• sevmek için görmek ne kadar tek şart değilse, özlemek için de değil.

konuşmasını, sesini, güldürmesini, duygulandırmasını da özleyebilirsiniz.
    6 0 ...
  • Otodüzenleme mekanizmasina göre kişinin bir nevi kendine iyilik yapıp ,onu üzen yıpratan sahistan uzaklaşma istegidir . Bünye der ki yeter artık o seni üzüyor buna izin verme. Vazgeçmek için beyin düşünceler üretir ve her vazgeçiş bu düşüncelerin sonucudur.
    5 0 ...
  • enes batur

809.
  • video adı ; "47.000 TL FiRST CLASS UÇAK BiLETi"

açıklama ; En yüksek uçuş sınıfı olan First Class uçak bileti aldım Emirates den Economy Class ve Business Class 'tan büyük olan First Class Toplamda New York Dubai Arası 47.000 TL fakat ben daha ucuz olan 15.000 TL ye aldım ve deneyim ledim en pahalı uçak bileti seyahati #BunaDeğerMi , güzel ve eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=smzsbQEyZtM+

7 günde izlenme sayısı; 4.249.952.

boş beleş adamların devlet yönetimine gelmelerine ezelden alışığız ama konu kültür, sanat, sosyal medya falan olunca insanın içi bir garip oluyor ya.

ilkokulda beslenme saatlerine muz, çilek getirmek yasaktı bizim çocukluğumuzda. şimdi görgüsüzlük yapmak bir trend ve çok büyük bir kitlenin kana susamış gibi takip ettiği bir bok çukuru haline geldi.

birçok ruhun, kültürün ve anlayışın bu kadar hızlı silindiğini görmek ne üzücü.
    8 0 ...
  • Maalesef en büyük problemimdir.

Elde etmek yerine elde edebileceğini bilmenin yetmesi, tutku yerine heves barındırmak, süreklilik yerine değişime yönelmek, çabuk tüketmek gibi nedenleri vardır.
    10 0 ...
  • cizre

460.
  • Artık terörden arınmış her adımda ayrı bir tarih yatan, her sokağı her caddesi mazlum insanlarla dolu, dinler mitler ve efsaneler şehri.

Bir kere gittim hayatımda 3 gün kalabildim. çok güzeldir cizıre...
    mem u zin destanı da vardır.
    3 1 ...
  • ibretlik bi olaydır. a haber ve atv izlemekten gazeteciliği artık saray yalakalığı zannediyor zavallılar. gerçekleri görmekten bu kadar korkan beyinsiz bi topluluk hiç görmedik daha önce, en son çöplükten gta nın şifrelerini bulup fetö şifresi diye bu mallara anlatıyorlardı.
    12 5 ...
  • sorduğu sorulara dikkat edin. Ne demişler insanın ne dediğinden çok ne sorduğu neyi merak ettiği veya etmediği önemlidir bazen.

Örneğin iki kelime konuştuktan sonra nerdensin, yaşın kaç ıvır zıvır gibi yüzeysel sorular karşınızdakinin yüzeysel biri olduğunu gösterir.

Bunlar yerine düşüncelerinizi, fikirlerinizi tanımaya çalışan insan fikrimce değerli insandır.
    10 2 ...
  • biriniz de çıkıp rammstein dememiş. üzüldüm... belki hiç dinlemeyenler var ve çok sevecek?

rammstein'dır.

edit: adam zaten rammstein'dan sıkıldım demiş şimdi gördüm. olsun. başkası dinlesin o zaman. ben başkaları için yazmış olayım diyelim.
    5 0 ...
  • itfaiyenin hortumu ile tanışması gereken akp'lilerdir.
    https://streamable.com/yqjqg

tayyibin oğlu şimdi mi aklınıza geldi?
    mazot gübre fiyatları şimdi mi aklınıza geldi?
    bedavadan maaş alanlar şimdi mi aklınıza geldi?

siz hayırdır oğlum? sarı yeleklilere mi özeniyorsunuz?

millet akıllanmış da vesaire.
    siz gider 31 mart'ta yine ampule basarsınız.

24 haziran'da bu ülkeye yaptığınız ihanetin bedelini ödeyeceksiniz, hem de açlıkla...
    15 9 ...