• Zamanında kullandığım bir profilde hikaye yazardım, burası değil bu arada. Millet beni fark etmeye başladıkça bana özel mesajlar gelmeye başlamıştı ve çoğu da flörtözdü.

  Meğer beni erkek sanıyorlarmış.
  Sonra ben erkek değilim dedim ama yine devam etti haha.
  Sonra kapattım profilimi.
  5 0 ...
 • Senin bu kadar mutlu olmana, ancak senden bir şey almaya hazırlandıkları zaman izin verirler.

  uçurtma avcısı
  10 2 ...
 • son 2 senedir artık cinsel açlık ile açıklamananın mümkün olmadığı vahim olaylar zincirinin "şimdilik" son halkasıdır. ruh hali iyi değil bu ülkenin bastırılmış şeylerin açığa çıkması değil bu olaylar. tecavüz taciz en adi suçlar her akşam işin içerisinde yoğun derecede şiddet olan şekli ile haberlerde izler olduk.

  çok ağır yaptırımlar lazım. önünü alabilmek adına idama kadar yolu olmalı. çok zorda kalırsın kimseye zarar vermeden hırsızlık yaparsın girersin cezaevine cezanı çeker çıkarsın. mecbur kalırsın kendini veya aileni korumak adına cinayet işlersin cezanı çeker çıkarsın. tüm bu suçların bir açıklaması izahı olabilir ancak tecavüzün herhangi bir izahı yok olamazda..
  6 1 ...
 • a.k p ye oy vermiş olacak insanlardır. mhp = akp zaten aksini iddia eden kendisini 10000 bakımına aldırmalı. a.k p ye oy vermiyorum demek için mhp ye oy verip gene a.k p ye vermiş olacağınızı biz biliyoruz boşuna kıvranmayın.
  5 3 ...
 • Battaniye; çekicidir,
  yapısi gereği elektriklenmeyi daha hızlı yayar ve içindeki insanı sıcacık sarar, sarmalar.

  Yorgan; ilk donuşta soğuktur, çekmez. ama gerekli ilgiyi gösterince seni battaniyeden daha fazla ısıtır.

  Anaa Karakter analizi yaptım len.

  Ben, eğlenilecek kız olsun bari deyip battaniyeyi seçiyorum.
  14 0 ...
 • evliliğin en güzel yanı

  Sabah şöyle kahvaltılara uyanmaktır.

  o kadar lezzetli şeyler yiyorum ki dizlerim üzerine çöküp ağlayarak "ulu zeus iyi ki babam annemle evlenmiş.." diye haykırmak istiyorum.

  Bence evliliğin en güzel yanı dünyanın en harika annesine sahip olmamı sağlamasıdır.
  28 3 ...
 • hexa gram

  368.
 • Bu arkadaş kıbrıs ın nesini bu kadar seviyor anlamış değilim... bizde gittik gördük hiç öyle tapılası bir yer değil. Tamam insan vatanını sevecek ama abartmamak lazım.

  Elon musk olayı zaten ayrı bir komedi... benimde bu yaşlardayken bu kafada bir arkadaşım var real madrid li guti yi ayarlayacağını falan düşünüyordu en son muhasebeciydi vergicilere kur yapıyordu kendisi.

  O yüzden yüzmeyi öğrenmeden okyanusa atlamamak gerekli...
  11 0 ...
 • 1999

  50.
 • marmara depreminin olduğu yıl.

  deprem ülkesi olmamıza rağmen hala hazır değiliz.

  bakanımızın dediği bu. bir de daha önemli, çok önemli hatta en önemli uyarıyı da yaptı bakanımız: hazırlık yapmalıyız dedi.
  7 1 ...
 • 20 yaşıma kadar hiç bilgisayarım olmadı. bilgisayarı açmayı bile bilmezdim. sonra üniversite sınavına girip mühendisliği kazanınca bilgisayar falan görmeye başladık. sonra yamulmuyorsam 21 yaşımda ilk laptopumu aldım 22 de olabilir tabi... okuldan, arkadaşlardan falan öğrenebildiğim kadar öğreniyorum. bu öğrenme sürecinde bir gün excelde bir çalışma yapıyorum. excelde yapmak istediğim bir şey var ama yapamıyorum bir türlü, dedim ki dur şu google amcaya sorayım. google ı açtım excelde yaşadığım sorunu yazmaya çalıştım, ne yazdıysam arama sonuçlarında "excel danışmanlık" diye bir şey çıktı. aha dur burayı arayım da sorayım hemen dedim. aradım açtılar dedim "excel danışmanlık mı?" evet dedi. dedim "kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama bir sorum olacaktı yardımcı olabilir misiniz?" dedi ki: tabi buyrun. Bende başladım anlatıyorum mk anlattım anlattım adam dedi ki pardon beyfendi siz nereyi aramıştınız? bende orası excel danışmalık değil mi dedim. Evet dedi. bende dedim ki "benimde excel kullanırken karşılaştığım bir sorun var onun için aramıştım ama" dedim. dedi ki "beyefendi buranın sadece adı excel, sizin bildiğiniz office programları olan excel değil, danışmanlık hizmeti veren firmamızın normal adı sadece dedi. pardon k.bakmayın deyip kapattım hemen. Mk hayatımda bu kadar utandığımı hatırlamıyorıum. Gerçi ondan sonraki 4-5 senede bilgisayarı çözüp autocad, c++, photoshop, grafik tasarım öğrendim, ek iş olarak oturduğum yerden word excel ve diğer bilgisayar işlerini yapıp iyi paralar kazanır oldum ama neye yarar, iş işten geçti, rezil olduk bir kere... bu da böyle bir anımdır değerli sözlük okurları...
  9 0 ...
 • Bir gün kürsüye çıkıpta;
  "Eyy recep tayyip erdoğan sen kimsin!" Dedikten sonra "Ha ben mişim ya yanlış alarm sayın vatandaşlarım." Diyecek diye çok korkuyorum.
  Olmasın böyle bir şey.
  Kaldıramam çünkü.
  8 2 ...