• Komiktir. Sözlük erkeği dediğiniz hayatı porno izleyip, cips yemekle geçen tipler.

  Kimi düşürsem kârdır gözüyle bakan, isminizi, cisminizi, kişisel hassasiyetlerinizi başkasıyla paylaşan tiplere güvenirseniz sonra çok ağlarsınız.
  10 4 ...
 • bir yandaş trolün osuruğudur.

  bunlar akp'ye oy vermezlerse eroin krizine giren bağımlıdan beter olurlar. bırak safiye'yi filan, akp affedersiniz yedi sülalelerini bellese yine gider basarlar oyu akp'ye....
  5 0 ...
 • "evet, elimde bavulumla oturuyorum. sürekli açılan sonra yeniden toplanan bir bavul. ama insan yalnızca giysilerini koymuyor onun içine bir yerden ayrılırken...bütün zamanın içinde birikmiş duyguları, hüzünleri, mutlulukları, acıları, yıpranmışlığı, anıları ve her seferinde kendi kendine sorduğu ama cevabını pek bulamadığı bir sürü soruyu da doldurup gidiyor"
  25 0 ...
 • ulan tuhaf olan durum eleman bir aydır sözlüğe girmemiş nerdeyse, girdiği gibi de bu fakbadisi olan arkadaşa salakça bir ilanı aşk yapıyor ne hikmetse.
  2 0 ...
 • Kardeş bence kaybeden islam.
  (bkz: islamın güncellenmesi lazım)

  --spoiler--
  Erdoğan, konuşmasında, "Bunlar, islam'ın güncellenmesi gerektiğini bilmeyecek kadar aciz. islam'ı 14-15 asır öncesi hükümleriyle bugün uygulayamazsınız" ifadelerini kullandı.
  --spoiler--

  Şimdiye kadar chp ne diyordu kardeş 1400 yıl öncedinin kurallarıyla idare edilemeyiz. Chp’nin dediğine geldiniz ama kabul edemiyorsunuz.
  3 1 ...
 • Böyle tiplerin paylaşımlarına bakarak haklarında karar vermeyin. Adamın borcu var ödemiyor bakıyorum hak hukuktan bahsediyor.

  Bir tanesi adliyelik vaka dini paylaşımları ön planda.

  Bir tanesi bakarsan edebiyat profesörü ama kitap okumakla alakası yok.

  Bir diğeri yemekli mekanlarda ancak ay sonunu zor getiriyor.

  Bırakın da şu sosyal medyadan paylaşım yapmayı olduğunuz gibi çıkın meydana. Bu paylaşım yapanların altına gerçek hallerini yazsan ortalık nice olur?
  4 0 ...
 • Aradan 3 yıl gecmesine ragmen senin için değiştirdigim hayatta beni yalnız bırakmana, başka bi kadını alıp onun sozleriyle bana konuşmana rağmen her aradığında heyecanla telefona sarılan bu kadını aglattigin için bu gece de sen utan. Seni affetmek için neden arayan bu kadına, dokunduğun goguslerin beden ölçülerini ovunerek anlattığın için de sen utan. Uyuyusunu seyretmek icin uykusuz kalan bu kadına flortün var mi deyip flort ettigin kadini anlattigin için sen utan.
  Seni affetmem için hiçbir şey yapmayıp sana zamanımi ayiriyorum daha değerli ne var ki deyip piskinligine siskinlik de eklediğin için sen utan.
  Ne olur utan biraz. Hayatı yasamaktan anladigin bissuru kadinla sevisip egonu tatmin etmekse benim sana olan müthiş zaafimi kendin icin tüketilecek bir şeye çevirme ne olur.
  Zira benim hassas bi duygu sistemim, ince dusunceli bi beynim var. Yoruluyorum biliyo musun. Gerçekten bil bunu. YO-RUL-DUM.
  4 0 ...
 • gurbet

  196.
 • Bir özdemir erdoğan şarkısı.

  Bulutlar yarime selam söyleyin
  Kavuşma günümüz yakınmış deyin
  Felek yardan ırak koyduysa bizi
  Gurbet elde bir başıma neyleyim?
  Yardan ırak yaşanır mı söyleyin.
  4 0 ...
 • Marjinal olduğunu sanan ergen tiplerin yaptığı eylem.
  "Ağğbii ben TV izlemiyorum ya"
  "Ağğbii türk popu iğrenç yaeaa"
  "Ben insomnia'yım moruq. Uyuyamıyorum"

  AMK eniği hadise dinleyip Survivor izliyor ha.
  8 7 ...