• Bazı yazarların yaptığı boş ve tuhaf iştir. Adam tezini falan hazırlıyor, külliyatlar deviriyor ve gelip Uludağ sözlük'te yazarlık yapıyor.

zevzekliktir ayrıca. Demek ki o gün artık busun demişler. Evet.
    9 1 ...
  • a haber

1275.
  • Bu kanalın haberlerini kaynak alıp prim yaptıran da kanalı izleyen de aptaldır. Bu kanalı gülmek için izleyen bile aptaldır. Sadece a haber de değil a spor da buna dahil. Biraz formatına baksanız sürekli ortalığı karıştıran resmen uludağ trollü gibi kanallar. Ermandan spor erkandan haber dinlenmez, öğrenilmez!
    10 0 ...
  • (bkz: subhanallah)

bir maarrem ince beyanı. her gün cuma namazı kılmak hangi dinin gereği merak ediyorum? ayrıca, r.t.e için "dini siyasete alet ediyor" diyenleri pistten kim aldı ulan!

https://www.youtube.com/watch?v=u1jVFBwnjm8+
    7 2 ...
  • sadece a haber değil bütün havuz medyasının kabul ettiği hükümet beyanı.
    buradan da anlıyoruz ki korumaya çalıştıkları biri ya da birileri var. seçim öncesi ortaya çıkmaması için her şeyi yapıyorlar.
    17 1 ...
  • 5 gün önce rize mitinginde gerçekleşmiştir
    Bir gurup mezun 2015 teki gibi atama istiyoruz diyerek düzgün bir şekilde atama talep ettiler
    Erdoğanın buna cevabı ise;
    “Onları Kılıçdaroğlu yapar size olur mu”
    Olmuştur
    Bence verilebilecek en ucuz ve alakasız bir kaçış cevabı vermiştir
    Yapmıyorum dese daha iyiymiş.
    Ben de bu ay mezun olmuş bir öğretmen adayı olarak bana söylenmiş gibi algılıyorum
    O zaman tüm çiçeği burnunda yeni mezun arkadaşlara söylüyorum sayın cumhurbaşkanımızın da isteğiyle oyumuzu Kılıçdaroğlunun adayına verelim.
    12 0 ...
  • karar kesin ise çok fazla üzmemiş gelişmedir. bir kere daha geri gelmese iyiydi. hadi geldin istenmiyorsun belli sezon sonu istifa et. hadi onuda yapmadın seni getiren başkan seçimi kaybetmiş bari o zaman istifa et.

kulübün efsane futbolcularından olan birisinin kendi ismini bu kadar kötületmesini aklım almıyor. elindeki kadro çok iyi olmayabilir ama en azından çabala. kadıköyde akhisar karşısına kayseri karşısına gençlerbirliği karşısına 2 ön libero ile çıkamazsın. sonra sızlanırsın işte tribünlerin yarısı anca dolu diye. adam evinden kalkacak hafta sonu tüm gününü feda edecek hem parasını hem zamanını harcayacak sonra 60.dakikadan itibaren acaba gol yer miyiz acaba kaybeder miyiz korkusu yaşayacak.
    8 0 ...
  • Başında tülbent, elinde kına, gözünde sevinç, yüreğinde huzur olan canım mommycim benim ya.

Başa geçince mizojonist erkekleri iyice kudurtalım da kadın hakimiyeti altında ezilsinler ahahah.
    Seni cumhur anne yaptıracağız!!!
    12 6 ...
  • sorulan soru ne kadar yanlışsa verilen cevap da o kadar yanlıştır. açık açık "türk diplomatlar nazi almanyası tarzı adam kaçırıyor. resmi açıklamanız nedir" diye sormuş gavat. çavuşoğlu fetö ağzı demek yerine resmi olarak "senin ağzına sıçarım sen kim oluyorsun lan it! karşında koskoca türkiye cumhuriyeti dış işleri bakanı var" dese de bütün ülke arkasında dursak.
    5 2 ...
  • Çoğunun demek ne kadar doğru olur bilemiyorum ama büyük bir kısmının gerçekten yaptığı şey.

Duyduklarım gördüklerim kadarıyla bu erkek (!) milletinin alayı şerefsiz.

Bunu bilir bunu söylerim.
    17 13 ...
  • aşk ekmek gibidir herkese yeter

Saçına bıraktığım papatyalara su içirmeye gelen gelenekler,
    Öfkeli derelere neşe tohumları serperken,
    Etraftaki çıplak kayaların kırmızı gülüşlerini duyar,
    Musa peygamberin asasından çıkan
    "Aşk ekmek gibidir, herkese yeter"
    Şarkısı gözleri biraz kısarak , uzaklardan yaklaşan,
    Hüznün geleneği şalına ,
    Üşüyen ruhumuzu sarardık.

Utangaç öpüşlü balıkların gitar resitali eşliğinde kurtlar sofrasında buluşur, politika yapan kokuşmuş tuzların metreslerinden olan
    piçlerin ;
    her absürt soruya verecek cevabı bulunan, platon tavırlı tanrı babalarını hem aşağılar,
    Ve her seferinde yeniden seçerdik.

Güneş saçlarının arasındaki hamakta yeryüzüne gönderdiğim,

(Vahyin ilk ayeti)

"Aşk ekmek gibidir herkese yeter"

"Şiiren"
    15 0 ...