• devrin saksocuları silik yemezler. bunlarda omurga olmadığı için anında dönemin en büyük destekçisi olurlar. var benzer bir örnek dabıl meycırım diye artislik yapan.... zamanında yalamaktan fetönün taşaklarını ayna kıvamına getiriyordu şimdi aynısını hükümete yapıyor. örnekler çoğaltılabilir.
    5 0 ...
  • Yahu tamma ince olmasın, akşener olsun.

Olur olur, akp den bıkmış sağcıların oy verebileceği bir parti var artık. Tahminden fazlaysa bu insanlar, akşaner inceyi geçer.

ince de 2. Turda akşeneri desteklerse akşener olur.

Bir şeyler değişsin artık sıkıldık!
    9 2 ...
  • Mini etek dini sembol mü acaba? Ayrıca 3 yaşındaki çocuğun boyu ne lan zaten ufacık bir şey 3 yaşındaki çocuğun elbisesinden bile sapıkça şeyler düşünen çok açık şerefsiz ve soysuzdur. 10 cm lik çocuğa mini etek alsan kaç cm olacak sanki prenses elbisesi şeklinde şeyler giydiriyorlar.

Türban dinle alakalıdır 3 yaşında daha konuşmayı yeni çözmeye başlayan soyut düşünce yeteneği daha gelişmemiş çocuğa dini baskı kurmak saçmalıktır.
    12 2 ...
  • açıkça türk milletini tehdit etmiştir.

25 temmuz da akp iktidara gelmezse sakladığı silahlar ile insanların üzerine ateş açacağını beyan etmiştir. bunlara ya boyun eğeceğiz ya da bu pislikler temizleninceye kadar bunlarla savaşacağız. türkiyeyi kimse bölemez! ülkemizi sahipsiz bırakmayacağız.

belgrad ormanında bunun kafasından tutacaksın. kafasını toprağın üzerine bastırıp, sakladığı silahların yerine gösterene kadar kafasını oradan çıkartmayacaksın. eğer orada geberirse bırakın oradaki köpeklerin karnı doysun...
    10 1 ...
  • Tembel stajyerin delgeçle imtihanı.

Bu yeni nesil gerçekten tembel. Hadi bir kere yaptın. Elinin altında internet yok mu? Delgeçle kağıt delme yaz, aç bi vidyo izle. ikincisi hata değil kusura bakma senin tembelliğin.

Stajyerin derdi kağıdı tam ortalı delmek değil. Kağıdı delgeçin sonuna kadar iyice itersen yarım daire sorununu çözmüş olursun.

Dolar düşüyo canım sıkkın ama beni güldürdün.
    9 0 ...
  • Halkın kurtuluşu partisi kendini kurtaramayacak anlaşılan.

Vallahi bravo. O kedi buraya gelecek diyen fareden farksızlar şu anda.

Ha takdire şayan bir hareket orası ayrı. Ama yakında fetöcü parti yaftasını asarlar boyunlarına az kaldı.
    8 0 ...
  • lc waikiki

969.
  • Avrupa standardında bir hizmet anlayışı olan marka.
    Şöyle ki;
    Bu mağazadan 2-3 ay önce bir kadın gömleği aldık. Gömleği 2 kez yıkamamıza rağmen üzerindeki rahatsız edici tekstil kokusu geçmedi.
    Dün kendilerine bir email atarak konuyu anlattım. Elimizde satış fişi olmadığını da belirttim.
    Bir-iki saat içinde geri dönüş yaptılar. Size en yakın mağazaya götürün, arkadaşlarımıza sorununuzu anlatın, ilgileneceklerdir, dediler.
    Götürdüm. Hiç ikiletmediler. Ürünün barkodunu okutup fiyatını buldular. O rakama kadar alışveriş yapabileceğimi veya istersem hediye kart verebileceklerini söylediler. Hediye kartı aldım geldim.

Böyle bir hizmeti size Türkiye'de başka hangi marka verebilir?
    Marka, ürünün arkasında durmakla olur.
    Gerçekten çok takdir ettim.
    8 0 ...
  • vatan haini yobazların savunmaya çalıştığı hainliktir.

ulan it! "chp bilmem kaç sene iktidarda kalsa hebele hübele..." ne diyorsun lan yavşak köpek? teröristler ayaklanmış bir ilçemize el koymuş hala particilik derdindesin a hain!

varsayımla şey olacaksa ben de diyeyim ki "beğenen olsa boklu götünü bilmem kaç sene cümle aleme verirdin.."

oldu mu?

geçeceksin bunları geçeceksin... sen şuna cevap ver: kimden alıyorlar bunlar bu cesareti? atamızın döneminde böyle işler yapmaya kalkanlara nasıl muamele edildiğini biliyor musun kamil? ha pardon, o konuda özür dilemişti sizinki değil mi?

ihanet sürecinde askerimizin, polisimizin karakoldan çıkmasını yasaklayan kimdi unuttuk mu sanıyorsun a hain?
    8 1 ...
  • https://www.sozcu.com.tr/...akp-ilce-baskani-2426711/

nusaybinde polis ve askerleri darp eden adammmış kendileri. tek vasfı akp ilçe başkanı olmak olan bu şahıs, bir de karakol basıp ifade almaya kalkmış. ulan parti devletiyiz diyorlardı da inanmıyordum ahahah.
    21 2 ...
  • mevlana, "okyanus ne kadar büyük olsa da herkes elindeki kap kadar su alabilir" der, montaigne,
    "tanrı akıl konusunda adil davranmıştır çünkü herkes kendi aklını beğenir." der.
    Velhasıl herkes bir şey söyler.. bayanlar da beğenilerini söylüyorlar...
    belki de kendilerine özeli arıyorlar...
    kendilerine özeli...
    Cahiller cahillerle sohbet etmekten hoşlanırlar, divanelere(aşıklara, delilere) sohbet arkadaşı yine divane gerekir, der ziya paşa
    3 0 ...