• tengir bunu kıskandı.

e tabi herif kendi yedek hesaplarının kendi entrylerine verdiği artı oyların nötralize edilmesine dayanamadı. üzmeyin lan şu keltoşu. 45 yaşında bile olsa uludağ sözlük onun çok sevdiği oyuncağı. bu çocuğa yan bakan karşısında beni bulur. anlaşıldı mı *
    5 0 ...
  • Üç adet olmanız hayatımı, kişiliğimi çok kötü etkiledi ulan. Evi kıraathaneye çevirdiniz ve beni yıllarca okeye, batağa dördüncü olarak kullandınız. Takımlar eşit olsun ayağı yaparak kaleye geçirdiniz. Sigaranızı zıkkımlanırken baba nöbetine diktiniz. Haliyle kendinize benzettiniz. Hanım hanımcık, zarif, oturaklı bir kadın olabilirdim. Çaycı hüseyin gibi bir şey oldum.
    5 0 ...
  • "Sevdiğim kadın terk etti. Öz kardeşim evimi soydu. Arkadaşlarım benimle param için birlikte oldu. Beni seven tek kişi, aynada bana bakan kişiydi. Diğeri de babam Aziz Yıldırım."
    5 0 ...
  • çocuk yapalım mı yoksa korunalım mı diye bize mi sordun?

gebeliğin haftasına bağlı olarak (vicdanen 6) kanunen 10 haftalıksa aldırın. vicdanen 6 çünkü kalp atışları yok ya da oluşmak üzere.

sonu evliliğe gidecek bir ilişkiydi zaten ciddi düşünüyoruz diyorsanız evlenin allah analı babalı büyütsün.

ben ölümün hiçbir sorumluluğunu almam, evlattır kıyılır mı?

(bkz: şakalaşırken hamile kalmak)
    8 0 ...
  • başkanlık sistemi ile şaha kalkan(!) ülkemizin 2020 bütçesinde faize ayırdığı paradır.
    2020 bütçesinde faize ayrılan para

2020 bütçesinde faiz giderleri için tam 139 milyar lira ayrıldı.
    geçen sene bu rakam 117 milyar liraydı.
    (bkz: 2019 bütçesinde faize ayrılan para/#40819859)

geçen seneden bugüne faize ayrılan bütçe tam yüzde 20 artmış.
    demek ki şaha kalktığımız başkanlık sistemi döneminde öyle bir borçlandık ki ödeyeceğimiz faiz bile yüzde 20 arttı.
    2018'den 2019'a geçerken ödeyeceğimiz faiz giderleri yüzde 65 artmıştı, 2019'dan 2020'ye geçerken misal yüzde 1 azalmış olsaydı bu durum emin olun alkışlardım. ama 2019'dan 2020'ye geçerken de yüzde 20 artmış bu faiz giderleri.

bakınız, bu 139 milyar lira sadece faizlere ödeyeceğimiz para.
    türkiye'nin genel bütçesinin yüzde 15'ine denk geliyor.

yani bugün türkiye'de kazandığımız her kuruşun, ürettiğimiz her ürünün yüzde 15'i 2020 boyunca faize gidecek, buharlaşacak, uçup gidecek.

şu durumu savunabilecek tek bir akp'li çıkar mı acaba?

2020 yılı faiz gideri;
    https://t24.com.tr/haber/...ar-liraya-ulasacak,845978

bakınız burası çokomelli; 2020'de öngörülen bütçe açığı 125 milyar lira.
    2020 bütçesinde faize ayrılan para

yani her şey 10 numara 5 yıldız giderse devlet 2020'de 125 milyar lira zarar etmeyi öngörüyor.
    bu da hemen hemen faize ödenecek tutara tekabül ediyor arkadaşlar.
    yani bu kadar faiz ödemiyor olsak bütçe açığı da vermeyeceğiz.

ekonomimiz resmen havanda su dövüyor.
    faiz giderleri azalacağına her yıl artıyor ne yazık ki...

bakın bu bütçeyi hazırlayan akp.
    ülkeyi yöneten akp.
    "biz bu sene şu kadar bütçe açığı vereceğiz" diyen akp.

yani adamlar ülkeyi kötü yönettiklerini kabul edip resmileştiriyorlar, ama ne yazık ki milyonlarca aktroll bunu göremiyor.
    10 1 ...
  • Meşakkatlidir fakat sırf sonucu için bile katlanılabilir bu zorluğa. Erkek terbiyecisi olmak, onları kaba hanzo kro halinden minnoş bir kediye dönüştüğünü görmek göğsünüzü kabartır ve eserinizle gurur duyar, kendinizi tebrik eder, medarı iftiharınızla övünürsünüz...

Baktınız olacak gibi değil, atın barınağa gitsin.
    10 5 ...
  • sözlük, islam'dan ve onun değerlerinden nefret edenlerin nefretlerini rahatça kusabilecekleri, küfür edebilecekleri bir alana dönüştü. bunu açılan başlıklardan anlıyoruz. her açılan 10 başlığın mutlaka 1 ya da 2 si islam düşmanlığı içerikli.

ne nefret varmış içinizde be. yazık gerçekten çok yazık. o tertemiz kalpleri çöplüğe çevirmiş birileri.
    6 4 ...
  • izmir il milli eğitim müdürü ömer yahşi'dir.

bir gsm şirketi izmir il milli eğitim müdürlüğünün hesabına öğrencilerin öğrenim ihtiyaçlarını karşılamak için 400 bin lira yatırıyor.
    milli eğitim müdürü ömer yahşi de bakıyor hesapta para var, o para ile çoluk çocuğunu tatile gönderiyor.

söz konusu yavşaklık tbmm gündemine geliyor.
    bağış parası ile tatil yapan milli eğitim müdürü

ama bu yavşaklığı, bu soysuzluğu yapan milli eğitim müdürüne sadece kınama cezası verildiği ve milli eğitim müdürlüğü görevine devam ettiği ortaya çıkıyor.

ülkeye bak, soysuzluk yolsuzluk, ahlaksızlık yapmak gayet normal.

https://www.yenicaggazete...kinama-cezasi-259530h.htm

edit: bu arada bu yolsuzluk, ahlaksızlık, şerefsizlik ortaya çıkınca, omurgasız aktroller hemen müdürü savunmaya başlamışlar.
    yok vatansevermiş, yok fetö ile mücadele ediyormuş, pkk ile mücadele ediyormuş.
    bağış parası ile tatil yapan milli eğitim müdürü

allah'ın belası omurgasızlar.
    hırsızlığı yolsuzluğu savundukları kadar namuslarını sorgulamayan allahsız kitapsızlar bunlar.

ulan adam yardım parasının ırzına geçmiş, bunun fetö ile mücadeleyle, pkk ile mücadeleyle, vatanseverlikle ne alakası var?
    19 4 ...
  • https://www.sozcu.com.tr/...cevik-sehit-oldu-5499076/

bugün sabah saatlerinde eyp imhası sırasında şehit olan askerimiz. Bomba imha uzmanı olarak görev yapıyormuş.

Mekanı cennet olsun.
    astsubay esma çevik
    9 1 ...
  • kozmetik sektörü bir şampuan yaptığında erkekler için ise bu ;
    bu şampuanla , saçınızı, vücudunuzu, yüzünüzü yıkayabilir, motor yağı olarak bile kullanabilirsiniz diyor.
    yani al ne olursa olsun kullan diyor.

konu kadına gelince ;

bu şampuan ile sadece sağ elmacık kemiğinizi yıkayabilirsiniz, diyor....
    6 0 ...