1. 172750.
    Şu sıralar Gözlerimi her kapattığımda hemen onun yüzü geliyor gözümün önüne. Hiç çıkmıyor sanki oradan. Nasıl bu kadar güçlü hisler besliyorum ona karşı bilmiyorum ama bitmesini istemediğim kesin.

Bir kadın işte bu kadar güçlü dostlarım. Bütün düşüncelerinizde bütün gördüklerinize etki edebiliyor. Etsin de zaten o edecekse etsin.
    3 ... one last chance
  2. 172751.
    Rus kızlarını fazlasıyla görüp beğendiğimden artık türk kızlarından nefret ediyorum.

Az önce 21 yaşındaki bir rus kızıyla tanıştım ve tanıştıktan 10 dk sonra ilişkiye girdik..

Türk kızı olsa erkek gibi suratı kıllı kolları yetmiyormuş gibi, selam versek imdaaat sapık var diye bağırır aq kezbanlari!
    -8 ... crouch kimdir lo
  3. 172752.
    hayallerimde sıcak olanın gerçekte olabildiğince soğuk ve umursamaz olması hayatın güzeli elde ettirmemesinin bir kanıtı.

saatlerce izleyebileceğin birinin sana gözünün değmemesi yıkıcı ve çok yorucu.

umarım, en azından, gözümün rengini bilir.
    3 -1 ... lavandula
  4. 172753.
    Bir gün ifşa olma düşüncesini akla getirip yapılması gereken itiraflardır.
    ... kara hakan
  5. 172755.
    "Ah, kimselerin vakti yok durup ince şeyleri anlamaya."
    Kalbim o kadar kırık ve o kadar mutsuz ki kendimi iyi hissetmek için her boku deniyorum, denediğimle kalıyorum. Hayatımın en boktan dönemlerinden biri daha, zaten bitmiyor ki boktanlık ve o kadar ilginçtir ki dibi gördüğünü sandığın zamanların sadece bir yanılsamadan ibaret olduğunu anlayamıyorsun. Belki de tüm bu boktanlığın içinde herkes kendi boktanlığıyla uğraşıyordur. Bu kadar çok bok dediğim için üzgünüm ama burnum boktan çıkmıyor ki. Zaten üzgün falan da değilim, nezaketen söyledim.
    Allah tüm düşüncesiz, bencil, vicdansız ve kötü insanların belasını versin. Amin.
    Hırpalamadan sev beni tanrım, yok mecalim hırpalanmaya ve hatta sevilmeye.
    ... biyolojiksaattamircisi