bugün

bazen mutlu bazen mutsuz olmamiz nedeniyle olan kafir terminolojisinde yer alan ibretlik sorunsal. amaaaan neyse ne ya.
ZAten hepimizde her türlü psikolojik rahatsızlıktan biraz biraz yok mudur ne bileyim, git gide ilerledikçe teşhis konmuyor mu?
Yalnızca bi Polar mı? Hastalığın bile azıcığına denk geldik.
Herkesin bi biposu vardır evet.
kezban hastalığı.
bu hastalık senin bir iyi bir kôtü hissetmen değil canısı. kardeşim bipolar hastası. evdeki herkesi doğduğuna pişman ediyor. düşmanım olsa bana bunları yapmaz dediğim şeyleri yapıyor. dalga geçilecek bir şey değil bu. kaç kez gece ambulans çağırdık hastanede sabahladık sakinleştiremediğimiz için.
ve borderline.
Herkesi bilmem ama evet Ben bipolarim, cok guzel bir hastalik da degil, oyle guzel anlatmaniza da gerek yok.
bi bu var bir de borderline.
bu ikisi bildiğin ünlü oldu amk.
yeni yetme moronların favori hastalıkları.
ay bende bipolar var, ay bende borderline var.
varsa var siktirgit bakırköye yat o zaman gavat.
ay beeenim bipolarim var psikopatim ben cok coolum yeeaaaahhh.
lityum,lamotrijin gibi dengeleyecilerle kontrol altına alınabilir. tam olarak duygu durum bozukluğudur. daha mutlu veya daha üzgün gibi ortalamanın üzerinde tepkiler görülebilir.
(bkz: bipolar bozukluk) (bkz: manik depresyon)
Hastalığıyla övünen aptalların hezeyanıdır.
Bipolar olsaydınız duramazdınız yaşamıyosanız bi yorumda bulunmayın abi kendinden çok çevreyi aileyi etkiliyosun herkes seninle birlikte sürükleniyo bi yerlere.
alayı da bipolar..
muhtemelen yeni psikologların öğrendiği tek hastalık çeşidi olmasından ötürü grip olanlara bile bipolar teşhisi konmasından kaynaklanmaktadır
yahut insanlar ilgi çekmek için ne yapacağını şaşırmış da olabilebilirler
Günümüzde her insandan enaz bir buçuk polar çıkar.
Sizi bilmem de ben öyleyim evet.
günümüzün modası.
+bipolarım ben.
-bende de basur var amk.
iki polar alabilir miyiz. Tşk.