• Saygıdeğer yazarlara hitaben belirttiğim son cümlecikler diyebiliriz.

askere gitmek nasip oldu. Ve bugünde gidiyorum.

Bir süreliğine yokum. Bensiz keyfiniz daim olsun. Sizleri ne olursa olsun seviyorem. Cansınız. Muck.

Bu arada kimsecikler sevinmesin ! Zira hesap silinmeyecek. Bu da böyle bilinsin ! ;).
    19 8 ...
  • Kusura bakmayın ama ağır meriçtir. Belki içlerinden birini düşürürüm kafasındadır. Kızlara, avına ürkütmeden yaklaşan aslan gibi yaklaşıp dostane tavırlar sergilerler, ilişki sorunları varsa yardımcı olurlar: "taylan seni hak etmiyo miraaa" veya "üzüleceğin bir şey yapma burcuuu" derler.

Böyleleri gay falan değil, bildiğiniz abazan bir meriç. Gayi anlarsınız tipinden, kızlarla otura otura kızlara benzemiştir tavırları. Bunlar bildiğiniz delikanlı ağır abi, karı kız peşinde koşacak kadar delikanlı hem de. *
    9 0 ...
  • bu kadını sanal aleme köylü esra erol ve büyük ağızlı zuhal topal bela etti televizyonlar bu kadını bu kadın televizyonları kulandı allah'tan garibim bir genç evlenme programlarında oltaya gelmedi yoksa çift boynuz pezevenk olurdu.

düşünsenize rezilliği ..

bu kadın esra erol'un programında kendisine senin kaliten bu diyenlere 9-10 yaşında ki kızını kullanarak ben anneyim küçük kızım var bana saldıranlar kızıma da saldırıyor travma, falan diyerek kendi kızını kullanmaktan bile çekinmedi. (inşallah o küçük kıza birileri sahip çıkar çıkar yoksa o kız şimdi 14-15 yaşında bu kadının yanında ne olur düşünmüyorum bile)

bu arada artık alkol ve sair keyif verici maddeler ,gece hayatı ,uykusuzluk falan yüzüne ve bedenine vurmuş en fazla 6-7 yıl sonra yüzüne bakan olmaz sonunu biliyorum çünkü çok gördüm böyle tipleri bir iki değil onlarca ..

yanında ki zannedersem kocası süper ikil.
    19 1 ...
  • cehabe zihniyetli ateyizlerin, kılışdar ın, kemalizlerin,laikçilerin, ekremcilerin, fedöcülerin, meralcilerin, babaçancıların, davutçuların zoruna gidecek beyandır.

kılışdar ve ekrem bizi eve hapsetti, camileri kapattı, tam kaldırmıştı sevinecek olduk yine yasak koyuyordu ki, neyse ki ulu reizimiz dünya liderimiz efendimiz tayyip reizimiz bunların hain oyununu bozdu, sokağa çıkma yasağını kaldırdı, elbette oyumuz reize olacaktır.

kudurun.
    4 1 ...
  • Kanıtlanamamış Kara propagandadır.

Kardeşim her ne kadar bir tarikat liderini ne koşulda olur ise olsun savunmak istemesem de. Yaptığınızı yanlış görüyorum.

Mevlana ile şemsi çıplak bir şekilde gay bara girerken bile görseniz bu gay oldukları ya da gay ilişki yaşadıklarına bir kanıt olamaz. Böyle bir olay bile olsa kanıt niteliği değil iddia sunma hakkı doğurur.

Mevlana ile şemsin yakın hareketlerine karşı kanıt yok iken bunlar gay demek iftiradır. Ha gaydır demek yerine gay olma ihtimalini merak etmek daha etik çerçevesinde bir hareket olur. Araştırılır gay olduklarına dahil somut kanıtlar bulunur ise gaydır denebilir. Kaldı ki artık tarafların ikisi de hayatta değil ve kanıtlanamayacak bir iddiadır. Yani asla bir iddiadan öteye geçemez. Bir agnostik olarak böyle bir koşulda eldeki kanıt niteliği taşımayan bulgular ışığında bu iki karakterin gay olmakla itham edilmesini ahlaksızlık olarak nitelendirmekteyim.
    2 2 ...
  • Fikir diyalogları, ilişki olarak lanse edilmiş. Tıpkı Mevlana'nın oğlu galeyana gelip şemsi öldürmeye gitmesi ile aynı olay. Ki insanlar fessattır. O dönemlerde yaşayan dedikoducu insanlar ile aynı kapasiteye sahip yazarların çirkin tanımlarıdır.
    0 1 ...
  • Asdfgh..
    Vardı eskiden bir hayalimiz.. *
    Olum saçmalamayın ya.

Sadece fikirlerini görürsün direkt.
    Konuşursun, kafa dengini bulursun. Ötesi saçma.

Şu an nerede, ne yapıyor bilemezsin.
    Sana değişir, nedenini asla bilemezsin.
    Tamamen değişir, göremezsin.
    Belki araya başkaları girer düşündüğü, belki sen araya giren kısa metraj bir filmsindir göremezsin.

Ve ilişkide hep bir salak, bir kullanılan, bir daha çok seven taraf vardır.
    Ve bu tip başlıklara da o uğrar.

Yol yakınken dönün.
    Dön.

Karşındakine bir bok olmaz; olan sana olur, yukarıda anlattığım arkadaşa olur.
    5 0 ...
  • anilarini sildiren kadin saat kaçta çıkacaksın sen şurdan, sen çıkınca gireyim. bu kadar boş yapılmaz artık aptallığa giriyor yaptığın. sen ne iş yapıyorsun, yüksek ihtimal senin gibi kendini pazarlayan biriyle olmaktansa kasiyerle de olurum işsizle de olurum. böyle şeylerin hiçbir önemi yok. ama sende bunu idrak edebilecek beyin yok. kimse yazmıyor kaale almıyor hâlâ gelip içine sıçıyorsun şu sözlüğün. bi çık git la. iban at para vercem yeter ki git.
    4 0 ...
  • bir avril lavigne şarkısı.

şarkı sözleri;

--spoiler--

We'll pick our battles 'cause we know we're gonna win the war (win the war)
    We're not rattled 'cause we shattered all of this before (this before)
    Steadier than steel 'cause we're ready with a shield and sword (shield and sword)
    Back on the saddle 'cause we've gathered all our strength for more (strength for more)

And we won't bow, we won't break
    No, we're not afraid to do whatever it takes
    We'll never bow, we'll never break

'Cause we are warriors, we'll fight for our lives
    Like soldiers all through the night
    And we won't give up, we will survive, we are warriors
    And we're stronger, that's why we're alive
    We will conquer, time after time
    We'll never falter, we will survive, we are warriors

Whoa, whoa, whoa, whoa
    Whoa, whoa, whoa, whoa
    Whoa, whoa, whoa, whoa
    We are warriors

Like vikings, we'll be fighting through the day and night (day and night, ah-oh)
    We'll be marching through the darkness 'til the morning lights (morning lights)
    Even when it's harder, like the armor, you will see us shine (see us shine)
    No, we won't stop and we won't drop until the victory's ours (oh)

No, we won't bow, we won't break
    No, we're not afraid to do whatever it takes
    We'll never bow, we'll never break

'Cause we are warriors, we'll fight for our lives
    And we're stronger, that's why we're alive
    We will conquer, time after time
    We'll never falter, we will survive, we are warriors (oh)

Oh, you can't shoot us down
    You can't stop us now
    We got a whole damn army
    Oh, you can't break us down
    You can't take us out
    This'll be behind us

We are warriors, we'll fight for our lives
    And we're stronger, that's why we're alive (we are stronger)
    We will conquer, time after time (we will conquer)
    We'll never falter, we will survive (never falter)
    We are warriors (we are warriors)

Whoa, whoa, whoa
    We are warriors
    Whoa, whoa, whoa
    We are warriors

--spoiler--

şarkı: https://www.youtube.com/watch?v=3tBk7ONm95Q+
    0 0 ...
  • En anlamsız sözlerden biridir. Şahsen ben değişen kimseyi görmedim mal giden mal geldi.
    3 0 ...