bugün

entry'ler (382)

garipoğlu ailesinin kanlı koltukla poz vermesi

tamam hiçbirimiz inanmıyoruz cem'in öldüğüne. fakat süreyya karabulut neyi beklemiş arkadaş? 2014 yılında güya öldü bu herif. önce öldüğünü karabulut ailesinin avukatı rezan epözdemir söyledi. karabulut ailesi de ikna olmuş görünüyordu. şimdi noldu birdenbire?

bir de mezar niye ramazandan sonra açılacak? ben münevver'in babasının pazarlık yapmaya çalıştığını düşünüyorum. o adam kızının derdinde değil. kan parası alıp susmasını unutmadık.

put şeylere

Filmi nihayet izledim. Deneysel ve Türk sineması için oldukça farklı ama her şeyi anlatayım derken bir bok anlatamamış.

put şeylere

Hakkında çok şey duyup merak ettiğim filmdir. Mutlaka izleyeceğim ama belli ki sakin kafayla düşünerek izlemek lazım.

fadimenin dugununde halay basi

Hani bazı kadınlar vardır, aynı tornadan çıkmışçasına pek çok estetikli, açık saçık giyimli, dikkat çekmek için her şeyi yapan kadınların arasında sade güzellikleri ve asaletiyle herkesten çok dikkat çekerler. Hah, Dilara o kadınlardan biri işte.

Birkaç yıl önce bir tarih çalıştayına katıldık. Öncesinde de resim sergisi ve kokteyl vardı. Ressam erkek düşürmek için oraya gelmiş olan pek çok yapma barbi bebek tipli kadın, yarım aklıyla resimlere alık alık bakarken Dilara resimlerdeki sembolleri çok mantıklı bir şekilde açıklıyordu. Birkaç ressam beyefendi de Dilara'nın yanına gelip sohbet etti. Minyon, şirin, alımlı ve çok güzel bir kız olduğu halde çok zeki olduğu için dikkat çekti. Ressam beyler çok etkilenmişlerdi.

Bunu niye anlattım? Günün sonunda zeki kadın herkesten çok dikkat çeker. Blogunu takip edenlere de müjde verelim. Sevgilisiyle kendisine dair birbirinden ilginç hayallerini öyküleştirdiği yazı dizisi yayınlanacak.

kalp gözü sırlar dünyası beşinci boyut

(bkz: Bermuda şeytan üçgeni)

Beyler şaka bi yana gerçekten özellikle beşinci boyut gibi kimi zaman milli değerler hakkında unsurlar barındıran bir dizinin stv gibi sikik bir kanalda verilmesi berbat bir olaydı. Başka kanalda oynasaydı efsane olurdu. Güzel bir fikrin piç edilmesi budur. Kalp gözü fena değildi ama benim favorim flash TV'deki korkunçlu dizilerdi.

Şu milleti iyice delirten psikiyatrist Gülseren bıcıbıcıoğlunun manyak dizileri yerine karma konusu işlense iyi olur. Bir de milletçe komedi dizilerine ihtiyacımız var.

youtube da prenses aylin kanalının rezilliği

Cibiliyetsiz dangalak sürüsü! Bunun gibi çocuk istismarcısı pek çok ebeveyn var maalesef. Çocuk istismarı illa cinsel olmak zorunda değil. Bu da gayet psikolojik ve fiziksel istismar.

32 yaşında kazık kadar herifim. Ben bile rahatsız oldum. Çocuğu veya yeğeni olanlar çok dikkatli olsunlar. Minik Aylin de bu manyak aileden alınıp devlet korumasına verilmeli.

flash tv alacakaranlık kuşağındaki lord voldemort

(bkz: yaran başlıklar)

Olum bu herif bir bölümde canını aldığı herifin gözlerini yiyordu lan. Hassiktir! Bir de hamam tasıyla kanda banyo yapmışlığı var. Aha bakın.

https://youtu.be/u-ybkH4dvNg

Manyak manyak işler.

boyu değil işlevi diyen datça bld twitter hesabı

CHP'li Datça belediyesi'nin kar kürüme eleştirisi yapan vatandaşa şakalı komiklikli yanıtı. Tövbe estağfurullah.

https://twitter.com/datca...QIYNw6LtlNEpmwZA&s=19

görsel

kripto para intiharları

Çok Ocak söndürdü, söndürmeye de devam ediyor. Bunun ciddi ciddi zengin edeceğini düşünüp parayı buna basan arkadaşlar artık durumun küresel bir titan saadet zinciri olduğunu anlamalılar. Evet biraz para kazandırır ve sizi yemler. Sonra da tüm paranızı koymanız için güven verir. Eninde sonunda bir yerde de patlar.

Gencecik insanlar kripto para zararı yüzünden intihar ediyor. Yazık. Çok acı...

sözlüklerdeki ekotroll yapılanması

Beynini aldırmakla mümkündür. Maaşlı oldukları belli. Aktrollerden zerre kadar farkları yok. Yesinler birbirlerini.

Ekrem imamoğlu'na en büyük zararı siz veriyorsunuz haberiniz yok.

rusya da buz tutan nehre atlayıp ölen kadın

Sadece evladına üzüldüğüm kadın. Aşırı dindarlık her din için tehlikeli. ifrata kaçmamak lazım.

6 başlı köpek balığı

Yeter AMK yeter! Ye-teeeerrr! Kanal D bu sikko köpekbalığı filmlerine niye bu kadar takıntılı lan? Çok süper reyting falan mı getiriyor? Sözlüklerde ve Twitter'da bolca geyiği yapıldığı için komik olmak için mi yayınlanıyor? Meraktan çıldıracağım lan!

aldattı gitti bok kızlara sarıldı

Sike sürülecek aklı olmayan iki dangalağın çektiği video. O çocuğu bir hiç uğruna ağlatıp videosunu çekmişler. O yaştaki velet ne bilsin aşkı, ihaneti? Mustafa, Müslüm ve Ali adında üç çocuktan bahsediyor. Rezillik!

eşi kaçan genç canına kıydı

Adamcağızla "gavat lan bu huahuahahuah" diye dalga geçenler Twitter'da duyar kasıyor. Yazık bu ülkeye lan. Her boka gülüyorsunuz.

Hayatınızın anlamı fani bir varlık olmamalı arkadaşlar. Herkes eşini çok sevmeli, ona saygı duymalı. Ama insanoğlu çiğ süt emmiş. Yarın öbür gün hayatınızın kazığını atabileceğini de unutmayın.

tokat erbaa canlı yayınının hipnotize etmesi

gülmekten gözümden yaş geldi adghafhjdgjjshj. Allah aşkına biri şunun başlığını Ekşi'de açsın. Oradaki ağır vasıta vatandaşlar çok şeker bence. Şöyle hepsini toplayıp hal hatır sorasım geldi.

Ulaşmak istediğim kayıtsızlık seviyesi bu kesinlikle.

muhabbet kuşlarının tipinin çok komik olması

Dünyanın en sevimli gerçeği. Tipe bakın AMK asfhjsfhjdgj.

görsel

kıl kurdu

Zahter çayı veya soğan suyuyla dökülebilecek zamazingo. insanın cidden amına kor. Allah tenyadan korusun. O daha feci.

ekşi sözlük ten bir yazarı korkutan şizofren kadın

Umarım bir klinikte tedavi görüyordur. Aksi takdirde o civarda oturan kimsenin can güvenliği yok maalesef.

6 başlı köpek balığı

Bence Kanal D'de çalışan sözlükçü bir tip var ve haftada bir milleti trollemek için çok kafalı köpekbalığı filmi koyuyor. Bilerek yaptıklarına eminim. Süper olay.

beş başlı köpekbalığı

Serinin bir sonraki filmi 6 başlı köpekbalığı olan şaheser. Evet gerçekten böyle. Hangi akla hizmet böyle sikik filmler çekiyorlar anlamak güç.

Başından sonuna kadar dayanabilen alfadır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.