bugün

entry'ler (2121)

17 yaşındaki haline öğüt ver

kripto paralar çıkacak. Bitcoin yatırımı yap. 19.10.2021 tarihinde satarsın.

mevlüt çavuşoğlu nun yeğeninin düğünü

barış yarkadaş tarafından, mevlüt çavuşoğlu'nun kızının düğünü ile karıştırılmış düğün. kasti olarak yapıldığını, çamur at izi kalsın mantığıyla yola çıkıldığını düşünmekteyim. videoyu binlerce kişi paylaşıp beğendiğinde şahıs amacına ulaşmış oluyor zaten. sonra özür metni, birkaç tweet falan yayınlasan n'olur? algıyı yaptın bir kere..

şu an çalan şarkı

ceza & gazapizm - baskın.

mültecileri zorla geri gödermek

siyasi partilerden adalet, ekonomi gibi konularda umudum da yok beklentim de. O yüzden, suriyelileri ülkelerine göndermeyi kim taahhüt ederse oyum onundur.

istanbul da başörtülülere saldıran laik yobaz

allah, bu ve bunun gibi zihniyettekilere fırsat vermesin dedirten yaşlıdır.

onur gencer

izmir valiliği'nin yaptığı açıklamaya göre eski bir sağlık çalışanıdır. izmir hdp il binasını basarak parti çalışanı deniz poyraz'ı silahla öldürmüştür.

--spoiler--
https://t24.com.tr/haber/...asarak-atese-verdi,959700
--spoiler--

türkiye nin en ünlü herbokologu kimdir sorunsalı

görsel

seyyit çağlı

farklı numaralarla, farklı isimlerle r10 forumunda birçok kişiyi dolandıran şahıs.

r10 net

her ne kadar dijital alışverişin zirvesi olsa da son dönemlerde açılan konuları hep şikayet (dolandırılma) üzerine olan webmaster forumu.

aydın doğan yalçındağ

blutv'nin kurucusudur. Exxen'in hırsızlığını görüp, instagram'da hikayesinde paylaşmıştır.

görsel

exxen

Acun'un 900M TL harcadım dediği, konsol logunu asdasd olarak bıraktıkları, kullanıcı sözleşmesinin blutv'den çalındığı yetmezmiş gibi linklerin düzenlenmesinin unutulduğu saçma sapan bir platform. Bir de haspam üyelik ücreti az aslında kırk tl olmalıydı diyor. Sen önce kırk tl'ye değecek bir altyapısı olan site kur, içerik üret bakalım Acun ağabey. Kopyala-Yapıştır yapılsın diye mi döktün milyonları? Hey yavrum hey..

--spoiler--
https://nefret.org/900-mi...n-exxen-kopyala-yapistir/

--spoiler--

2023 seçimlerinde chp iktidar olur mu

her seçim öncesi akp çok puan kaybetti, bu defa gidiyorlar, artık tamam gibi aslı astarı olmayan cümleler duymaktan sıkıldık. chp, normal bir seçim yoluyla asla iktidara gelemez. diğer türlüsüne de halk olarak zaten biz müsaade etmeyiz. yani, chp unutsun o işi.

karısının sevgilisini çıplak sokakta gezdiren adam

şikayetçi olmayarak, ilişkiyi kabullenmiş olan adamdır.

hep sociedad yüzünden

Öykücü, sinemacı ve spor yazarı olan Mert Erez’in ikinci kitabı olan Hep Sociedad Yüzünden, Holden Kitap etiketiyle çıktı.. Erez, bu kitabında futbol ile değişen hayatları anlatıyor. Gerçek hikayelerden oluşan metinler, bir öykü gibi kurgulanmış.

--spoiler--
satın almak isterseniz şayet
https://www.kitapyurdu.co...edad-yuzunden/566445.html
--spoiler--

8 bölü 2 parantez içinde 2 artı 2

cevabı 16 olan sorudur.

ilçe olması gereken iller

sakarya, bayburt, artvin, tunceli, şırnak, hakkari, bitlis, kilis, uşak, karaman, bilecik, yalova, düzce, bartın, kastamonu, çorum gibi illerdir.

yazarların hayatlarında çıktığı en elit seviye

türkmenistan'da yaşadığım dönemde, kafkas dans grubumuz vardı. okullara, gösteri merkezlerine falan özel günlerde gidip sahne alıyorduk. kendi okulumuzda katıldığımız bir etkinliğe dönemin genelkurmay başkanı hüseyin kıvrıkoğlu da katılmış, gösteri sonrası bizzat gelip beni tebrik edip hediyesini vermişti.

yine türkmenistan'dayken, süleyman demirel'in saparmurat türkmenbaşı'nın özel misafiri olduğu davete katılmıştık ailece. Babamın konumu gereği bu tür etkinliklere davetiye geliyordu sürekli. gecede mahsun kırmızıgül ile adını hatırlayamadığım bir kadın sanatçı da sahne almıştı. ben kendilerine çiçek vermiştim bu da trt ekranlarında canlı yayınlanmış, türkiye'deki akrabalarımın telefonlarına maruz kalmıştım. bu da böyle bir anımdır.

muhabir olduğum zamanlar, koçtaş izmit açılışıydı. kocaeli büyükşehir belediye başkanı, izmit belediyesi başkanı ile birçok siyasi adam ve ali koç da katılmıştı. ali koç ile tesadüfen sohbete girmiştik, yanında sarışın uzun boylu bir koruması vardı. ona benzetti sanırım, konu oradan açıldı ve eli omzumda dört - beş dakika kadar birlikte gezmiştik.

bazen tesadüf, bazen davetle bu tür olayların içerisinde çok oldum. insan bi' heyecanlanmıyor değil hani.

nesrin cavadzade

estetik güzeli. tabi piyasaya göre güzel, benim için ortalamanın bile altında.

converse

emolar sayesinde bir dönem satış rekorları kıran nike'ın alt markası.

kombiyi açan sözlük yazarları

KARTEPE'DE OTURUYORUZ MALUM, AÇTIK TABii.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.