1. 172618.
    hello götelekler.
    7 -6 ... cunku ask yazilgandir
  2. 172619.
    küçük bir çocuk için bagış topluyorlar 2 milyon tl.

yenisini yapmak ücretsiz. karar sizin.
    -7 ... o rus bu rus
  3. 172620.
    Kulağıma kulaklık takılıyken arkamdan konuşan olur mu diye belli bir yerden sonra müziği kapıyorum .
    2 ... sosyalist patron
  4. 172621.
    bazı insanların sevgiyi, aşkı ve şefkati oldukça basite indirgediğini görüyorum. sevmenin 1 hafta sonra, 1 ay sonra, belki de 1 yıl sonra illa ki azalacağını ve biteceğini savunuyorlar. ama bildiğim tek bir gerçek var ki o da hayatın en değişmez hissinin sevgi olduğudur. insan sevmeden yaşayamaz. gerçek ve ilahi aşkın değerinden 1 gram bile azalmaz. nasıl ki altının değeri çamura düştüğü zaman değişmiyorsa, zaman da sevginin yoğunluğunu azaltamaz.
    5 -1 ... bay polar
  5. 172622.
    Sıcak su torbamı seviyorum.
    1 ... doktorhanimkizim
  6. 172623.
    Seni özledim.
    4 ... bune
  7. 172624.
    Bazen kendimi ibretlik tespitler yaparken buluyorum ve bu durum kendimi boş beleş bir tip gibi görmeme neden oluyor.

insanlar yıllarca emek ettikleri ilişkileri bittiğinde, sanki hiç acı çekmiyorlarmış, hiç üzülmüyorlarmış, her şey ne de güzel yolunda gidiyormuş havasına bürünüyorlar.

içten içe perişan ve üzüntü içeriside olmasına rağmen, kulaklığını takıp ne kadar slow varsa dinlemesine rağmen, her gece kafasını yastığa koyduğunda eski sevgilisini düşünmesine rağmen, bunları yaşayan sanki o değilmiş gibi dışarıya 'umrumda değil' imajı çiziyor.

Bakın bu dik durma yada gurur meselesi değildir. insan, ne kadar kendini yönetmeye haiz ise de duygularını dizginleyemeyen bir yaratıktır.

Duygusal olarak acı çekmek sizi güçsüz, zavallı yada aciz yapmaz, insan yapar. Acı çekin, çektiğiniz acıyı hissettirin, ağlayın, bağırın, üzülün...

insan olmanın bilincine varın, insan olun.

Selametle...
    2 ... saint andre
  8. 172625.
    Evde ıspanak piştiği gün istisnasız ıspanaklı kek de yapılır.
    Kim başlattı bunu hiç bilmiyorum.
    Bir aile geleneği, ne bileyim bir ritüel falan oldu bizim için.

Çok saçma.
    4 ... eveleme geveleme develeme
  9. 172626.
    en kötüsü de ne biliyor musun
    haklı olması
    beni bu kadar tanımasından nefret ediyorum

'senin için illa bir problem olacak. nefret edeceğin ve üstesinden geleceğin, çözeceğin bir şey olacak. ya onunla uğraşacaksın ya da bırakacaksın ya da yenisini bulacaksın ama ille bir sorun olacak senin hayatında'

hayır desem ne kadar ikna edebilirim k
    ne kadar inkar edebilirim ki

savaş filmlerin gibi hissediyorum kendimi er ryan da vardı galiba
    parça pincik olmuş adama bir şey yok diyip morfin veriyorlardı acısı geçsin diye

lanetlenmiş gibi hissediyorum kendimi
    ne yediğimden ne içtiğimden zevk alır oldum
    patlayana kadar yiyorum
    kusana kadar içiyorum
    sabah kadar çalışıyorum
    uykusuzluktan geberiyorum ama gene de bir şey hissedemiyorum

arada kumanda panelinin yanından geçerken şeytan dürtüyor
    karbondioksit tüplerini mi patlatsam diye
    aksiyon olur ne güzel işte diye

bilmiyorum
    gerçekten böyle oturur da hayal kurar ya insan
    sadece huzurlu bir uyku çekmek istiyorum o kadar
    3 ... en arka cam kenari
  10. 172627.
    Uzun zamandır gece 3 e kadar kahkalarla sadece kendimden bahsederek anılarımı anlatarak konuşmamıştım. Bazı insanlar iyi ki varlar.
    2 ... baharhavasi