• Belçikalı millî futbolcu, 1981 ile 1991 yılları arasında Pro League'de oynamıştır.
  1 0 ...
 • T: Eğitim ve normal Hayatımın her döneminde yaşadığım üzücü durum.

  ilk okula gidişimden beri bu hiç değişmedi. Küçükken de kimse benimle arkadaş olmak istemezdi, benimle dalga geçer, eşyalarıma zarar verir, bana kötü sözler söylerlerdi büyüdüm yine değişmedi aynı hareketlere farklı insanlar devam etti. Çok üzüldüm yeri geldi hüngür hüngür canım çıkana kadar ağladım ama şimdi daha iyi hissediyorum.

  Bana ne kadar kötü davrandıysalar ben o kadar çok güçlendim ve ayaklarımı yere sağlam basabildim. Bana insanlara nasıl davranmamam gerektiğini öğrettiler.

  Tüm bu olanlardan bir ders çıkardım en nihayetinde. bu zamana kadar her kim bana bunu yaşattıysa hiçbirine kızgın değilim onları affediyorum çünkü onlara yapabileceğim en büyük kötülüğün o kararmış kalplerine sevgi vermek olduğunu biliyorum.
  3 0 ...
 • Squatinidae ailesinin bir türü. Büyük Okyanus'un doğu kesimlerinde, Alaska'dan Meksika Körfezi'ne uzanan kıyı şeridinde, 60° Kuzey ve 22° Kuzey enlemleri arasında, genellikle 200 m derinde görülür. Uzunluğu ortalama 1,52 m'dir. Ovovivipar ürerler. Tek seferde 6-10 yavru doğar.

  https://tr.wikipedia.org/...Pasifik_deniz_mele%C4%9Fi
  0 0 ...
 • Gürcistan'ın Şida Kartli bölgesindeki Kareli Belediyesinin Samtsevrisi köyünde yer alan bir Erken Orta Çağ Gürcü Ortodoks kilisesidir. "Serbest haç" planlı kilise, stilistik olarak 7. yüzyılın ilk yarısına tarihlenmektedir. Kilise, Gürcistan'ın Ulusal Öneme Sahip Taşınmaz Kültür Anıtları listesine eklenmiştir.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Samtsevrisi_Kilisesi
  1 0 ...
 • Sevdiğim insanların öldüklerini düşünmek ve cenaze törenlerini hayal etmek. Sonrasında ver elini gözyaşları.... Gerisi duygu seli. *
  3 0 ...
 • ypg saçmalığı ile "kobani direnişi" yaptığını iddia eden denyoları üzecek ama türkün son başbuğu trump tarafından söylenilen cümle.

  size dedik oğlum. defalarca dedik. göt korkusundan amerikanın uçağı, fransanız füzesi ile suriyede bir sikim yapabiliyorsunuz dedik. inanmadınız. bakın ne oldu şimdi.

  siz bir sikim yapmadınız kobanide falan. şunu bir kabul edin. öyle konuşalım. alın size sizin kaynağınızdan haber.

  https://www.rudaw.net/eng...middleeast/syria/21062020
  4 0 ...
 • nasıl orospu çocuklarıyla, nasıl şerefsizlerle bir arada yaşıyoruz be...

  şu görüntülere bakın;
  https://twitter.com/Pohku...tatus/1308138874892365824

  sağlık çalışanlarımız sedyelerle barikat yapmaya çalışıyorlar saldırıdan korunmak için.

  tu allah belanızı versin sizin.

  bu insanlar size ne yaptı?

  bu insanlar aylardır evlerine gidemiyor, çocuklarını sevemiyor, karılarıyla/kocalarıyla bir araya gelemiyorlar.

  siktirin gidin oğlum madem, doktorlardan, hemşirelerden deva aramayın. siktirin gidin kendinizi hacılara hocalara üfletin, şeyhlere badeletin lan şerefsizler.

  bu toplumun sağlık çalışanlarına ihtiyacı var.

  hele şu dönem hepimizin ihtiyacı var.

  allah beni ve ailemi hastaneye düşürmesin.
  ama oldu da hastaneye düşersem ve sağlık çalışanlarına şiddet girişimine şahit olursam hiç nedenini sormam sağlık çalışanlarına ses yükseltene haddini fena bildiririm. bu kadar...
  9 1 ...
 • sevmiyorum. ırkçı değilim ama bu siyah donuk bakışlılardan haz almıyorum. zaten onlar da muhtemelen bizden haz almıyor. siyasi görüş farketmeksizin hepsi gizliden gizliye birbirlerini destekler. Daima güçlünün yanında yer alıp düşene bir tekme de onlar atarlar. Karadenizli zengin reisleri vardır. onlara biat ederler. onların dediklerini yapmak bir ibadet sayılır. malum ırka laf atar lakin onlardan bile 10 kat beterlerdir. boyları genelde 1.74-1.76 civarı olmasına rağmen kendilerini uzun sanırlar.dediğim gibi bir toplulukta linç edileni linç etmeyi severler bunu yaparken de b.kunu çıkartılar. uzak durun, mümkünse konuşmayın, hatta dışlayın.
  5 1 ...
 • erkekler de erkekte babet çorabını çok itici buluyorlar.

  kızlarla aynı fikirdeyiz o konuda.

  giymeyin oğlum şunu hdfsgfsd, valla arkanızdan taşak geçiyoruz.

  *babet çorabı
  *kısa paça pantolon (hani son 3 santimden bacak kılı gösteren)
  *2'den fazla düğmesi açık gömlek
  *tesbih

  bunları yapmayınız. valla bak.
  7 1 ...
 • turkiyeden zulumden kacarken yakalanmis....

  Ulan madem turkiye sana zulm ediyor, ne sikime turkiyeden yardim bekliyorsun ?!?!?
  3 0 ...