bugün

entry'ler (573)

sağdan kamyon sollayan tip

Çok tehlikeli hatalı sollamadır. Sabırlı Araba kullanın acele etmeyin.

sözlük yazarlarının itirafları

geçen gün duygulandın ağlayacaktım.

idam yasa teklifinin meclise bir türlü gelmemesi

Seçim zamanı gündeme gelir ama meclise gelmez. Bence olmalı mı evet olmalı

anonim olmanın verdiği haz

Anonim olduğumuz sorumlulukları yönetirken haz zevk keyif alıyoruz.
Evrenin anonimi Allaha aittir

holmiyum

Kız değilim gün boyu erkekler içinde çalışıyorum erkekler mesaj bile atmasın .

kitap okumak

Düşüncelere özgürlük verir hayat zevkini ve kaliteni başka etkenlerden uygunsa kalitesini artırır.

çok hızlı tükenen birşey yaz

Zaman ve zamanla gelen ve gidenler.

türk kahvesi

Günlük bir tane kotam/istihkakım var güzel bir türk kahvesi bedene ve ruha iyi geliyor.

türkiye mühendis kaybetti akımı

Ne mühendis kaybı olacak buradan Kızılaya gitsen yoldan geçen 10 kişiden 7 si muhendisdir.

özlü sözler

Sabah erken kalkanın iki şansı vardır.

yol

YAPIMINDA VE PLANLAMASINDA UZMAN OLDUĞUM ALANDIR. BAŞKADA BiR NANEM YOKTUR.

tarih vs tıp

tarih geçmiş zamandır ve zaman olduğu için tüm bilimlerin anasıdır, tarih geçmişte kaldığı için hep yoruma ve uydurmaya açıktır. tıp ise olası senaryolara göre, gerçek bilgileri üstüne koya koya ilerler.

hangi yemekleri yapabiliyorsun diye soran erkek

ise aldığımız bayana kahvaltı olayını sorarım hamur işi yapabilir misiniz? diye sivasta bir abla vardı, hergun hamur işi yapardı. abla özledim kahvaltilarinizi. diğer öğünler şirket muhatap yok.

neden yazar oldunuz

4 veya 5 yıl oldu salak salak yazanlara cevap vermek için üye olmuştum ama üye olma amacında kullanmıyorum.

seni sevmeyen birini sevmek

Sevgilerde ve aşklarda ister karşılıklı olsun ister tek taraflı sevginin limitini aldığımızda sevgi ölüyor.

yağmur yağarken yürümek

Yağmuru ve yağmur sesini severim yürümesini de severim yağmurlu havada uyumasınıda severim bir de yağmurlu havada..

anın görüntüsü

görsel
Pazar sabahi park ve bahçe denetimi:)

hiç kimsenin en sevdiği olamamak

Dert değildir. içinde gizli huzur vardır.

aşık olmak

Sevdik değer verdik naneyi yiyip zarar gören biz olduk. Sevmeyin aşık olmayın aşk olmak zararlıdır kendinize zarar verir.

antep fıstıklı beyaz çikolata

Kaliteli tüm çikolataları seviyorum özellikle.findikli ve fıstıklı olanları. Eti bim milka godiva damak kahve dünyası güzeldir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.