bugün

Açıp bakmış herhalde.
küçük yaşta, çocukların iradesi dışında vücudunda kalıcı değişiklikler yaparsanız olacağı budur.

edit: imanı kesik çükle ölçen yobaz beyanı.
inananlar her şeyi layıkıyla yapıyor da sanki...
Sünnet olayının yahudilerden geldiğini bilmeyen şakirt lafı. O zaman sende yahudi oluyorsun yapraaaammm, o ne olacak?
müslüman degilim ve eger simdi sorsalardı yine yaptırırdım, sağlık açısından gerekli görüyorum kişinin kendi iradesine bırakılmalı.
Yobaz aklının bulduğu Bug bu kadar olur işte
Tabii kadınlar insan değil dolayısıyla ateist olamaz. Erkekleri de sünnet vesilesiyle dindar yaptın.
Ateizm çöktü.
(bkz: yarak) anladım hocam.
Sünnetin tarifini hatırlatan tespittir: Allah'ın(c.c) (haşa) hatalı yarattığı organı düzeltmek.
anladığım kadarıyla ateistim diyen kadınlar için sorun yok.*
mümin rulez.
bir sorunsal.
Dogustan ateist olunmaz ondandir belki.
Bu zaten ufacık cocuga dayatılan kavramların karmaşası. 18 yasına gelmeden dinini belirleyemezsin bireylerin. Dini üsul ve işlemler yapamazsın. Nufus cüzdanı cıkarıldıgında din hanesine direk islam yazamazsın mesela. Sonuna kadar yobaz ve ortadogulu bir toplumu ancak bukadar evriltebilen sayın başkomutanımız ulu önderimiz MUSTAFA KEMAL ATATÜRK bu detayı o dönem görmezden gelmek zorundaydı.
helal kardeşim bunu hiç düşünmemiştim atesitliğime zeval gelmesin diye komple kestirdim kurtuldum ayol.
Sünnet işlemi, sünnet adı altında olmadan yani tamamen sağlıklı olduğu sebebi ile Kore Amerika gibi ülkelerde sıkça yapılan bir operasyon.
O yuzden kucuk yaslarda sunnet ediyorlar cocuklari. Beyinleri hamken.
Sünnet dinlerden de eski bomboş ve hatta cinselliğe oldukça zararlı bir dogmadır. Sünnet olan insan cinselliğini tam yaşayamaz. "Erkek her petekten bal alır" derler mesela. O erkek cinselliğini %100 yaşayabilse her çiçekten bal alır mıydı? ateistleri sünnetle sınamak da bir islamcı saçmalığı olsa gerek. Sanki adam sünnet yapılırken ne olduğunu biliyor. Sanki sen sünnetin ne olduğunu biliyorsun... yok haşırt diye kesiyorlar...

Sözün özü... Ortaçağ adetlerini, arap masallarını acilen bırakmalısın kuzum. Kafa yapıyor. Bak ben deistim. Tanrıya aracısız da ulaşılabiliyor...
Sünnet sağlık için de yapılır, sadece müslümanlığa özgü değil yani.
Olurya bir gün eskaza pişman olup tevbe eder iman ehli olursa hazır olmuş olur. Fena mı ? Sünnetli olupta ehli zina olmak çok mu iyi yani ? Şeyine sahip olamayan hiç bir şeye malik olamaz bu hayatta. Makbul olan beline sahip olmaktır hakk katında. Cenabı hakk onun derisine bakmaz nereye girip çıktığına bakar. Derinin ucunun eksikliği seni kurtarmaz. Sünnet rasulünün. Tabiki uyacağız ama Farz da allahın. Emir ve yasaklara riayet etmeyeni sadece sünnete uymak kurtaramaz.
Bana mi sordular amk keselim mi diye? Beyinler komple alt kafada oldugu icin boyle sorular normal tabi.
Ateyizlere yöneltilen bir soru. Hahahahaha.

görsel
sünnet islamda yoktur. ateisler de sunnet olur inananlar da. bu bir gelenektir ve zararli bir gelenektir.
hayırdır beğendin mi sünnetli olunca.
Sünneti sadece dini inancı olanların yaptırdığını sanan mal beyanı. Ayrıca sünnet ileri derecede sağlıksızdır ve doktorlar tarafında önerilmemektedir.
(bkz: müslümanım diyorsun da yarak sünnetli o ne olacak)

Bilindiği üzere sünnet eski bir yahudi adetidir. Inanmayan açıp tevratı okuyabilir.
görsel
Ateistlere tokat gibi olan bir sorudur. Evet cevaplayın ateyizler.
güncel Önemli Başlıklar