• yanlış anlaşılmasın. iki hatta değil tek hat ile gerçekleşiyor bu olay. faturasız gibi dilediğin şekilde kullanıyorsun, ödemeni de faturalı gibi ay sonu yapıyorsun. turkcell'in rahat hattı işte böyle bir şey. adı gibi rahat bir kullanım sağlıyor.

tıpkı adı gibi "rahat" bir uygulama. yok pakatim bitti mi yok internetim kaldı mı yok liralar yetecek mi gibi bir durum yok. kullanıyorsun ve ödüyorsun. büyük kolaylık sağlayacak bu rahat denen hadise.

insan kafası rahat olsun istiyor. telefon kullanırken de durum böyle. bu yüzden turkcell'in rahatı on numara bir hizmet olmuş. sadece konus, internetini kullan, sosyal medyada takıl, gerisini düşünme diyor resmen. çoğumuzun ihtiyacıda zaten bu.

Turkcellin yeni sunduğu telefon kullanmanın rahatlığının ön planda olduğu bir hat. Taahhüt deyince herkes bir korkuyordu artık o dert kalmamış kafamız raHAT.
    10 0
  • valla adamlara helal olsun. baktılar ki, turkiyedeki türkler enayiler.
    300bin kıbrıslının 6liraya bira, 5 liraya benzin, ucuz otomobil almasını sağlıyorlar vergileriyle, devlette buna çanak tutuyor, doğuda kürtler elektrik kullanmıyorlar onuda batıdaki türkler ödüyor, ve gayet memnunlar halen daha vatan-millet populizmine kanıyorlar. ee şunların sırtına bide biz binelim din kardeşi bahanesiyle diye düşündüler sanırım.
    halen daha sırtımızdalar.

ben kendimi tam olarak enayi gibi hissediyorum türkiyede yaşayan bir türk olarak.

evet, vatan millet bayrak din edebiyatına tam gaz devam, kıbrıslılar, kürtler, suriyeliler, başka gelecek var mı? onada bakarız, nede olsa enayiyiz. sesimiz çıkmıyor, devletde kafamıza vurup zam yapıyor/vergi alıyor.
    1 0 ...
  • Hitchcock:

“Kiracı ilk gerçek Hitchcock filmiydi. Teknik bilgimin kökü, ‘Kiracı’daki çalışmama kadar uzanır. işin doğrusu, o zamanlarda ögrendiğim teknikler ve kamera kuralları, daha sonra da bana hizmet etmeye devam ettiler.”
    2 0 ...
  • 1- stephen curry
    2- kevin durant
    3- lebron james
    4- chris paul
    5- james harden
    6- russel westbrook
    7- blake griffin
    8- anthony davis
    10- kevin love
    11- kyrie irving
    12- tobias harris
    13- jimmy butler
    14- rajon rondo
    15- damian lillard
    16- klay thompson
    17- demar derozan
    18- Kawhi Leonard
    19- Kawhi Leonard
    20- marc gasol
    21- Giannis Antetokounmpo
    22- draymond green
    23- goran dragic
    24- nikola jokic
    25- bradley beal

iki önemli link: https://www.si.com/nba/20...ephen-curry-dirk-nowitzki
    https://www.ntvspor.net/f...d33178aa0ba0b16509a8ac7/1
    1 0 ...
  • Gerek çizimi gerekse senaryosuyla muazzam bir yapım. insana hayatı sorgulatıyor, bu evrende düşündüğümüz kadar değerli olmadığımızı hatırlatıyor ve Tabii bunlarla birlikte bağlılık kavramını da irdeliyor. Ama gel gelelim jerry gibi alemlerin yıkığı niteliğindeki bir karaktere sahip. Ne zaman diziyi baştan sona izlesem; bu adamın salaklığı güldürmek yerine adeta koltukları kemirtiyor, duvarları yumruklatıyor bana. Evliliği de gençken yaptığı ipnelik üzerine kurulu zaten. Yine sinirlendim.
    7 0 ...
  • uludağ sözlük adına en çok istediğim şeydir.

etuuunun nickaltına son yazdığı ve son entrysi olan yazısında dediği gibi olsa keşke;

--spoiler--
    keşke 2016'da gelişmeler kısmına 'arkadaşlar güzeldi' yazılıp kapatılsaydı da bugünleri görmeseydik.
    --spoiler--

bir zamanlar sözlükte teknik bir sorun olduğunda giderilince bu sorun, zall gelişmeler kısmından "arkadaşlar düzeldi" derdi. onu da yapmıyor artık, öyle salmış sözlüğü kendi haline..

ne uzun yazılar okunur ilgi duyulup ne de iki muhabbet edilen insanın profilindeki entrylere bakılır. okumayı unuttuk, instagramda veya facebookta profil fotosu olmayan elemanla konuşmayan karşı cins gibi oldu sözlük yazarları, fotoğraf paylaşmıyorsan yazarı bırak adam yerine konmuyorsun burada. ne yazmaya ne de okumaya hevesi ve vakti yok kimsenin. nickaltı girmek de eskide kaldı. sözlük denince akla ilk gelenlerden birisi de yeni gelen yazara nickaltından hoş gelmiş demekti. bu da bitti.

hülasa sözlük kültürü ve sözlük yazarlığı bitti. forum havasında fotoğraf delisi bir ortam oldu.

zall sözlüğü kapat git sigortalı bir işe gir. en azından insan içine çıkacak yüzün olur.
    10 1 ...
  • Bulgur pilavının iyi bir dinleyici olmasından kaynaklanır.

Bu hikaye bana bir yerden tanıdık geldi ama çıkaramadım.

Ataraxı geç bulgur pilavını seç.
    gece köründe ağlayarak yenen soğuk bulgur pilavı
    9 1 ...
  • Tavsiye edilmeyendir.

içmeyiniz efenim!
    Bedeninize hunharca hormon yükleyip, bedeninizi, kimyanızı, alaşağı etmeyin.

Onlarca doğum kontrol yöntemi varken, bu yönteme tutunup kalmayın.

Salt kadınlar korunur fikri hangi denyodan çıktı acep?!
    Erkekleriniz korunsun, en sağlıklı yöntem bu!
    Evet!
    9 2 ...
  • Üniversitede kankamla aramızda geçen yemek konuşmalarının başrol cümlesi.

Öğlen yemeklerinde soluğu burgerda alırdık. Tiksinmiştim artık burgerdan. Allah'tan kilo almadım. Aldıysam da verdim.
    7 0 ...
  • tipik siyasal islamcı şark kurnazlığı.

katı bir şeriatle yönetilen suudi arabistan'ın turizm hamlesiymiş.
    kızıldeniz'de suudi arabistan'a ait adalar turizm bölgesi ilan edilecek ve burada şeriat hükümleri geçerli olmayacakmış.
    https://gezzio.com/suudi-...stan-kizil-deniz-projesi/

eee, nasıl oluyor bir öyle bir böyle.
    adalarda her şey serbest, içkiler su gibi akacak, ama birkaç mil ötede ana karaya çıktığında içki içtiğinde kafan kesilecek.

hakikaten ya haşa allah'ı mı kandırmaya çalışıyorsunuz böyle?

bu arada suudi arabistan'ın bu şekilde reformlar yapıp ileriye doğru gidişi ama ülkemizin her geçen gün daha da yobazlaşarak geriye gidişi de ayrı bir üzüntü konusu.
    21 4 ...
  • 5 yıl öncesine kadar akebelilerin kızlarını çiftleşleştirmek için araya aracılar koydukları, beyni yıkanmış beyinsizler ordusu mensubları. fetocular.
    7 0 ...