• kesinlikle var olan gerçektir. eşitliği terörizmle yayabileceğini sanan, aşağılık kompleksli sol çomarlarını, pkk davar gibi gütmektedir. sol haber denen ne idüğü belirsiz haber sitesi bunun en büyük kanıtıdır. türk'üm diye geçinen birinin laz kemal'in selamını getirdim diye ortalıkta gezmesi akla mantığa sığmamaktadır. ya da türk görünümlü kılıç artığı da olabilirler.
  5 0 ...
 • ilki beşinci mehmet döneminde kaybedilen topraklar, ikincisi vahdettin döneminde kaybedilen topraklar kapsamındadır. yani padişahlar tarafından savaşta kaybedilmiştir. atatürk elinde olup da herhangi bir devlete vermiş değildir. geri alma fırsatı bulamamıştır.

  (bkz: şefik özdemir)
  7 0 ...
 • Hızlı tren ekonomi sınıfında yer kalmadığı için mecburen 15- 20 tl farkla first class yer almıştım,

  Kutu içinde çıkan sandviçi yerken felaket elit hissetmiştim kendimi.
  4 0 ...
 • menzil şirk imparatorluğu'nun müritlerinin inandığı şey.

  ismailağacı cüppeli ahmet'in "sorgu meleklerine ben nakşibendi tarikatının halidi kolundanım derseniz kurtulursunuz" açıklamasının menzil versiyonu bu.

  evet, öldünüz ve öbür tarafa gittiniz, sorgu melekleri sizi sorgulamaya başladı, diyeceksiniz ki; "biz nakşibendi büyüklerini gördük, gavs hazretlerinin çorbasını içtik..." o zaman melekler size hemen yol verecek ve şarap akan ırmakların olduğu, memeleri yeni tomurcuklanmış hurilerin olduğu cennete alacaklarmış...

  kaynak; menzilcilerin semerkand tv televizyonu;
  https://streamable.com/vkg5m2

  nakşibendi olmak ne güzel lan.
  düşünsene nakşibendisin, halidi kolundansın.
  cennet garanti valla.

  bonus: (bkz: menzil in şirk ve sapıklıkları sıralı tam liste)
  20 4 ...
 • Almanyada yaşayan 3 milyon civarı türk.

  Amerika'daki ermenilere bakıyorsun, Ermenistan aleyhine birşey olunca ayağa kalkıyor.
  Fransa'daki ermenilere bakıyorsun, koskoca fransayı Ermenistan lehine parmağında oynatıyorlar.
  Almanya'ya bakıyorsun,
  3 milyon Türk yaşıyor,
  bunun yarısı pkklı olsa en az 1,5 milyon hesapta has Türk var,
  ama gel görki değil almanyanın türkiyeye destek vermesini sağlamak,
  Almanya bize her türlü düşmanlıkta başı çekerken gıklarını bile çıkaramıyorlar.
  Ama sorsan hepsi akpci, hepsi milliyetçi.
  17 7 ...
 • akp adıyaman il başkanlığı kadın kolları başkanı perihan gümüş adlı kadındır.

  akp'li kadın kolları başkanı perihan gümüş, birkaç ay önce torpil yaparak işe yerleştirdiği bir kadına "seni işe ben koydum, bu nedenle maaşını bir süre ben çekeceğim" diyerek banka maaş kartına el koymuş ve tam 7 ay bu şahsın maaşını çekmiş.

  akp'li kadın kolları başkanı perihan gümüş, kendisinden iş isteyen bir kadını adıyaman aile destek merkezi'nde koordinatör olarak işe sokmuş, sonra da işe soktuğu kadının maaşına el koymuş.

  maaşına el koyulan kadın bir süre bunu hazmetmiş, ama sonra maaş kartını geri istemiş, ama akp'li kadın kolları başkanı maaş kartını vermek istemeyince de kadın gidip savcılığa suç duyurusunda bulunmuş.

  kaynak;
  https://www.sozcu.com.tr/...artina-el-koymus-6090176/

  bu haber ülkenin ne kadar kokuşmuş olduğunun resmi adeta...

  şimdi bazılarınız diyecek ki "işe yerleştirilen kadın da akp'de çalışıyor, bundan size ne, partinin iç meselesi" diye savunacaklar çıkabilir.

  evet bu akp'nin parti içi meselesi.
  ama kendi parti içlerinde bunu yapanlar, devlet kadrolarına yerleştirdikleri torpillilere neler yapıyordur varın siz düşünün.

  kokuşmuşluk, rezalet, rezalet ötesi...

  hangi birini sorgulayalım ki?

  işe yerleştirilen kadının maaşına el konulmasına razı olmasını mı? yoksa diğer kadının aç gözlülüğü ve yağmacılığını mı?
  bu ülkenin sistemini, ahlakını mı?
  hangi birini sorgulayalım...

  işte bunlar hep tarikat ve fetö taktikleridir.
  hatırlayınız, fetö de torpille işe yerleştirdiği müritlerinin maaşlarının yüzde 25'ini alıyordu.

  akp cephesinde değişen hiçbir şey yok.
  rezillik tam gaz devam...
  18 10 ...
 • şeyh sait

  194.
 • devlete isyan edip musul'u kaybetmemize neden olan, ingilizlerle seks partisi yapmayı seven bir ingiliz dölüdür. yalnız asılırken çok güzel sallanmıştır. o an işte ölümsüzdür...
  7 0 ...
 • sanal alemin her tarafını işgal eden tiptir. Reelde sünnilere yalakalık yapmak için müslüman gibi görünen bu tipler sanalda sünnilerin arkasından söverler.

  Ateizmi de salt sünni karşıtlığı gibi gösterirler. Halbuki akıllı ve Gerçek bir ateist aleviliği kayırmaz, onu da dini bir dogma olarak görür.
  6 0 ...
 • “insan çektiği ızdırap nispetinde zevk duyar: ne kadar acıkırsa yemekten, ne kadar yorulursa dinlenmekten, ne kadar ararsa bulmaktan o derece zevk duyar.”

  Bir şeyin kıymeti o şeyin yokluğunun çokluğu ile artar. Ne azsa o kıymetlidir, ne uzaksa onu arar insan.

  t:türk yazar.
  3 0 ...
 • Soru - Atom bombası bir tehdit unsuru mudur?

  Cevap - değildir. Çünkü günümüzde sağ ve sol blokları temsil eden ya da bunlara yakın olan bazı devletlerde bu nükleer silah mevcut. ancak bu ülkeler birbirlerine bu silahı kullanamamak için birde savunma sistemleri geliştirmişlerdir. Bir sol blok ülkesi ile ters düşerseniz veya savaş durumunda size karşı atom bombası kullanmaya niyetlendiyse sağ bloktan savunma sistemi alırsınız ve bu saldırıyı engellersiniz. Bu durum tersi için de mümkün. Dolayısıyla iki taraf aslında birbirlerini ve kendilerine yakın olan devletleri bu şekilde sınırlar. Bundan diğer devletlerde faydalanır. Diyeceksiniz ki, hadi bizim paramız var. Verdik parayı savunma sistemi aldık. Fakir ülkeler için tehdit unsuru olmaz mı bu silah? Yine olmaz. Birinci durumda dünya yaşlı ve ölüyor, bunu en bilimden yoksun insan bile bilir. Atom bombası kullanmak bu ölümü erken tarihlere alıyor. Kimyasal etkisi muazzam derecede büyük bu bombanın çünkü. ikinci olarak bir ülkeyi kendi atom bombanızla tehdit ederseniz diğer blok onu ya gösterişte sahiplenir yani onun kucağına itmiş olursunuz ya da paraları yoktur ülkenin yer altı kaynaklarını savunma sistemleri karşılığında düşmanlarınızdan satın alır o ülkeyi karşı tarafa bağımlı hale getirirsiniz ki bu da o ülkeden elde edeceğiniz faydayı alamamanızı sağlar veyahut düşmanınız olan ve el süremediğiniz, sizi daima sabote edecek bir ülke daha kazanmış olursunuz. Dolayısıyla atom bombası bu ana unsurlar sebebiyle sadece bir gösteriş sistemi olarak kalmış, kullanımı olmamaktadır.
  2 1 ...