1. 20054.
    Avrupadan elenmekten son dakikada kurtulduğu maç sonrasında ligin yeni takımı bb erzurumspor'a karşı ilk yarısı 3-0 bitmesi gereken maçta 3-1 kazanmış olan takım. Cafede sırf maçı kazanmak için sahaya çıkmış olan 1 dakika bile kapanıp defans yapmaya çalışmamış olan bir takıma ana avrat söven bir tinerciye rastladım düşman başına.
    5 -12 ... ustegmenin postasi
  2. 20055.
    jimnastik şubesini kapatmasına rağmen ismini futbol ya da spor kulübü olarak değiştirmeyen jimnastik kulübüdür.
    4 -3 ... merveyitavla11
  3. 20056.
    geleceği karanlık görünüyor.

yönetim kopmuş, şenol hoca gençleri oynatmamaya yeminli...

takımın yaş ortalaması 31.

orkan, dorukhan, güven gibi gençler neden alındı? yahu erzurum'un kadrosunda, bu saydığım gençlerden daha kaliteli topçular mı var?

umut bağlamayın, bizden bir bok olmaz.
    3 -4 ... muhendis tarihci
  4. 20057.
    Maç genelinde iki isabetli şutu bulunan takımın nasıl 3-0 yenmesi gerektiği tarafımca anlaşılmamıştır. Atabiliyor olsa atardı üç tane. Atılmamış golün davası olmaz.
    2 -2 ... alakasiz entry
  5. 20058.
    Ağlatan takım, rakip takımları ağlatır... ağlasın orospu çocukları.
    7 -1 ... hurmaresal
  6. 20059.
    ligin en kaliteli futbolcularına sahip takım.
    7 -1 ... ergihn
  7. 20060.
    ikinci haftanın maç sonuçlarına göre süper ligin lider takımı.
    4 ... sokaktaki yazar
  8. 20061.
    Transfer yapin artik aq takimi.
    3 -1 ... urban prada
  9. 20062.
    Son yıllarda çoğu taraftarının davranışları yüzünden antipatik duygular beslediğim takım. Özellikle kendilerine durmadan "şerefli takım" demeleri beni irite ediyor.
    -3 ... zeus ama 10 watt
  10. 20063.
    Karius özürlüsünü kiralama konusunda büyük ölçüde anlaşmış takım.

Neyse çöplerden bir bir kurtuluyoruz. Karius salağından da kurtulduk sayılır.
    -1 ... kivilive