bugün

bazılarıyla hala görüşülen en masum dönemimizdeki arkadaşlarımızdır. kıskançlık hırs haset nedir bilmediğimiz yıllların arkadaşları.
büyüdükçe kaybolan arkadaşlardır...
sayıları oldukça çoktur.zaman geçtikçe azalır azalır azalırr ve sonunda 2 ya da 3 tanesi dostluğa terfi etmiş halde hep yanınızdadırlar..
yıllar sonra sizi o tanıdığında siz onu tanıyamayınca biraz utangaçlık oluşturandır.
Çocukluk döneminizin en sevimli varlıklarının halen hayatınızda yer edinmesidir.
Zaman un ufak iken sizin için, en değerli varlıklarınızdır. Lâkin zaman geçer, ufaklıklar büyür. Yontuldukları hale bürünürler. Arzu ve beklentiler değişime uğrar. Artık tanıyamaz hale gelirler. Yetmezmiş gibi sırtınızdan da bıçaklanırsınız. * *
Nedense tanıdığım en delikanlı adamlardır. Artık hiç öyle delikanlı adamla tanışamadım ne varsa çocuklukta var.
Çocukluğumdan bugünüme gelen tek bir arkadaşım var ve kendisi 22 senemdir, beni ben kadar tek insandır. Zaten yerinin ve sevgisinin değişmeyeceğini söylememe gerek yok.
Bu insarla arada özel bir bağ olur. Sonradan tanisılan kim olursa olsun ne kadar kafa dengi hatta o bag onlarla oluşmaz.
hiç çocukluk arkadaşım olmadı olduysa da uzun sürmedi çocukken gençken sorunlu biriydim gerçi şimdi de çok normal sayılmam da.*
Kardeşindir. Istesen de koparıp atamazsın.
Ve çocukluk arkadaşı iyi niyetlidir cunku kötü niyetli kimselerle uzun soluklu yolun olamaz.
görsel
Kız: Ya aşkım abartma lütfen. Onlar benim çocukluk arkadaşlarım ve beni kardeşleri gibi görürler.
Kardeş gibi gören çocukluk arkadaşları:
Niyeyse haklarında kötü düşünmediğimiz insanlar. En saf, en masum hallerini biliyoruz çünkü. içlerinden biri Cinayetten müebbet hapse mahkum edilse yinede hakkında kötü bir şey düşünemem. Onları hep çocukluklarındaki gibi görmeye devam ediyorum ve hâlâ bir çoğuyla görüşüyorum.
Benimkiler kötüydü. Mahalleden ve okuldan arkadaşlarımı sevmezdim. Sonradan geldiğim için Onlar da beni sevmezdi. Gerçek arkadaşlıklarıma liseye geçince başladım.