflex'i alışkanlık diğer paltformlara da yansımış durumda.

  ama iyi bir reflex, çünkü mesaj derli toplu gitmiş oluyor. aynı zamanda mesajda anlatılmak istenilen şeyi, imla kullanarak daha detaylı bir şekilde, karşıdaki kişinin de çok net anlayabileceği şekilde anlatmış oluyorsunuz. karşımdaki kişiyi pek fazla s*klemem bu konuda açıkçası. imlaya dikkat etmiyorum diye beni itici görüyorsa, s*ktirsin gitsin yazmayı bilmeyenlerle mesajlaşsın. benim zamanımı boşa harcamasın en azından.

  tabi bu olayı sadece bir noktayla sınırlandırmamak gerekir. şahsen yazdığım mesajda sadece imlaya değil, herhangi bir yazım yanlışı olduğunda ona da takılıyorum. ya artık içime işlemiş ve büyük takıntı haline getirmişim. mesajda olan en ufak bir hata, beni inanılmaz derece de rahatsız ediyor.

  heh işte, bu tip olaylar uzun vadede can sıkabilir, ama kesinlikle insana çok katkı sağlıyor. aynı zamanda mesajda kendini çok iyi ifade etmemi de sağlıyor. yeme de yanında yat!

  bu denli kaliteli mesajlaşan bir insanla karşılaşmak zordur. değer bilecekleri yerde itici vasfını koyuyorlarsa, kendi iticiliklerini görmezden gelip biran önce benim radarımdan s*ktirip gitsinler.

  anladınız mı lan?
  7 1 ...
 • Muhtemel bir gerçektir arkadaşlar... az önce hakkında açtığım başlık ve entry silindi... moderasyon un bir sapığı desteklemesi beni üzdü

  Not: Malesef arkadaşlar ifşayı tekrar yayınlayamayacağım zira çaylak yapılabilirim...

  Edit: bilinçli olarak sonuna e koydum... o sapık anladı...
  4 1 ...
 • üniversitede okuyan kızlara karşı bu kadar düşmanlığın nedenini merak ettiren bir yaftalama çabası. Okumalarına mı karşısınız? sizden çok okumalarını mı kıskanıyorsunuz? Hepten mi kadın düşmanısınız? Nedir?
  6 3 ...
 • Öğretmenler artık sınıfa gidip ders anlatacakmış. Ama bilin bakalım ne yok? Öğrenci. Her sınıfa bir webcam koyup öğretmene gel ders anlat diyecekler. Bu dersler esnasında okulun akıllı tahtasını ve muhteşem internetini kullanacaklarmış. Öğrenci de evden takip edecekmiş.*

  Şimdi size soruyorum. Bu kararın altında yatan sebep nedir? Nagehan alçı'nın açıklamları bu zihniyetin bir tezahürü mü? Meb "öğretmenler yatiyür yav" diyen sosyal medya maymunlarını mı dinliyor karar alırken? Benim annem salona geçip dersini anlatıp çıkıyordu. Sınıfa gidince daha mı iyi anlatacak? Annem O devlet okulunun sikik altyapısını kullanınca daha mı iyi öğrenecek öğrenciler? Bundan önce aldıkları karar da "öğrencilerin derse girmesi zorunlu değil"di. Öğrenci bu derslerin kendisine faydalı olduğunun farkında olacak bir yaşta mı sizce? Karara bak amk. Sanki derse öğretmenler girmiyor amına koduklarım. Bu kadar aptal olmayı nasıl başarıyorlar anlamıyorum.

  Not: başlığın tam hali "meb'in sosyal medyanın gazına gelip alacağı saçma karar" olacaktı. Henüz resmi olarak alınmamış olan karardır.
  24 11 ...
 • liste güncellenmiştir arkadaşlar.

  (bkz: kayracan) yeni. ✓

  (bkz: trasn man) yeni. ✓

  (bkz: evinin beyi cocuklarinin anasi)

  (bkz: mavi gozlu kizlari severim)

  (bkz: peacekeeper)

  (bkz: unus) yeni. ✓

  (bkz: karton toplayan cocuk)

  (bkz: heartattack in a layby) yeni. ✓

  (bkz: m*l m*l b*k*n g*bs*n)

  (bkz: queenn of kezo)

  (bkz: zeytinyagli dolma kalem)

  (bkz: t*ng*r b*d*n)

  (bkz: yalnizca deli yalnizca sair)

  (bkz: return of the nazmiye)

  (bkz: sivasli bey) yeni. ✓

  (bkz: kel insan) yeni. ✓

  şeklinde. teşekkürler. iyi eksilemeler.
  15 6 ...
 • genelde bu tarz olaylarda kanser olan taraf terk edilir ama tam tersi başıma geldi. karım 2 sene boyunca kanser ile uğraştı, zaten ilişkimiz kötüydü ama bu süreçte yanından elimden geldiğince ayrılmadım. en iyi doktor, ameliyat, yurt dışından akıllı ilaçlar fln. tabii kanser süreci zor, psikolojisi de bozuldu. kanser olduğunda oğlumuz 2 yaşındaydı ve ben büyüttüm diyebilirdim, kemoterapi döneminde eşim annemlerde kaldı enfeksiyon riskine karşı. anne olan birileri okuyorsa zaten 2 yaşında daha yeni memeyi bırakmış bir çocuğun baba ile kalmasının ne kadar zor olduğunu bilir. saatlerce günlerce oynadık, masal okudum cart curt. zaten çocuğuna aşık bir babayım. neyse süreç bitti karım iyileşti. yine kavgalar inişler çıkışlar, dün iletişim kuramıyoruz diyerek kavga çıkardı ve evi çocuğumla terk etti. nasıl olsa artık bana da ihtiyacı yok iyileşti. eşimin gitmesi problem değil de, hayatınızın merkezine aldığınız oğlunuzun gitmesi tarif edilemez bir acı. bir de karım vicdansız merhametsiz biri mutlaka bu süreçte de çocuğu kullanarak canımı yakacak. her işte hani bir hayır vardı ulan?

  edit: olay gerçektir, son 5 entryime bakanlar sürekli ciddi şey yazmak zorunda mıyım, oyunlara da yazarım, kadın başlığına da, trol diyenin de umarım başına gelir. ben sütten çıkma ak kaşığım demedim zaten çocuğunuz yoksa eksile geç kardeşim.
  23 3 ...
 • Doğukan keşke ellerime bi dalış paleti geçirsem de seni şöyle bi şap şap tokatlasam.

  Bir adet istek evet.
  13 1 ...
 • üstte ss leri verilen entrylerden tüm sözlük haberdardı aslına bakarsanız. yani bu bir açık yakalamak değil, bir nevi sözlük ahalisinin ne denli iki yüzlü olduğunun ispatı. yoksa herkes kimin ne olduğunun farkında idi.

  dediğim gibi herkes bu entrylerden haberdardı, lakin sözlükte söz konusu edilmedi, edilemedi. neden; zira, protest abileri tamda bu iki yüzlülerin istediği minvalde entryler yazıyor, bu da hoşlarına gidiyordu.

  ben vakti zamanında denk geldim üstte ss leri verilen entrylerine lakin zerre umurumda olmadı. amma, aynı şekilde entry giren biz olsa idik anında başımıza tebelleş olur, "fetöcü" diye yaftalardı bizi bu psikopat.

  "psikopat" diyorum çünkü kendisi bu şekilde bir arşive sahip,gün ay yıl değil len. zamanı gelince hasımlarının aleyhine kullanabileceğini düşündüğü entrylerinin, mesajlarının ss lerini bir arada topladığı bir arşiv bu.

  o derece psikopat, o derece rahatsız biri yani. karşısındaki insanlar kendisi gibi davranmadığı için bu hastalık derecesindeki davranışından inanılmaz bir haz aldığına da eminim. ama şimdi durum farklı.

  o hazdan, "ellere vor da bize yoğ mi" diye düşünen birileri el atmış kendisine ve aynı hazzı yaşamak adına protest in ipliğini sözlüğe çıkarmış! he, satılır mı bu ipler, satılmaz. kimse almaz.

  ne için; zira ipliğin sahibi "protest abileri" o yüzden. dediğim gibi bir başkası imza atmış olsa idi üstte ss leri verilen entrylere an itibarıyla linç edilmiş, edilmedik küfür ve hakaret kalmamıştı kendisine karşı

  ama söz konusu "abileri" olduğu için geçiştirmek zorunda hissetmiş kendilerini ergenler, şakşakçılar. verilen ayara değilde, ayarı verenin kim olduğu, kaç entry girdiği ile ilgilenmiş ahlaksız, namussuzlar.

  özetle; başlık sahibi yazar arkadaş emek vermiş, bir şeyler yazmış çizmiş ama burası için bir haber değeri taşımıyor ne yazık ki. he, karınca misali, "safımız belli olsun" ise düşüncesi, eyvallah.

  https://i.hizliresim.com/S7fjRS.png "ağız tadıyla maklube de yiyemeyeceğiz artık" yazmış lan *
  13 3 ...