bugün

fransayı bir kenara koyduğumuz takdirde aslına bakarsanız rakiplerimiz türk futbol tarihinin geçmişine bakılırsa çok güçlü olmayan takımlardan oluşuyor . zayıftan güçlüye doğru yorumlarsam

andorra : futboldan uzak ve gol attığı takdirde dahi mutlu olabilen bir yapıdalar bu grupta puan alabileceklerini düşünmüyorum .

moldova : moldovada avrupanın ufak ülkelerinden birisi ama eski bir sovyet ülkesi olması spora verdikleri önemi açıklamaya yeter sanırım . takım içersinde rus liginde top koşturan birçok oyuncuya sahipler bize ters geldikleri pek fazla söylenemez ama arnavutluk veya izlandadan en az 1 puan koparacaklarını düşünüyorum, dikkate alınması gereken bir takım olduğunuda vurgulamak istiyorum .

izlanda : birçok kişiye grupta fransayı ayırdığımız takdirde en büyük rakibimiz gibi gelebilir ama bana göre yakalamış oldukları o hava bu grup içerisinde kaybolacak ve grubu 4. sırada bitirecekler gruptan çıkmak istiyorsakta en azından 2 maçta 4 puanı hanemize eklememiz şart .

arnavutluk : konum itibari ile birçok oyuncusu italya seria da boy gösteriyor ve takımlarında da bir hayli fazla süre alan bir çok isme sahipler 2 maçtada arnavutluğa yenilmeden grubu tamamlamak çok önemli .

kısacası şenol güneşin elinde iyi bir jenarasyon var ve grupta dişimize göre bu gruptan çıkarak avrupa futbol şampiyonasında yer alacağımızı ümit ediyorum .