• subay olduğunu söyleyen yazarlardan birinin, afrin'deki operasyonlara katılacağına dair beyanına şöyle (#38701053) rezil bir cevap vermiş adi herif. askeri polisi sokağında görse dışarı çıkmaya korkan, anasının çiçekli eteğini giyip kaçan şerefsiz evlatları burada ülkenin askerine nefret kusuyor. iyi uykular yönetim.
    9 1 ...
  • Aha bak bi kezban başlık daha.
    Iyykk öyykl sılığındın bile ipmik istiyicik kidir sivmik.
    Bu ney ya.
    soluğundan öpecekmiş heee öpersin yav heee.
    Romantizm bu değil ya.
    Ahmet batman, kahraman tazeoğlu vs. okumak yasaklansın artık.
    19 2 ...
  • afrin harekatına katılıyorum hakkınızı helal edin
    Sayın Uludağ sözlük ahalisi;

Altı senedir aranızda bir yazar, yazardan öte bir okuyucu olarak bulundum. Pek memnun kaldım.

Şimdi Türkiye cumhuriyeti devletinin bir subayı olarak afrin harekatına katılıyorum. Böyle bir zamanda sizden dualarınızı talep ediyorum...

Elimden geldiğince size yazmaya çalışacağım.

Hakkınızı helal edin... benden yana varsa hakkım helal olsun...

Saygılar sunuyorum azizim...
    120 7 ...
  • arkadaş şimdi herkesin sevdiği yazara göre de şöyle bir şey de yok: öbürleri iyi de, bir bu zat en kötü.
    kanmasınlar onlar da.

gidip orada, sadece trolleri değil eylemlerine katılmayan herkesi kötüleyen, tüm sözlüğe hakaret eden kim varsa dönerse yaptırım görmelidir.
    ama gittiklerinde de yönetimin umurunda değildi, şimdi de değil.

hatta gelseler hiçbir şey olmamış gibi yazacaklar, böyle bir yer burası, biz de eleştiririz de gidip başka yerlerde aleyhine iş yapmayız.

bir yüz işte.
    hepsi olmasa da şu hainlik edenler silinse gitse de konu da kapansa artık.
    7 1 ...
  • Kankileri ona bi götlük yer ayırmadığı için uludağ da kalmıştır. Bu yüzden sütü yoğurt olacakken kesilmiştir. Çookk coool açıklamalarla gelmiş olsa da açıkçası ben yemedim. Yiyenler buyursun devam etsin. Bi de viral yapıyorsunuz yapmayın küreksözlük yaraksözlük falan ismini uplıyorsunuz yerecekken sol frame de tutuyorsunuz. Etmeyin bu cahillikleri bir kenara bırakın adam olun lan.

Edit: gerçi sadece alkolik oldum değil bi sürü var.

Edit: zevzek in biri niye ismini kullanıyorsun demiş. Yazmama kararı alanlar listesinde ikinci sıradaydı. Ama ilk o bozdu ilk taşı atan gelsin dedim o geldi. Az önce de tıkır mıkır yazıyor baktım. Dedim ki kendi kendime iyi ki Galatasaraylıyım.
    38 7 ...
  • Hahahahasilktir.evet.

Oytunkaran dunya sozluge gidince,sizin adam bellediginiz gibson cuk cok sevinip, eski sozlugunu ve arkadaslarini gommus.

--spoiler--

gerçi hesabı eski imiş o bize hoş geldiniz dese daha doğru olur ama gördüğüme sevindim açıkçası. evet evet evet.
    2018-01-20 19:20:17 | mel mel bakan gibson

--spoiler--
    45 5 ...
  • 1 haftanın 7 gün olduğundan habersiz olmaktır. 5 gün olmuş gelmiş yazıyor. Ahah.
    16 4 ...
  • Mecburi istikamet in dünya sözlüğe yazar olmasının ardından eylem başlatması pek manidar olan yazar.

Yakında kokusu çıkar bunların ne haltlar döndürdüğü. yazarı olduğu ekşide de popüler olamaz zaten onca kaliteli yazar varken, bir uludağ vardı popüler olduğu, onu da kaybetti. Daha da sittin sene popülerlik yakalayamaz nickini değişirmedikten ve bazı berbat zihniyet ürünleri ortaya dökmekten vazgeçmedikten sonra.
    11 2 ...
  • afrin operasyonunda roketlerin k*rtlerin kıllı götlerine girip, sesleri avrupalılardan çıkması bunu net bir şekilde gösteriyordur. evet.

tek kelimeyle terörist terimini kullanmayan Avrupa ve hele hele Alman basını, tam tersi bu piç kurularını neredeyse kahraman ilan etmeleri, Avrupalıların da katkısız orospu çocuğu olduklarını gösterdiği gibi, tek roketle sadece k*rtlerin analarını değil, piç Avrupalıların da sülalelerini siktiğimizi gösteriyordur.

(bkz: hepiniz orospu çocuğusunuz)
    19 10 ...
  • h.nihal atsız’ın benito mussolini’ye yazdığı mektubun bir bölümü:

buyursunlar... bizim için savaş düğündür;
    din arab'ın, hukuk sizin, harp türk'lüğündür.
    açlar nasıl bir istekle koşarsa aşa
    türk eri de öyle gider kanlı savaşa.
    10 2 ...