• hahahhahaha ahmet kaya dinleyip daga cikan, terorist olan kimse olmadigina gore, ezheli dinleyip uyusturucuya baslayan veya terorist olan da yok. siyasi gorusu ne beni ne sizi ilgilendirir. bu kadar fasist olmayin. kendi ofkenizde bogulacaksiniz.
  1 1 ...
 • Yokluk görmüş insan davranışıdır. Bir yerde şartlamıştır kendini bu duruma. Cimrilikle karıştırılır sık sık.

  Sevmemek başka nefret etmek başka.
  0 0 ...
 • Yemek yerken yapanını sevmediğim gibi bir diğer şapırdatma türü olan konuşurken ağzını şapırdatan insanı da sevmiyorum.

  nasıl konuşurken dahi ağzını şapırdatabiliyor bu insanlar? O ağzın her açılıp kapanmasında dudaklardan çıkan minik ama aşırı rahatsız edici şıp şıp şıp sesi yok mu...

  Tüylerim ürperiyor, kanım çekiliyor adeta. Her şeyi bırakıp beynim beni o şapırdamaya kitleyip sinir ediyor.

  Düşündükçe daha da moralim bozuldu en iyisi kötü bir söz yazmadan entryi bitirmek.
  1 0 ...
 • King mi olur? Hadi türkçe karşılığı olmayan ingilizce kelimeler cümle içinde kullanılsın, hadi bazı kelimeler de isteğe göre kullanılsın da kingi de kullanmazsın.

  Ayrıca bu ne boktan fikir, bağış falan. Sözlük zaten reklamdan para kazanıyor, onunla bir vakıfa bağış yapılabilir. Mesela ekşi sözlük, ekşi şeylere çıkan entrylerden toplanan parayla tema vakfına bağış yapıyor ve ağaç dikiyorlar. Sözlük yazarlarından para toplamadan. Anladınız mı acaba? (bkz: swh)
  4 1 ...
 • bi' şarkı sözüyle değişen hayatın da yaaani.

  namümkün olandır. kitap sözüyle ya da kitapla falan da değişmez. fikirleriniz, hayatınız bu kadar mı pamuk ipliğine bağlı yahu? ilk rüzgarda bi' o yana bi' bu yana savruluyorsunuz?
  3 0 ...
 • Öncelikle bir Beşiktaşlı olarak, objektif bir yorum ve kıyas yapacağım.

  Teknik heyet konusunda Galatasaray üstün. Erol bulut ilk derbisine çıkıyor. Fatih Terim gibi bir kurt hoca bu maçlarda neler yapılması gerektiğini gayet iyi biliyor. ikisi şu an kıyaslanamaz bile.

  Mevcut form grafiği galatasaray'ın üstün. Hem hızlı, hem organize, hem de özgüvenle oynuyorlar. Fenerbahçe'nin kadrosu çok yeni. Takım henüz hazır değil ve ne yaptığını tam bilmiyor.

  Forvet hattı Galatasaray'ın üstün. Samatta oynar mı bilmiyorum ama oynasa bile hazır değil.

  Stoperler Galatasaray'ın üstün. Luyindama ve marcao gibi iki azman var.

  Saha avantajı her ne kadar seyirci olmasa da psikolojik olarak Galatasaray lehine.

  Galatasaray son 4 resmi maçını çatır çutur kazanmış. Fenerbahçe rize'yi zorla yenmiş, 9 kişi hatay'a Kadıköy'de pozisyon bulamamış.

  Yaka silktikleri belhanda bile şov yapıyor. Diagne azman gibi saldırıyor. Feghouli yardırıyor. Emre kılınç ve taylan muazzam. Fenerbahçe'de ise öne çıkan biri yok henüz.

  Nerden tutsan, nerden baksan Galatasaray bariz favori ve üstün. Bu yüzden fenerbahçe kazanır..
  9 1 ...
 • epilepsi

  110.
 • Çok zor ve kötü bir hastalık. Sevdiğiniz birinin o durumda olması sizin elinizden hiç bir şey gelmemesi... Yazacak çok şey var da ne halim ne dermanım ne de isteğim kaldı. Bu da kötü bir anı olarak sözlükte kalsın.
  4 0 ...
 • Karşıdakinin işini kolaylaştırmak için daha da kötüye götürürüm ilişkiyi. Böylece daha kolay terk eder. Biz de böyle yardımseveriz. (bkz: swh)
  3 0 ...
 • ben gülüyorum bu adama. biliyonuz ben beni güldüren erkeklerden hoşlanırım.
  4 0 ...
 • itici sıfatı geçen bir başlığa fotoğraf atıp kezolar falan yazan herhangi bir yazardır.

  reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla kendinizi itici çirkin şu bu diye etiketlemeniz ilgi çekmiyor. aptal görünüyorsunuz sadece.

  saygılar.
  11 2 ...