bugün

entry'ler (412)

civcivlerin dünyayı ele geçirmesi

Bir şeyin masum olması için zararsız olması ve kötülük yapmaması yeterlidir. Dolayısıyla civcivler ve bebekler evet masumdur. Ha irade konusuna geleceksek o ayrı mevzu. Bilinçli bir masumiyet olmayabilir ama tövbe estağfurullah timsah gibi korkunç ve katil bir varlıkla yetişkin tavuğu bile masumiyet noktasında kıyaslayamayız.

civcivlerin dünyayı ele geçirmesi

Erkek civcivleri tavukçuluk sektöründe faydalı olmadığı gerekçesiyle vahşice katleden orospu çocuğu insan müsveddeleri yok olacaksa bence sakıncası yok. Ecdadını siktiğimin Bebek katilleri! Ha civciv öldürmüşsün ha kundaktaki bebeği. Aynı şey.

Ulan sabah ezanı okunurken dellendirdiniz beni AMK.

karısını öldürdüğünü facebook tan ilan eden adam

Eş seçersin zehir çıkar, eş seçersin bal çıkar. Bazen ne kadar dikkatli olursanız olun evlenmeden önce tanıyamazsınız. O nedenle ben kimseyi "o da bununla evlenmeseymiş" diye suçlamıyorum.

insan koynuna girenin yılan olduğunu bilemiyor işte bazen. Peygamber torunu Hz. Hasan bile nikahlı karısı tarafından zehirlendi.

Evlendiğiniz kişi orospu veya gavat çıkabilir. Bu durumda boşanın. Çocuklarınızı ortada bırakmayın.

kediye ceee yapan papağan

Kedinin "napıyor bu amk" dercesine mal mal bakması kahkaha attırdı. ikisi de melek gibi masum tabi ama papağan daha tatlı.

uyuklarken izlenebilecek filmler

(bkz: eraserhead)

Şaka lan. Sakın öyle bir manyaklık yapmayın. Gece uyuyamazsınız. Gündüz bile izlemeyin zaten. Bilinçaltını kirletiyor böyle filmler.

Uyuklamalık film tavsiyem şudur:

(bkz: tabutta rövaşata)

2022 temmuz ayı hapşırık salgını

Covid olabilir ama daha çok alerjiyle ilgili bir şey gibime geliyor. Arka arkaya hapşırma krizi, burun kaşıntısı falan çoğu kişide var. Bu mevsimde polen olur mu onu bilemedim.

Covid testi yaptırın yine de.

kıyafetin üstünden sokan sivrisinek

(bkz: azimli sıçan betonu deler)

Kot pantolonun üstünden bile sokabiliyor bu orospu evlatları. En çok da geceleri kaşındırıyor.

ana haber bülteni müzikleri

Requiem for a dream filminin müziği de bültenlerde sıkça kullanılır.

ördeğe arkadaş olalım mı demek

(bkz: fadimenin dugununde halay basi)

Allahını seven bu yazara ördek, civciv, tavşan falan alsın. Tatlı hayvanlara takıntısı var.

Neyse konuya dönelim. Aslında çok sevimli bir eylem. Özellikle bu sıcak yaz günlerinde ördeğe karpuz dilimleyip verirseniz çok daha çabuk arkadaş olursunuz. Ördekler karpuza bayılır.

bagaja yatırılan bebeğin feci sonu

(bkz: Cool story bro)

Utanmadan da gecenin karanlığında bebeği fark etmeden üstünden geçen araçları şikayet edeceklermiş. Onun bebek olduğunu nasıl fark etsinler lan? Bir de insanlara bir suçları yokken vicdan azabı yükleyecekler.

Kesin kazayla olmuştur. Ben inandım şahsen.

erotomani

Üzerinden Kakara kikiri yapılan türevleri olsa da, tehlikeli bir durumdur. Ağır saplantıdır.

Yıllardır devam eden versiyonu:

(bkz: fahrettin koca nın sapık hayranının vazgeçmemesi)

fahrettin koca nın sapık hayranının vazgeçmemesi

(bkz: erotomani)

Klinik vaka. Bu kadıncağızın bir akrabası, yakını falan mutlaka doktora götürmeli. Bir insanın yıllarca bu boyutta takıntıya devam etmesi çok tehlikeli.

twitterda kendi kendine konuşan tip

Çok yalnız kalmış biri belli ki. Kafası çok karışık ve onu anlayacak kimse yok. Yazdıklarını okuyunca üzüldüm. Konudan konuya atlıyor.

görsel

yüzünde papağan patlamış gibi makyaj yapan kadın

(bkz: Bülent Ersoy)

Üstüne tanımam.

görsel

x başlı köpekbalığı filmi izlerken kanepede uyumak

büyük ihtimalle gizli depresyon belirtisidir. ha eğer bunu mutluyken yapan biri varsa da hayatında her şey yolunda gidiyordur. sırf dalga geçmek için bu filmi özellikle izleyip güler.

türk dizileri

Zaten baymayan ve kaliteli olan diziler nostaljik olanlar oluyor. Şimdikiler bomboş bakışmalı 2 saatlik çöpler.

2022 temmuz ayı hapşırık salgını

Burun kaşıntısı ve uyurken salya akması gibi şeylerden de muzdaripseniz götünüzü kontrol ettirin. Bağırsağınızda kıl kurdu olabilir.

we need to talk about kevin

Filmin en güzel repliğini Kevin söylemiştir:

"Alışmakla sevmek aynı şey değildir. Mesela sen de bana alışkınsın."

Bunu 4-5 yaşlarındaki bir çocuk annesine söylüyorsa suçlu olan kişi annedir.

Herkes sevilip sevilmediğini hissediyor aslında. Kevin da annesinin onu sevmediğini çok iyi biliyor.

ayhan aşan

Sesi çok güzel olan bir sanatçımız. 90'larda yakışıklı olduğu için pek çok kızı kendine hayran etmişti.

gece vakti mezarlıkta turşu bidonu taşıyan yurttaş

neşeli günler adlı turşu suyu temalı sevimli filmimizi çok sevdiğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.