bugün

entry'ler (437)

esra erol da

Bu programda Kocasına "ben nikahımı veriyorum, git başka kadınla evlen" diyen, hatta kocasına kadın bulan kadınları gördük arkadaşlar.

Bazı kadınlar var, kocasının başka kadınla mesajını yakalayınca evden ayrılıp boşanma davası açacak kadar gururlu ve namuslu. Bazı kadınlar da işte gavatlığına kılıf arıyor. Tıpkı bazı erkekler gibi.

Eşini paylaşanda ahlak, onur, şeref, namus gibi yüce hasletler olmaz. insan kendi namusunu başkasına peşkeş çekmez. Bunu o çok modern Avrupa'da dahi kimse kabul etmez. Maşallah kırsal kesimde her türlü iğrençlik dönüyor.

29 ekim 2022 güney kore halloween faciası

Twitter'da çok acayip videolar dönüyor. Olay yerinde birkaç ABD askeri vardı. Ne alaka?

Video:

https://twitter.com/72pow...TQykahqkybO7XbtQ&s=19

Bu arada Güney Kore polisi orada uyuşturucu kullanımı meselesini yalanladı ama herkes aklı alınmış gibi davranıyordu. Gelecekte bu insanların bir deneye kurban gittikleri ortaya çıkarsa hiç şaşırmam

togg

Kapadokya rengini beğendiğim yerli araba. Çok pahalı olacağı için alamayacağım o ayrı tabii.

denize chp li mi düşse kurtarırsın hdp li mi

Denizi kurtarırım. Çok açık ve net.

köprüden atlayıp intihar eden polis memuru

Polis olmaması gereken bir kişiymiş. Böyle saplantılı, bir kişiyi hayatının merkezine koymuş bir insan bu milleti nasıl koruyabilir? Polis alımında torpil değil ruh sağlığı ön planda olmalıdır.

Umarım o kızcağız bu zor durumu zarar görmeden atlatır.

anatidaefobi

Hayatımda gördüğüm en korkunçlu ördeği bu başlıkta görünce sahip olduğum fobi. Gece yatağımın altından ördek çıkar diye çok korkuyorum.

inci sözlük'teki "Açmayın beyler korkunçlu karı" olayındaki korkunçlu karı bile daha az korkunç.

25 eylül 2022 bağcılar da korkunç anne katliamı

Katil fitnessa giden bir tipmiş. Şizofreni hastası birinin özbakım konusunda bile sıkıntıları vardır. Yani fitness salonuna giden şizofren pek olası değil. O nedenle meth kullanıyordur diye düşünüyorum.

Ha şu da var, meth kullanan biri öyle iri kıyım olmaz. Hem kilo verir hem de kasları erimeye başlar. Evet kuvvetli ve cesur olur ama çam yarması gibi görünmez. Yani çok acayip bir olay. Bilinçli bir şekilde kafa kesmiş olabileceği ihtimali de var.

eski sevgilinin whatsapp ta engellememesi

Allahım amma teknoloji özürlü tip var amk.

Birini engelleyip rehberinizden silseniz bile eğer sohbeti silmediyseniz o kişinin profilini görürsünüz. Fotoğrafı ve durumunu görebiliyorsanız engellememiştir. Bu kadar basit.

Ayrıca umursamayan insan, umursamadığı kişiyle artık görüşmek istemez ve numarasını silip engeller. Rehberde niye yer işgal etsin ki? Engellemiyorsa "hâlâ beni seviyor. Kesin engeli açıp yazacak" kafasındadır.

25 eylül 2022 bağcılar da korkunç anne katliamı

Biz 90'ların başında doğmuş nesil olarak sıcağı sıcağına adlı gerçekten cinayetlerin gösterildiği korkunç programı izleyerek büyüdük. RTÜK yoktu o zamanlar. kafası kesilmiş, yakılmış, tecavüze uğramış cesetler televizyonda bulanıklaştırılmadan gösteriliyordu.

Bunu niye anlattım? Evet şu an ülke yönetilemiyor, her şey berbat bir halde ama vahşeti evde çekirdek çitleyerek izlediğimiz dönemi hatırlayınca tam olarak şöyle düşünüyorum: insan doğasında vahşet maalesef vardır ve her dönemde aşağılık yaratıklar cirit atmıştır. Türkiye geçmişte de kaosun olduğu bir ülkeydi. En azından şimdi bütün ülkeye şiddet pornosu seyrettirilmiyor.

25 eylül 2022 bağcılar da korkunç anne katliamı

Video eklenmediği için başlık dikkat çekmemiş ama inanın izlememek daha iyi. 200+ bir video. Gerçekten dehşet verici. Bu katliama sebep olan şey büyük olasılıkla metamfetamin denen uyuşturucu.

Annesinin başını kesecek kadar gözü dönmüş birini içeride sağ bırakmazlar bence.

ortaköy de gece kulübünde dövülen kişiler

içeri alınmadılarsa gitmeyi bilmelilerdi bu doğru ama mekanın kapısını elinde bulunduran sarallar ile husumeti olan bir grup olduğuna dair yorumlar okudum.

Ruby ve çevresindeki mekanlarda bulunmayın bir süreliğine. Çünkü belli ki bu konu kolay kapanmayacak. Çok kişinin başını yakacaklar.

ortaköy de gece kulübünde dövülen kişiler

Arkadaşlar, sevgili Romalılar,

mekanın kapısı sarallar tarafından korunuyormuş. Adamlar ağır mafya. Eyvah eyvah denecek olaylar yaşanacak belli ki. Kafa atan adam eğer sarallar kadar güçlü değilse o iş bacaklarına vurulan sopayla bitmez.

Bodyguardları tarayanlar her kimin adamlarıysa geçmiş olsun şimdiden. Helvalarının nasıl olacağına şimdiden karar versinler.

eski sevgilinin whatsapp ta hiç çevrimiçi olmaması

Son görülme kapalı olsa da çevrimiçi yazısı görülebiliyor. Dolayısıyla mesajları bildirimden okuyup yazıyordur. Bunu yapmanın nedenini bilen biri yazsın millet. Sapık değilim, ben ayrıldım, rahatsız da etmiyorum. Çevrimiçi olmayacak ne var?

eski sevgilinin whatsapp ta hiç çevrimiçi olmaması

Dünyanın en saçma olayı. Numaramı silmeyen ve Engellemeyen (ben ayrıldım), açık ve net bir şekilde konuşmaktan kaçınan ve ilişkinin bitmesine az bir zaman kala sabahlara kadar çevrimiçi olup yazmayan eski sevgili artık WhatsApp'ta hiç çevrimiçi olmuyor.

Engelle, sonra siktir git ne bok yiyorsan ye. Acayip insanlara çattım AMK.

esra erol da

Sizin yapacağınız işi sikeyim amına koduğumun çomarları! Baldız ve kayınbirader öz kardeştir. Arapçılık yüzünden kuzenine uçkur çözmeye başlamış Anadolu toplumu bunu da normalleştirmeye başladı. Cibiliyetinizi sikeyim!

insan eşinin kardeşine nasıl başka gözle bakar lan? Sapık mısınız ne boksunuz!

Geçtiğimiz yıllarda Esra Erol'da kadının biri kayınbiraderiyle ilişkiye girip ondan hamile kalmıştı. Adamın DNA testi sonucunu öğrendikten sonra yıkılması hâlâ aklımda.

Lan biz kime güvenip de evleneceğiz?

entropinin günlük hayattaki yansımaları

(bkz: çürüme)

eski sevgilinin whatsapp ta engellememesi

insanlar sevdikleriyle iletişim kurmadıkları için kalp kırıyorlar. Özen gösterilmeyen her şey yok oluyor. Sonra da özlüyorlar işte. Engellemediğiniz ve sizi engellemeyen eski sevgilinizle yolunda gitmeyen pek çok şey aslında saçma sapan şeylerdir. Aldatıldıysanız zaten açık kapı bırakmazsınız.

Üç günlük dünyada gerçekten seviliyorsanız kıymetini bilin. Orospu çocukluğunun alemi yok.

bir kızın duygularıyla oynamak

Beyler buradaki troll heriflerin aklına uyup böyle bir şey yapmayın sakın. Bir kızı sevdiğinizi iddia edip buna aykırı davranırsanız ah alırsınız. Pek çok erkeğin iki yakasının bir araya gelmemesinin nedeni budur.

veganların sokak eyleminde şiş kebap yemek

Bir adet adamın dibi tarafından yapılan muhteşem eylem.

Veganlık bir modern zaman dinidir ve agresif veganların şeriatçılardan farkı yoktur. Daha ABD'de yeni oldu, çocuğunu vegan besleyip ölmesine neden olan anne baba yargılanıyor.

Kendi halinde, sadece kendisi vegan olanları tenzih ediyorum ama veganların çoğu ruh hastası.

müge anlı ile tatlı sert

Ayşe bağcı adlı kızın kurtarılıp kurtarılmadığını merak ettiğim için bugünkü bölümünü işten gelince seyredeceğim program. Lan resmen oturup kadın programı izleyeceğim. O kızın dün tehdit edilmesi çok zoruma gitti. Umarım omzuna dokunan puşttan hemen kurtulur.

Kızlar, sevmek sevilmek güzel şeyler ama bu böyle olmaz. Yapmayın. Sizi seven adam önce boşanır, sonra babanızdan ister. Aklınızı başınıza alın.