1. 46.
    nickaltına son kez fakat anlamlı bir entry girecek yazardır.

1-yahu bana fake diye havlayanlar hiçbirinizin ne dediği umrumda değil şunu hala anlamadınız Mı? şayet harun abiysem(ne saçma bir şeyse) öyle farz edin ve artık her söZlüğe girişimde bunu hatırlatmayın, madem sözlük te herkes kendini ispatlamak zorunda o zaman nick almayın profil fotosuyla birlikte isim soyisim ile üye olun. Bu arada bana "koson konyodo yoşorr yozgotto yoşorr" diyenler çamur izi atıp kaçmak Yeni trend oldu herhal, madem bir iddia da bulundunuz bunu da götten sallama yorumlarla değil paşa gibi delile sunacaksınız. Şayet bahsettiğiniz gibiysem şu sözlükten tıpış tıpış defolurum, sizin ithamlarınızı taksam "istanbul sendromlu man" diye nickim değiştirirdim ve böylece hepiniz susardınız yine dediğim gibi.

2-eşcinsellere saldıran çomarcıklara ithafen:"orospu çocuğu" "amına koyim" "ananı sikeyim" gibi laflarla tacize meyilli olduğunuzu belli ediyorsunuz. Bu kadar ahlak diye geçinenlerin ağızlarının kanalizasyon gibi küfür le dolu olması ne ilginç. Birde bunlar anca gay lere travestilere saldırırlar lezbiyenlere gerince azar bu ikiyüzlüler. O ibne dedikleriniz kadınlara sizden daha iyi davrandıkları kesin, ensest,tecavüz hep heteroseksüellerden çıkması da sizin sözde ahlak(!) ınızı çürütür.

3-son olarak feministlere Türk kızı ve diğer tüm kadınlara saldıranlar: feminizmi yalnızca erkek düşmanlığı Veya eşitçilikten ibaret sanmanız ne tuhaf. Feminizmin içinde bir sürü dal var o yüzden genellenmesi mümkün değil. Özellikle ulu,inci gibi yerlerde kadınları aşağılayıcı başlıklar açanlar kendilerini dünyaya getirenlerin bir kadın olduğunu unutuyorlar, bu düşüncelerinin kaynağı da kendi kenar mahallesinin dinci takımı başka nolcak...

Hallelujah!
    2 ...
    #37818066 :)
  2. 47.
    söylediklerine katılıyorum.
    ...
    #37818076 :)
  3. 48.
    nickaltımı uplamak icin sacmaladım desene suna.
    ...
    #37818102 :)

kapat