bugün

gelsinler biz burdayız, diye cevap verilir.
gel kardeş yiyorsa gel.
ipleri putinin elinde sahibinden bağımsız bir açıklama olmuş.. Yarın ipini biraz sıkarlar. Geri adım atar. Amerika ile örtülü bir savaş veriliyor.. Rusya amerikanın çıkarına olan hiçbir adım atmaz. Donesk rusları Ukrayna devletini fiilen çökertti. Baltık denizindeki nato haraketliligine cevabı yeni nesil ballistik füzeler ve armata 5. Nesil tankların kaydırilmasi ile gereken cevabı verdi. Ruslar blöf yapmaz.. Bugun hitlerin gamali haci Avrupa da dalgalanmiyor ise rusların merhamet den uzak savaşıdır... Suriye işid savaşının bitiminden bahsediyor.. Rakka işidin başkenti bir mermi atmadan ypg teroristlerine teslim edildi.. Guantolamo cezaevinde ki radikal teröristlerin nereye gittiği ve Meksika denizin de yakanan petrol tankerinin akıbeti unutuldu.. Yeryüzünde yahudi çıkarlarının takipçisi biricik koruyucusu amerika bugun ypg icinde aynı tutum içinde işid petrol bolgeleri haric hiçbir yeri r
Ele geçirmedi.. Akdeniz e uzanan petrol hattının bekçiliği icin ypg pyd ye ihtiyaç duyuyor.. O yuzden bu bölgelerde kurduğu üstler ile acik mesaj veriyor. Radikal dini grublar ile çalışmak riskini göze alamaz.. Ama o coğrafya da markist leninst bir ideoloji sorun çıkarmaz aksine eğilip bukulebilir.. Birinin ideolojisi değiştirilebilir..kutsallığı olmaysn her dusunce icin bu böyledir.. Petrolün pay sahipleri bizim zeytin dalı operasyonuna karşı cikan fransa israil almanya ve Amerika uzun bacaklı ingilizler de buna dahil... Hükümet in Suriye konusunda muhatabı Rusya dir.. Idlibde düşürülen su 25 in hemen akabinde 5 gun rusya Suriye idlip ve afrin bölgesinde ki hava sahasını tum uçaklara kapattı...
Esad asıl öso yu silahlandırıp esadı yıkacağını düşünenlerin eline verdi. Hadi şamda namaz kılın bakalım.
tek pkk'lı olmayan akp zaten geriye kalan herkes pkk'lı, ulan amına koyduğumun salakları pkk ve türevlerini abd, incirlik ve diğer türkiye'deki üslerinden besliyor. dalga konusu olan vatan partisi bile hükümeti bu konuda 1000 defa uyardı, peki rte'den ses geldi mi? samimiyetsiz ibneler.
edit: benim asıl entry neden moderasyon tarafından silindi, işinize gelmedi tabi.