bugün

Yazarların oynadığı günlük iddaa kuponları ve tahminleridir. Almanya-Arjantin 1 olur 1 90 oran var basın donu tummanı.
kısa günün karı olabilecek kupondur. oynanacak büroya göre alternatifler de değerlendirilebilir.

http://bit.ly/ercnlı16
Aik 1
Chickura alt
Rosenborg iy 0
Torino kg yok

Basın 50 tl gençler.
gec kalmadan oynayin , 563-3,5 ust, basel handikap, 573 handikap.
(#24858307)
102 - MS1 Ev sahibi formda, deplasman kötü başladı
138 - MS1 Ev sahibi iyi takım, deplasmanın bir sürüde sakat oyuncusu var
106 - 3.5 Alt Normalde alt bitmesi de garanti de 100 tl attığım için 40-50 lira daha fazla kazanma adına kuponu minikte olsa riske sokmadım.
143 - 0-2ÇŞ benfica-leverkusen düellosu. Leverkusen iyi başladı evinde, benfica az atıyo deplasmanda. Ulan şimdi bu maç kesin yatar da diyorum kesin tutar da. Amına koyayım benfica.
chelsea - swansea = karşılıklı gol var 1.85. bursaspor - gençlerbirliği = k. gol var 1.65. hoffenheim - wolsburg = k. gol var 1.30. galatasaray - eskişehirspor = ev sahibi kazanır 1.40. (tek maç kaldı)
http://i.hizliresim.com/Z1LOzA.jpg

honka maçı kurulu maç 10 dakika sonra başlayacak. diğerleri garanti gibi duruyor ama korkum ajax gol atabilir mi korkusu.
ajax 1-1 yaptı, kardeş benide gör artık o para tek yenmez.
ajax'ın 1-1 yapmasıyla derin bir sevince boğmuştur ve sözlükteki kaliteli iddaacıları ortaya çıkartmıştır.

edit:harbi tek yenmez *
bülteni çok incelemedim ama, 27 eylül cumartesi adına 3 maç çarptı gözüme.

-japonya - ispanya (-19,5) ms2 1.70

ülkemizde bugün başlayacak kadınlar dünya şampiyonası'nda takımların ilk karşılaşması. japonya millilerimizle de oynadı ve çok hazır gözüküyorlar. ancak ispanya'nın kadrosu çok üst düzey. ve özellikle kadın basketbolunda farklar çok kolay bir şekilde 'trajik' boyutlara çıkabiliyor. ispanya kalite farkıyla turnuvaya iyi başlar 20 fark atacaklardır.

-manu - west ham h1 1.75

futbolda, özellikle büyük takımlar basit puan kayıpları ya da tarihi yenilgilerden sonra reaksiyon gösterebiliyorlar. manchester zaten 1,5 sezondur felaket. geçen hafta da leicester'a 3-1 öndeyken 5-3 maç verdi. o hücum hattına o savunma felaket falan eyvallah da, hafta içi avrupa maçı da oynamıyorlar zaten, bugün bi reaksiyon gösterirler. alternatif olarak illa ki gol yerler diyorsanız kg var ve 3.5 üst de güzel. 4-1 4-2 falan bile olabilir maç.

-paderborn - borussia mönchengladbach 1-0çş 1.52

mönşenladbah ligin gediklisi, paderbornsa kümeden yeni çıktı. ancak sezona fırtına gibi başladılar, harika oynuyorlar, tabloda da yerleri çok iyi, o yeri hak ediyorlar. gladbach yıllardır al gülüm ver gülüm, küme düşme riski yaşamıyorlar 3-4 senedir, sattıkları oyuncuların yerlerini dolduruyorlar illa ki uefa potasını zorluyorlar her sene. paderborn bayern'den 4 yedi ama bayern'den fark yemeyeni dövdüklerini ve bmg'ın da hafta içi uefa maçı olduğunu düşünürsek paderborn yenilmez 1.52 çok kıymetli.

20 at 90 al temiz, 3 maç.
manchester united a 7+ oynayın west ham karşısında. bakın size banko.
trabzon a 2 oran veriyor kaçırma...
433-0/2
436-0/2
431-0/2

Tutar mı acep 20 lira attım bilgili iddaaseverler mesaj atarsa sevinirim.
cska moskova bayern münih skor : 0-3.

sporting chelsea kg yok.
Arsenal gs handikap 0 3.40
Ludogorets real Madrid +7 7.00
Atletico juventus 2-3 1.70

Diyerek sözlükçülere merhaba dediğim.
At.madrid-juventus 1
Arsenal- G.saray 1
Ludogoretz-r.madrid H.2

Şeklindedir...
aklı olan bugünki maçlara oynamaz diyerek pas geçeceğim kupondur. kuponlara bakıyorum da cidden herkesin aklına ilk gelen,ezber tahminler. dün de herkes barcelona demişti,hatırlatırım. dünyada barcelonaya 30 m euroyu aşan bir para oynanmıştı. yine aynı şekilde atletico'ya ve arsenal'e çok yüklenmeler başladı. ronaldo'nun rekor kırma hevesi milyon dolarlarla ölçülemeyecek bir noktada olduğundan ludogorets maçına 3,5 üst alınabilir diyeceğim,ama ludogorets de liverpool'a karşı fena bir top oynamadı.

kısacası bugün kazanmanın yolu oynamamaktan geçiyor.
reel handikap 2 arsenal 1 basel kg var.
tek korkum banko koyduğum atletico madrid. normal şartlar altında bu maça juventus'a açık 02 oynarım, hatta direk juventus a oynarım çünkü juventus şımarık bebelerin ipini çekmeyi sever fakat dünyada sürekli oran düşüyor atletico nun. eğer öyle olursa keriz silkelemeye kurban gitmişim demektir. olsun canımızın sağlığı der çekilirim kenara ama ben geleceğini düşünüyorum.

malmö 1-0 çifte
dortmund ms 2
arsenal yener
monaco 02 biter.

5.51 oran yapıyor buna da 600 salladım en azından vereceğim kupon gümlerse buradan paranızı çıkartın. ama atletico kazanırsa bu vereceğim kuponda bi senelik kira paranızı çıkartacaksınız demedi demeyin.

görsel
(bkz: #25304371) monaco maçı geldi. şimdi sıra diğerlerinde. bakalım.
astras ilk yarı 0 trabzonspor 3.5 alt beşiktaş 02 çifteşans.
görsel

gelmesi yüksek ihtimal. önceki kuponlarıma bu başlıkta bakabilirsiniz.

yorum sabah gelir.
görsel

yatması yüksek ihtimal. yorum morum yok. sürekli yatıyorum nasıl olsa.

edit: tutacak galiba
yurdumu satip yatıyorum.