bugün

Bayern Münih 7-0 beşiktaş şeklinde bitecektir. istanbul'da da Beşiktaş 0-4 bayern münih olur. Yani toplamda 11-0 biter.
Valla kaybedeceğimiz %90 ama gerekli taktiksel önlem alınırsa belki içimizden geçmezler bir ihtimal.
Bayern maçına skor tahmini yapabilmek için önce bayern münih ile oynamak lazım. Bunun için de şampiyonlar ligine gitmek lazım on yıldır şl ye gidemeyenler nereden bilsin.
5-0 dır.

Entry editlenecek.
4-0 beşiktaş alır. ss alın ve şaşkınlıktan terleyerek can verin.
Skor tahmini yapmak için o takımla maç yapmamız gerekirmiş tinercinin biri dedi ahaha. Lan olum iddaa niye var o zaman? Neyin kafası lan bu? Güya laf sokacak ya haspam.

Toplamda 11-0 evet.
O değil de hafta içi robben, ribery, lewandowski ye karşı oyna sonra gel ozan tufan a, halan ali kaldırım a, ismail köybaşı ya karşı oyna. Ak oğulları futboldan soğuturlar insanı.
5-2 bayern alır ilk maçı.
ikiden fazla fark olacağını sanmıyorum. Ola ki ilk maçta tek farkla yenildik ya da berabere kaldık, işte o zaman buralar şenlenir.

Edit: (bkz: inanın çocuklar)
Ozan ismail hasan yazacağına giuliano, valbuena, josef yazmayı dene. Ha bu arada başkanınız o ismail ozan hasan için maç erteletmeye kalktı. Ve sizin üstünüzde ligde. Hadi yaylan şimdi.
Fenerbahçe'nin cl'ye gidemediği yıl sayısından az olur muhtemelen.

Tahminim 3-1
Buyuk fark beklemiyorum.
3-1 4-2 gibi en fazla 2 3 farkli biter.

Bjk lehine tabi olm deli misin*
objektif olacağım ve hiç kimse kendini kandırmasın. Skor tahminim 4-0 bayern münih lehine.
çok net söylüyorum burada beşiktaş ile dalga geçmeye çalışan insanlara zerre kızmıyorum. sadece allah ailelerine sabır versin. bu beyinle, bu orangutan'dan hallice zeka ile ne zorluklar çıkarıyorlardır zavallılara acaba. ona üzülüyorum sadece.

zerre kadar namusu, şerefi, haysiyeti, olan insan, birazcık utanması olan insan, tekrar ediyorum "insan" olan bir insan en kötü ihtimalle şöyle bir entry girer:

"sene başında adlarını dünya üzerinde bilen kişi sayısı beşiktaş ilçesi'nin nüfusu kadar bile olmayan iki adet takıma milyonlarca avroluk takımlarımız elendi, rezil rüsva etti ama beşiktaş bu sene sağolsun ileride bizim de kullanarak gruplara kalacağımız, belki torbalarımızı etkileyecek olan puanları topladı üstüne üstlük bu sene bir defa dahi yenilmeden bunu başardı. gruplarda puan rekoru kırdı. işte bu yüzden umarım ki yoluna devam eder."

bakın zerre kadar ya zerre kadar haysiyeti olan insan bu minvalde bir şey yazar. böyle hasletlerinizin olmadığını biliyorum o yüzden şaşırmıyorum yazdıklarınıza. zaten isimlerini bile anmak istemediğim malum oluşumlara destek verip de bu başlıktaki gibi entryleri girebilen adam(!) ya onursuzdur ya haysiyetsizdir ya da namussuzdur. ya da en yüksek ihtimal bunların tamamıdır. namuslu, haysiyetli olanları tenzih ediyorum.

not: 90-95 sonrası doğan, zeka geriliğinde evrendeki bütün canlılarla kapışan nesli ise dikkate almıyorum zaten. burada yazanların da %80'i onlardan oluşuyor biliyorum. benim asıl tepki gösterdiğim kesim diğerleri. yoksa hem 20'li yaşlarında bir geri zekalı olup hem de burada böyle salak salak fikir beyan eden ergenlere lafım yok. onlar daha hayatı zerre kadar tanımayan beyinsiz sürüsü çünkü. her gün önüne yemek koyduğum köpeğimi ne kadar kale alıyorsam onları da o kadar kale alabilirim.
3-0 bayern alır.
5'lerin 7'lerin hatta 11'lerin havada uçtuğu maç tahminleridir.
lakin bayern münih gibi bir dev ile maç yapmayı rüyasında bile göremeyen takımların taraftarları için bu şekilde tatmin olma yolu şaşırtıcı değildir. zira takımları şampiyonlar ligi görmemişlerdir.
Beşiktaş ne skor alırsa alsın bayrağımızı onur ve gururla temsil edecektir.
2-1 ya da 2-2 biteceğini düşündüğüm maçtır.
fikret ormanın türk taraftar korkusundan dolayı statta doğru dürüst taraftarımız olmayacağından en az 5 farklı yenilgi ile bitecek maçtır. Halbuki 5-10 bin türk taraftar olsa 4 farklı yenilgi ile biter, hatta 3 farklı yenilgiyi zorlardık.
Yediler sekizler havada uçuşuyor rakip vardar östersund falan değil. Beşiktaş. En kötü beraberlik ya da bir farklı mağlubiyet alır takım. Bana sorarsanız galip gelmemek için hiç bir neden yok. Şüphesiz balikesirli Beşiktaş taraftarıdır.
Hepinizi morartacağım hepinizi. Bunların ss leri elimde o gün gelince hepinize Vodafone Parkta twerk yaptıracağım. Şüphesiz balikesirli twerk yaptırır.
görsel
Fabrinin şamar oğlanına döneceği maçın skor tahminidir.
Bjknin sıfırına karşı 3-4-5-6 nasıl isterseniz alın işte.
4-1 Münih saplar.
Çok entry sildirecek çok. Neyse ki aldık ekran görüntülerini büyük taşak dönecek maçtan sonra.
Fazla bokunu çıkarmayalım. O kadar büyük fark olmaz. 7-0 diyorum.
beşiktaş'ın gol atacağını tahmin ediliyorum.

görsel
güncel Önemli Başlıklar