• Toslayanlar ev arkadaşlarıyla yaptıkları harcamalarda asla mağdur olmaz!

Sen de Tosla kullan, ev arkadaşlarınla ortak harcamaların için grup oluştur, tüm harcamalar tek bir yerde kolayca takip edilsin. Tosla kimin kime ne kadar borcu var hemen hesaplasın, ödemeler Tosla’dan anında yapılsın. Harcama hatırlatma özelliği ile kimsenin kimseye borcu kalmasın, kimse mağdur olmasın *(swh)

Hemen sen de kullanmaya başlamak için tıkla.

10 0
  • Cidden yazık bizim millete. O kızlar istediği gibi giyinir davranırlar. Bu başkalarına sapıkça bakmayı gerektirecek bir olay değildir. Kızınız bacınız yok mu? Olmayacak mı? Birisi yapsa yakınınıza linç edersiniz peki niye çürümüş zihinle yorum yapıyorsunuz. Utanmanız yok mu? Bu illa 18 yaş altı için değil genel olarak bir kadın erkek farketmeden duyarlı ahlaklı, saygılı bir şekilde gideceğiniz yere gidin ve yaşayın. insan olmayı bir türlü yapamıyor eksiğiniz olduğunu düşünüyorsanız ya da başkaları sizlere diyorsa uzman destek alın.
    iğrençlikler içinde yuvarlanmanız ne size ne topluma bir faydası yok. Bu yorumları yapanların geçmişlerinde sorunlar olduğu apaçık ortada. ŞUNU artık anlayın, insanlar istedikleri gibi davranır edep vb gibi şeyler onu bağlar. Bakmayın zor mu? Ne o pis nefsiniz mi azdı? sizi taciz ediyorsa şikayet edin muhattap olmadan.
    3 0 ...
  • Modern, kültürlü, bilimle, sanatla ve sporla ilgilenen erkek yaşı ne olursa olsun candır can. Diyeceğim o ki yaştan, tipten ve paradan daha önemli şeyler var, tercih meselesi.
    Ve;
    Or*spu: Para karşılığı cinsel ilişki yaşayan kadın.
    Kelimeleri anlamlarını bilmeden kullanmayın.
    6 1 ...
  • Üniversitede sınıfımda feminist bir kız vardı. Allah için kız görsel olarak güzeldi ama ahlaken zayıftı.
    Sınırsız cinsel özgürlüğü savunurdu ve aşkı sevişmekten ibaret sanardı.
    Üniversitenin bütün serseri, ahlaksız ve hergele erkekleriyle sevgili oldu teker teker.
    Her gün farklı bir evde, farklı bir otomobildeydi.
    Aşkı bir onda bir bunda ararken bir onunla bir bununla yatıyordu. Ancak bir türlü aradığı aşkı bulamıyordu.
    Diğer kızlar da buna özeniyordu.
    Her ayrıldığı sevgilisine bahaneler buluyor, yenisinin kucağına atlıyor ve sonra yenisini de kötü ilan edip bir diğerine gidiyordu.
    Ünversite hayatı milletin altında aşkı aramakla geçti. Ancak bir türlü mutluluğu yakalayamadı.

Diğer yandan ciddi ilişkileri olanlar vardı. Şimdi çoğu evlendi, yuva kurdu, aile oldu. Gayet mutlular.

O feminist kıza ne oldu mu dersiniz? Hala ona buna vurduruyor ve aşkı yatakta aramaya devam ediyor. Yaşlanana kadar böyle gidecek gibi. Sanırım yaşlandıktan sonra da rastgele birini seçer peşindeki avcılardan.

Bana göre aşk yatakta, bedende değildir. Aşkı yatakta arayanların hepsi aynı durumdalar. Doyumsuzlar ve tek insanla yetinmiyorlar. Bu yüzden bir kişiyi uzun süreli sevemiyorlar.
    3 0 ...
  • bakkala vs gitmek için çıkmış olanlarda kabul görüyor mu sorusunu beraberinde getiren söylemdir. bıkmadınız lan her olaydan prim kasmaktan her olayda insanları fişlemeye çalışmaktan kutuplaştırmaktan. kurtuluş savaşı ülkeyi işgal eden yunana karşı fransıza karşı ingilize karşı verildi. 15 temmuzu gerçekleştirmeye çalışan şerefsizler o gücü ellerine nasıl geçirdi ? kendi silahlı kuvvetlerimiz nasıl oldu da ( ne oldu da ) kendi halkına kurşun sıkabilecek kadar ele geçirildi. bir kez şunu sorgulayın ondan sonra goy goya devam edersiniz.
    4 1 ...
  • Acıyla okunan cümle.
    Ulu Tengri herkese hayırlı anne ve baba ve tabii ki hayırlı evlat versin.

işte bu yüzden, anne ve baba olmak önemlidir.
    Erkek olmanız, baba olmanız için yeterli değildir, baba vasfına layık olmak başka, bambaşka özellikler ister.
    Her erkeğin çocuğu olabilir ama çocuğu olan her erkek baba değildir.

Arkasında kırgın ve öfkeli çocuklar bırakmadan anne ve baba olmayı öğrenmek gerek.
    4 1 ...
  • rahmetli dedemin narlı'daki yazlığında bir sürü vardı bu evveliyatını siktiğimin canlısından.

hava kararmaya başladığı zaman topraktaki deliklerden çıkıp uçmaya başladıklarına bire bir şahidim.

Ve acaip gürültü yaparlardı uçarken. Torrrrrr şeklinde bir ses çıkarıp insanlara kalp krizi geçirtirlerdi.

Bir gün delirdim ve havanın kararmasına yakın elime 2.5 litrelik bir kola şişesi alıp bahçede çıktıkları deliklerin başında beklemeye başladım.

çıkanı gördüğüm zaman bastım buz gibi kolayı deliklere.

yemin ediyorum, kolayı kafasına yiyen, tısss! diyerek deliğine geri kaçıyordu. bu ritüel yaklaşık 20 dakika sürdü. en az 10 tane delik kolaladım.

ondan sonra üşenmedim her deliği taş toprak ile kapattım. bir hafta ortada görünmedi şerefsizler. yaşım 13 filan.

Hem hamamböceğisin, hem uçuyorsun, hem yer altında geziyorsun, sen nasıl bir evrimsel sürecin ürünüsün amk?
    13 0 ...
  • Öğretmenine aşık olan zavallı ergenlerin korkulu rüyası. Ergenimiz kız ise kadın hocayı parçalamak ister erkek hocasına sürekli hoş, güzel, süslü püslü gözükmeye çalışır sürekli ona soru sorar falan. Ergenimiz erkek ise erkek hocanın ağzını yüzünü dağıtmak ister kadın hocaya sürekli ağır erkek, güçlü, karizmatik imajı göstermeye çalışır.

Yazık amk.
    12 0 ...
  • Önüme bakmayı tercih ediyorum ben. Unutmaya ve affetmeye çalışmakla zaman kaybetmeden yoluma bakıyorum.
    5 0 ...
  • T: Sabahın köründe entry girmemi sağlamış durum.

ilginç bir şekilde kıyametin ne zaman geleceği belliydi ve birkac saate kıyamet kopacaktı herkes allah'a "allah'ım sen günahlarımızı affet." Falan filan diye dua etmeye başlamıştı (ben de ediyordum). Herkes birbirinden helallik istiyor insanların içindeki o büyük endişe yüzlerine yansıyordu. insanlar yerlerinde duramıyordu kocaman bir çaresizlik durumuyla karşı karşıyaydık. Sonra zaman geldi ve bütün ışıklar rengini kaybederek her yer sanki elektrikler kesilmişçesine kapkaranlık oldu. Sonra o kapkaranlık gökyüzünden turuncu ve kırmızımsı bir renk yavaş yavaş ışıldamaya başlarken ben uyandım.

Ne olduğunu neden bunu gördüğümü hiç bilmiyorum yukarıdaki yaşlı adam bana bir mesaj göndermiş olsa gerek.

Şimdi baktım kıyamet görmek hastalık, düşmanların baş göstermesi ama onların hepsini alt edebilmek veya gören kişinin kötü alışkanlıklara sahip olduğunu veya çevresine kötü davrandığına yolunu değiştirmesini gerektiğini ifade ediyormuş falan filan.

Thanks old man!
    3 0 ...
  • türk

1158.
  • Savaştan kaçmayan, devlet kurup devlet yıkan merhametli ve asker genli ırktır. Kurtlara çok benzerler, özgürlük biz türklerin şifresidir. Ne kadar arap kültürü, amerikan kültürü sokarsanız sokun sağ gösterip sol vuran bu ırk, zor zamanda fabrika ayarlarına döner. Diğer sığıntılar cepheden kaçıp bize ihanet ederken bizler bu ihanete rağmen korkmadık savaştık. Ülkeye sığıntı olarak gelen, misafir olarak kalan malum ırklar sanki asıl sığıntı türklermiş gibi davranır. Armut dibine düşer, geçmişte yaptıklarımız gelecekte yapacaklarımızın bir habercisidir. BU kan gene o kan. Ne mutlu türklere, ne mutlu türküm diyene!
    1 0 ...