• adamlar leon goretzka'yı aldılar.

  hemde sezon bitmeden, gelecek sezon için.
  almanya'nın rakipsiz takımı, dünyanın en zengin ve yanlış bilmiyorsam kar eden tek takımı sezon bitmeden 22 yaşındaki bir adamı, schalke gibi gazprom'un arkasında olduğu bir başka alman devinden alıyor...

  ocak 2018'de haziran 2018'in transferini yapıyor ki muhtemelen özil'in de geri döneceği konuşuluyor almanya'ya...

  peki ya biz???
  işte kulüp böyle yönetilir.
  kimler tarafından yönetiliyor?
  eski futbolcular tarafından.. bizde ise hala sınıf başkanı gibi başkan seçiliyor.
  valla bravo.
  5 0 ...
 • Bazı sözlük yazarlarımızın yaptığıdır.

  Çok merak ediyorum kendileri ortada “sen kimsin be sen kimsin” nidalarıyla kavgalar ederken, küfür eden arkadaşlarını bu bilmem kaçıncı nesil haddinizi bileceksiniz diye savunup popüler olmayan yazarların yazma amacını sorgularken iyiydi de şimdi ne değişti. Ayrıca bu kadarı da fazla diyen trolün neler yazdığını hepimiz biliyoruz. Kendisi yaparken yeterli de başkasında mı fazla gördü merak ediyorum.

  Ayrıca kimse siz istediniz diye birilerini silmez, rahatsız olunan başlıklara yazmamak, itibar göstermemek daha etkili olacaktır.

  Son olarak sözlükte bi şey değişmiyor ne diye döneceksiniz çok merak ediyorum. Ortoloğo onloro borokmok ostomodok iyi fikir olabilir. Ahah.
  27 11 ...
 • cumhurbaskaniniz hangi savasa, hatta savasi da geciyorum, mucadeleye katilmis da baskomutan olmus? insanlar kendi kendine rutbe verebiliyorsa ben de baskaptanim lan o zaman.

  tayyip benim baskomutanim falan degildir.
  5 0 ...
 • elimdegoruntulerinvar, aydınoğlu, return of ibrahim, ercument cozzer ve bilimum trolleri kudurtan karar.
  Bakın yıllardır troll diye söylendiğimiz oytunkaran reis bile bu kararı aldı. Çünkü trollüğün bile sınırı var, haddinizi aşmayın silkerim belanızı ahlaksız itler.

  Yavaş yürü tengir, ayak seslerin trolleri korkutuyor!
  9 26 ...
 • Kendisini pek sevmesem ve görüş ayrılığı olsa da attığı tweet in haklılığı beni benden aldı, o kadar doğru bir noktaya parmak basmış ki bu konuda sonuna kadar kendisine hak veriyorum.

  Attığı tweet:
  "Özellikle “one minute” olayından sonra, annelerinin dantelli masa örtüleriyle ölmeye ölmeye geldik diye bağıran şu kefenli tosunların da isim isim tespit edilip, mutlaka askere alınmasını ve Afrin operasyonunda başrolde yer almalarını tavsiye ediyorum."

  "Bütün siyasi partilerde; Ak Parti’de, MHP’de, CHP’de ve iYi Parti’de hangi siyasi çocuğuna paralı askerlik yaptırmışsa, 40 yaşını geçmemiş çocuklarının tamamının askere alınmasını ve Afrin harekatında başrolde olmasını talep ediyorum."
  24 3 ...
 • teistus

  35.
 • https://m.uludagsozluk.com/e/38684805/

  Aklı sıra atatürk e laf çakıyor izansız hain. Hayatı at üstünde geçenlerle zırhlı araçlarda geçenler bir olmaz aslanım.

  https://m.uludagsozluk.com/e/38684807/

  Şu entryde de sözün ona dinibütün ve millete terbiye dersi veren bu arkadaşın karşı cinse karşı yaşadığı açlık ve kendi içerisindeki ahlaki çöküntüsünü bulabilirsiniz.
  4 1 ...
 • uyumakla gecseydi dünyada hiçbir sorun olmazdı. uyandın, hiç bir şey değişmemiş. günaydın sözlük.
  3 0 ...
 • titanic

  524.
 • döneminin en modern ve lüks gemisi olup. white star line şirketi tarafından bu gemi batmıyor kankalar şeklinde reklamı yapılmıştır. fakat henüz ilk seferinde nisan 1912'de sulara gömülmüş gemidir kendisi.

  yıllar sonra 11 oskar ödülü alacak olan bir filme konu olmuştur. güzel filmdir. hayatımda en çok izlediğim film olması muhtemeldir. evimize vcd player aldığımız dönemde bu filmin cdleri vardı sadece. sürekli izlerdim.

  gerçek bir hikayenin içerisinde güzel bir aşk işlenmiştir. ilk izlediğim dönemlerde özendiğim bir aşk olmuştur.

  he bu saatte nerden geldi aklına derseniz. bu gece tekrar batırdım titanic'i. yazmadan geçemedim.
  3 0 ...
 • bir şey anlatırken "çünkü neden" diye cümleye başlayan tiplere kıl oluyorum. "çünkü" de işte. "çünkü neden" nedir ya. uyuz uyuz hareketler. bi de evli ama a.salak erkeklerden tiksinmeye başladım iyice. iş ortamımda bolca var. midem bulanıyor bu herifleri gördükçe. eşlerinden ödleri kopan ama asılmadık hatun bırakmayan karaktersizlerden bahsediyorum. niye evlendiniz ki madem karınızın onuru, gururu umrunuzda falan değil. pardon toplumsal saygınlık önemli tabi. buradan ergen kardeşlerime sesleniyorum siz siz olun kendinizi böyle aciz duruma düşürmeyin.
  4 1 ...
 • Yahu sizin ağzınızdan laikler içkici, kemal sskyi batırdı gibi cümlelerden başka cümleler çıkmıyor mu? Ne dar kafalisiniz arkadaş. Adam olsaydın da iktidar olsaydın diyor bir de. Lan iktidara gelen ülkenin anasını sikme hakkı mı kazanıyor. Velev ki kazandı, muhalefet ses çıkarmasın mı? Yıllardır chp muhalif ama geri zekalı toplumumuz değiştirilmiş ve tamamen çıkarlara endekslenmiş din siyasetini pek sevip Kandırılmaya müsait. Bak kandırılmak dedim, en azında bu kelime size uzak gelmez malum çok kez başınıza geliyor. Gerçi bi dk, ben niye bunları yazıyorum ki. Kime dert anlatıyorum amk.
  5 1 ...