• yanlış anlaşılmasın. iki hatta değil tek hat ile gerçekleşiyor bu olay. faturasız gibi dilediğin şekilde kullanıyorsun, ödemeni de faturalı gibi ay sonu yapıyorsun. turkcell'in rahat hattı işte böyle bir şey. adı gibi rahat bir kullanım sağlıyor.

  tıpkı adı gibi "rahat" bir uygulama. yok pakatim bitti mi yok internetim kaldı mı yok liralar yetecek mi gibi bir durum yok. kullanıyorsun ve ödüyorsun. büyük kolaylık sağlayacak bu rahat denen hadise.

  insan kafası rahat olsun istiyor. telefon kullanırken de durum böyle. bu yüzden turkcell'in rahatı on numara bir hizmet olmuş. sadece konus, internetini kullan, sosyal medyada takıl, gerisini düşünme diyor resmen. çoğumuzun ihtiyacıda zaten bu.

  Turkcellin yeni sunduğu telefon kullanmanın rahatlığının ön planda olduğu bir hat. Taahhüt deyince herkes bir korkuyordu artık o dert kalmamış kafamız raHAT.
  10 0
 • başlığın tam hali; "30 ağustos halkın genelini ilgilendiren bir bayram değil" olacaktı, malum karakter sınırı...

  bu sözün sahibi bursa büyükşehir belediye başkanı alinur aktaş.

  15 temmuz'da bursa'da ulaşımı ücretsiz yapan alinur aktaş'a, diğer milli bayramlarda da ulaşım ücretsiz olsun teklifi yapılmış.
  o da bu cevabı vermiş.

  izleyelim;
  https://streamable.com/1oufr

  alinur aktaş'a göre 30 ağustos halkın genelini ilgilendiren bir bayram değilmiş.

  bunu diyen zevzek belediye başkanı fetö evlerinde maklube kaşıklıyordu daha düne kadar.
  30 ağustos halkın genelini ilgilendirmiyor
  30 ağustos halkın genelini ilgilendirmiyor

  tabi bir fetöcüyü ilgilendiren bir bayram değil 30 ağustos.

  30 ağustos vatanına milletine bağlı, vatansever insanların, kuvayi milliye ruhu taşıyan insanların bayramı.

  30 ağustos zaferimiz, halkın yardımıyla kazanılmıştır, 30 ağustos'ta zafer kazanan halktır.
  ama bir fetöcü bunu nereden bilecek.

  nereden bilecek istiklal yolu'nu, zafer yolu'nu...
  (bkz: 26 ağustos zafer yolu/#37598203)
  12 1 ...
 • Doktorun hemen o an efkarlanıp bi sigara yakmasına ve mesleğini bırakmasına sebebiyet verir. Gözleri uzaklara dalar, birkaç damla yaş birikir, peşi sıra akıverir...

  Göremiyorum be doktor. Hak ettiğim değeri göremiyorum... Eller kadir kıymet bilmiyor be doktor...
  10 4 ...
 • Rahmetli Can bartu’nun da dediği gibi: “fenerbahçeliler sene başında şampiyon olacaklarını hisseder ve o sene şampiyon olurlar. ” kenetlenerek, düşmanlara fırsat vermeden, ligin en iyi topunu oynayıp şampiyon olacak şanlı fenerbahçe’nin, asil taraftarının günü kutlu olsun!

  Ve unutmadan; başkanım seri transfer yapın, kuruduk, harman kaldık. Evet.
  7 0 ...
 • Sahibinden temiz tavan hariç boyalı. (kendi kapalı garajıma girerken sürttüm. Bir de arabayı yıkarken ayağım kaydı hesabın üstüne düştüm)

  Km. Orijinal asla oynanmadı. Oynandı diyen yalan söylüyor.

  600 civarı nick altı. 1000 üzerinde gelen mesaj. Üstelik mesaj alımı daha geçen haftaya kadar kapalı olmasına rağmen.

  893 takipçi sıfır takip. 25 bin üstü ulupuan. Zallın söylediğine göre buradan yakın zamanda imar geçecek. Ulupuanla Nesil atlama gelecek. O zaman hesabın birinci nesle kadar yolu var rahat.

  Yetkisini moderasyondan değil kendinden alan bir hesap. Piyasayı kızıştırmaya çalışanlara itibar etmeyiniz. Detaylı bilgi için dm.

  Fiyat pazarlık.
  4 1 ...
 • Mektubu tekrar katlayıp zarfa geri koydum. içtiğim puro yanıp kül şeklinde kalmıştı. Gözyaşlarımın karıştığı viskiyi yudumluyorum. Öldükten sonra bile bir kez daha ona aşık olmuştum. Sana daha ne kadar bağlanabilirim? insan biri öldükten sonra yavaş yavaş unutur zamanla alışırsın diyorlar, yoksa zamanla duygularımız mı uyuşuyor? Benim için zaman, her geçen saniye ona olan sevgimi pekiştiriyordu, üstüne ilmek ilmek işliyordu.
  7 0 ...
 • off off off... buna ayar vermek değil içinde gezdirmek diyorlar yalnız.

  bu arada herifte hiç utanma yok ekonomik kriz yok diye konuştuğu yerin 1 metre ötesinde "bir çocuk" seyyar satıcılık yapıyor muhtemelen su satıyor. eğer kriz olmasaydı o cocuk o sıcakta bu montofonu dinlemek yerine oyuncakları ile oynuyor olurdu.
  28 4 ...
 • Sözlükte her çeşit yürüme mevcut olup genel olarak ikiye ayırırsak 30 yas üstü ergenler genelde kanka olarak yaklaşıp ya ne güzel sohbetin var ne akıllı kızsın memelerinle ilgilenmiyorum imajı çizerler sohbetlerinde. Ne yalan, biz bilmiyoruz sanki gülücüğe odaklandıklarını.*
  Diğer bir grup ise her meme entrysinde ne güzel karısınız hanımefendi diyerek halis niyetlerini dillendirerek ne kadar dürüst bir beyim bilincaltı oluşturma taktiğine girerler.
  Neticede benim çıkarımım herkesin avcunu yalayacağı...
  10 1 ...
 • "ne diyor la bu düdük" der gibi suratınıza bakmasına sebep olur.

  ördek görünce vakvak demek

  aha geçen hafta anın görüntüsüne atmıştım. ataköyde gördüm bunları sitenin bahçesinde eşeleniyorlardı. vak vak diyene kadar ekmeklerinin peşindelerdi. öyle şey edince bu bakışı attılar *
  11 1 ...
 • Nevşehirde 83 yaşındaki Erol G. isimli şahıs 10 yaşındaki kıza cinsel istismar uyguluyor . Bu adam Eski kızılay başkanı ve nevşehirde esnaf olduğu söyleniyor.

  insan şaşırmıyor artık yaşlandıkça deliriyor insanımız. allah belasını versin ne diyelim

  https://twitter.com/1must.../1151998694285164545?s=20
  21 3 ...
 • şımartılmış küçük prenses modundan acilen çıkması gerektiği gerçeğini barındırır içinde. geçen gün bodrum'da sahneye çıkıp "benden bir şey beklemeyin çok yorgunum" demesi üzerine herkesten; o zaman biz de tam değil, paramızın yarısını ödeyelim sesleri yükselmiştir. haklı olarak. bu şımarıklığı anlamıyorum ünlü olana kadar her şeyi fırsata çevirip azıcık ünlü olduktan sonra da tribinizden geçilmiyor. milletin kulağının gözünün pasını silmeyecekseniz sizi ne diye çeksin insanlar? yorgunsan çıkma
  5 0 ...