bugün

büyük ihtimalle 2017-2018 süper lig sezonunun şampiyonunu belli edecek olan maçtır. artık tudor'un büyük maç fobisi bu maçta sonlanır diye düşünüyorum. aksi takdirde kendi evindeki bu maçları kazanamazsan şampiyonluğu kaybedersin.
Milli takımı batıran abdullah avcı ve öğrencilerini çok seven igor Tudor bu kez başımızda olmadığı için kazanacağınız ve başakşehir'e bir el sallayacağımız maç. Alt fava bekle.
şampiyonu belli edecek maçlardan biri. tabi galatasaray'ın öncelikle trabzon'u yenmesi lazım.
1-1 berabere bitecektir.
kavga çıkacak maç. aynı görüşün iki farklı fraksiyonu kapışacak.

görsel
Berabere bitecek akhisat da beşiktaş a kaybetmeyecek ve fenerbahçe kazanacak.
(bkz: gs taraftarının arda turan ın anasına küfür etmesi)
Şanlı Başakşehir'in şampiyonluk yolunda zayıf rakibine acımayacağı ve Zafer için dev bir adım atacağı karşılaşma.

Beybi!
Beşiktaş ı ilgilendiren maçtır.
Beşiktaş ın şampiyonluğunu ilan edeceği karşılaşma.
kanatlardaki futbolcularımızın performansına bağlı olarak sonucu tam tahmin edilemeyen maçtır. ama kalbim her zaman galatasaraydan yana. zor da olsa kazanacağımızı düşünüyorum.
maça gelemeyecek olan arkadaş varsa hollandadan maç için gelen iki hanım misafirim için bilet aradığım maç.
Geyse bu maçı alırsa yüzde 65 şampiyon olur.
galatasaray - başakşehir berabere biter,beşiktaş yenilir, fener sivası üter.
aykut kocaman ve aziz yıldırım yola devam eder.
başakşehir kazanırsa önünden sadece 1 zor maç kalacak o da düşme hattındaki osmanlıspor deplasmanı.

yani başakşehir bu maçı kazanırsa şampiyon olma ihtimali oldukça yükselecek.
Berabere biterse sasmam brnim icin valla wqreeqwerdweqfeewfafarwrfawawrcqwdccdawsdcadcaecr.
bir beşiktaşlı olarak gs'nin kazanmasını istiyorum.

vurduğun gol olsun şu iktidar beslemelerine karşı.
galatasaray'ın hakketiği sıra olan 4. sıraya yolculuğuna son hız devam edeceği maç. geçen hafta gençler maçıyla düşüş başladı en son beşiktaş koyunca aslanın 4. sıra yolculuğu sonlanacak.

fatih terim geldiği gün demiştim tudor kalsa en kötü 3. olurlardı ama şimdi 6. olacaklar diye. trabzonspor ve kayseri salakça puan kayıpları yaşamamış olsalardı dediğim çıkacaktı ama 2 yıldır olduğu gibi ilk 3'e giremeyecekler yine o da olumlu açık ve net.
göztepe kazanır o maçı. canım göztepem.
başakşehir kaybetmez.
Berabere bitecek ve Beşiktaş'ın şampiyonluğunu ilan edeceği maçtır.kaçışınız yok,geliyoruz.
başakşehir büyük maçları kazanıyor. 3 senedir bakıyorum puan kaybettikleri takım hep orta sıralarda veya düşme hattına yakın takımlar adamlar kaç senedir üç büyükleri patates ediyor. hem de öyle zor da değil 3-4-5 skorla geçiyor.

ama bu sefer galatasaray ciddi anlamda potada. beraberlik kokuyor.
ligin kaderini belirleyecek bir maç. aynen.
başakşehir'in kazanıp hem g*latasaray'ı yerin dibine yollayacağı, hem de şampiyon olacağını sanan b*şiktaş'a siktir çekeceği, henüz şampiyon olmasa da şampi olacağı maçtır.
Allah utandırmasın.Sonu 3 puanla bitsin.2-0 alacağız gibi bir his var içimde.Hayırlısı.

edit:oylamadan anladığım kadarıyla başaksehir taraftar sayısını epey arttırmış görünüyor.ilginç.

edit2: içime doğmuştu.Allaha şükürler olsun.

görsel