bugün

Sorunlu bir tipseniz kıza tez konusunda yardımcı olursunuz kız da belki sizi Tedavi eder arada da sevişirsiniz win win ilişkisi diye buna denir.
kadinlar aklinizdan gecenleri okur,
psikoloji okuyan kadinlar aklinizdan gecen fakat sizin bile bilmediginiz seyleri okur.

fazla buyutulcek bir sey degil.
diğer kızlardan bir farkı yoktur. sonuç kız her yerde kız.
Çocuklar Duymasında şarkıcı Emel'in canlandırdığı karakter gibi biriyle yaşamaktır. Eninde sonunda süpürgenin sapıyla dövesiniz gelir.
ayrılma nedenidir. ilk yıllarında ise sizin her hareketinizden anlamlar çıkaracaktır.
+ aşkım o gün cafede elini elimden çektin.
- sohbete dalmıştık aşkım.
+ hoca dedi ki ilişkinlerde temas yoksa o ilişkide güven... ühüüü.
- hay hocana sokam ben gidiyorum.
Zor bir ilişkidir , yani sizin hal ve hareketlerinize göre beynine saçma sapan düşünceler yerleştirecek . Ha rayına oturdumu da tadından yemeyecek bir ilişkidir . Düşünsenize her gün terapidesiniz gibi la .
sigmund freud ruhunu sikeyim dersin en son ayrılırsınız.
- sevgilim böyle çıkarımlarda bulunarak kendini haklı sanıp vicdanını bir sorun olmaktan çıkartıp antisosyalleşiyorsun

+ kes laaayn(çıtreyynk).
sevgiliside avukatsa her tartışmalarını merak edeceğim versus.
"her istediğini farkettirmeden yaptırır bu karı" önyargısını insana kazandırır. erkek ister istemez tedirgin yaklaşır. öyle bir kıvama getirir ki 10 yıl sonra farkına varamaz insan, okumuş kız o kadar. belki zamanla yontar da kişiyi. istediği kıvama getirir. tehlikeli sanki biraz.
sıkıcıdır.
makara ve eğlenceden yoksun. durmandan sizin hareketlerinize anlamlar yükleyen bir sevgili ne kadar iyi olabilir.
Siz besyo'cüyseniz anlamsız bir ilişki olur. Zira kızın kafası çalışır sizin vucudunuz.
psikiloji okuyunca ne oluyor lan cakralarimi aciliyor ?
Bir halt oldugu yok ders kitaplarini ancak okuyacak kapasitede bunlar
desen ki psikiyatr o zaman anlarim.

Edit : ne cok varmis bunlardan iyi hadi bisey demedim siz baba parasiyla okuyup birilerinin tassagini yalamaya devam edin .
görsel

aha böyle olursunuz.
yalanı söylediğini dahi süzer göte gelirsiniz dikkat et. çocukluğunuza indirmeyin sakın.
ya sıçtınız, ya da hayatınızın şansını yakaladınız demektir. saati 200 tl ile 500 tl arasında değişiyor bu psikologların. hem beleş tedavi olursunuz, hem de ileride evlenirseniz sağlam bir paraya konmuş olursunuz. kendi maaşınızla geçinip onun maaşını yatırım yaparak kısa süre içinde milyoner olabilirsiniz.
hayalimdir yok mu şöyle eli uüzü düzgün psikolog ?.
götü on karış havadadır.*
yalan söyleyememektir.
kız: moralin mi bozuk hayatım?
erkek: hayır
kız. yalan söylüyorsun
erkek: nerden anladın lan
kız: sende bir yokumsama seziyorum
erkek : ....
gören de kızı psikolojinin rambosu sanır. sınavlara giren mal bi kızdır işte. seviş geç.
Görende ülkedeki her psikoloji okuyanı sigmund sanacak. hiçbir fark olmayacaktır.
Psikolojinin bozulmasına sebep olmaktır.
Biz dört kişi takılırdık üç arkadaşım da piskolog oldu ilişkileri gayet dengeli. Ama zaten anlayışlı insanlardı. Haaa uyarmadı demeyin vücut dilinden çok iyi anlarlar bunlar.
görsel