• Özellikle bim ya da a101 tarzı bir kapı ise bi gofret ve bi gazoz bile ısmarlayabilirim.

Biri yeni doğmuş ve biri de çok küçük olan iki çocukla öyle kapıları açmak çok zor.
    4 1 ...
  • Mesleğimi yine yapardım ama sabah 10la 2 arası. Sonra irish pubıma geçerdim. Akşam da hemen yanındaki meyhaneme. Bütün gün hiç sıkılmadan bu 3lü arasında vakit geçirebilirdim. inşallah yapacağım.
    1 0 ...
  • Aldığım ilk günden beri aynı görünümünü ve kalitesini muhafaza eden gömleklerine ve uzun kollu harikasına sahip olduğum markadır.

3 gömleği var. En az 4-5 yıllıktır. Biraz kendilerini saldılar. Ama ilk alınan ikisi gayet iyi durumda tertemiz.

Üçüncü gömleğin ense kısmı deforme oldu birazda duruşu bozuldu, kısaldı gibi.

Hırkayı ise alalı 6 yıl oldu ilk günden hiç farkı yok. Çok az rengi soldu o kadar.

temiz kullanıp, düşük derecede ve az sıklıkla yıkarsanız parasını fazlasıyla hak ediyor. Ama tabii kendi içinde de kaliteli, kalitesiz ürünü vardır. Malzemesini kaliteli olandan seçin sonra üzülmeyin.

Birde son olarak hediye gelen polo gömlek vardı trendyolun sözde indirimlerinden alınmıştı. Kesimi, malzemesi, dokuması çok kötüydü. Hediyeyi alana iadr etmek zorunda kaldım. Zaten o da markası olup ucuza kapattığından almış cimri pislik. Giyemedim. Trendyol ürünlerini önermiyorum.
    1 0 ...
  • sensin sahibim/ geçmişe ağlayan bir teselli gibiyim/ dolaşır durur aklımda şahidim/ tilkilerime yüzlerce dükkan açtı düşüncelerim/ fön makinesinin sesinde kurudu gençliğim/ yoo henüz kuyulara düşmedi benliğim.

--spoiler--
    tabii ki sagopa kajmer'in bir şarkısının sözleri değil bunlar. sagopa kajmer denince aklıma garip garip sözler geliyor. tam bir laf kalabalığı.
    --spoiler--
    1 0 ...
  • Siz hiç gece 12'de kapanan bir kahveye 11:45'de gittiniz mi?

Kaveci size alelacele 4 çay verir. Fırçayı kaptığı gibi ayaklarınızın altını vura vura süpürmeye başlar. Adam susar ama fırça "bi siktirin gidin amk bu saatte ne oyunu lan" der.

Hah işte ben de şimdi sol frame'i süpürmeye başladım.
    8 0 ...
  • kadınına ve konuşan erkeğine bağlı olarak gayet güzel bir şekilde ve sorunsuzca yapılabilecek eylem.

her zamanki gibi genellemeler, genellemeler... ALLAH aşkına, siz nasıl insanlarla tanışmışsınız hayatınız boyunca!?

bir de anladığım kadarıyla, hepiniz olmasanız da büyük bir kısmınız istiyor ki, karşısındaki hem güzel olsun, hem alçak gönüllü olsun, hem çok zeki ve akıllı olsun, hem hamarat olsun, aynı zamanda o da olsun, bu da olsun, şu da olsun, olsun olsun olsun!..

arkadaşlar, hayat böyle bir şey değil. tercihler yaparsınız ve onun sonuçlarına katlanırsınız. güzellik peşinde koşarsanız, güzel ama boş biriyle birlikte yaşamayı kabul ederseniz "kadınlar çok boş " demeye hakkınız yok. benimle hemen, nazlanmadan yatağa girsin, paramın peşinde olması önemli değil diye takılırsanız "kadınlar paradan başka şey düşünmüyor " demeye hakkınız yok. gerçekten zeki bir kadın istiyorsanız, buna rağmen önce tipine bakıp insan seçiyor ve beğenmediğiniz kadınlarla iletişim kurmuyorsanız "zeki kadın yok " demeye de hakkınız yok.

bu liste uzar, ama özeti şu: 3-5 kişiden gördüğünüz, ya da hadi yükseltelim sayıyı biraz daha, 10-15 kişiden gördüğünüz davranışları dünyadaki nüfusun yaklaşık %49'unu oluşturan tüm kadınlara genelleyemezsiniz. genellerseniz de, sözlük erkeklerinin belirli bir kısmı gibi, mutsuz mutsuz gezersiniz ortalıkta. herkesi aynı sanmak huyundan vazgeçip insanlara şans tanımalısınız.
    6 0 ...
  • Sırada bekleyen mesaja cevap vermek için bir önceki kıza yazılan veda cümlesi.

Hıı eved.. kesin uyuyorsundur şeklinde cevaplanmalıdır.
    7 1 ...
  • bi an kendimden şüphe ettim başlığı kendim upladim sandım.
    arkadaşlar bakın bu dudumdan tek muzdarip olan ben değilmişim.
    insani derin huzunlere surukleyen durum.
    allam sen cümlemize yakışıklı, dalyan gibi beyler nasip et yareppi.
    edit: merhaba mehmet bey burdayım lütfen domestos kokusuna doğru gelin.
    7 0 ...
  • çav bella

177.
  • Vefatı vatan haini donsuz yobazları sevindiren paşamızdır.

Çok sevinmeyin hainler, bir karadayı gider bin karadayı gelir.
    6 2 ...