bugün

entry'ler (370)

aldattı gitti bok kızlara sarıldı

Sike sürülecek aklı olmayan iki dangalağın çektiği video. O çocuğu bir hiç uğruna ağlatıp videosunu çekmişler. O yaştaki velet ne bilsin aşkı, ihaneti? Mustafa, Müslüm ve Ali adında üç çocuktan bahsediyor. Rezillik!

eşi kaçan genç canına kıydı

Adamcağızla "gavat lan bu huahuahahuah" diye dalga geçenler Twitter'da duyar kasıyor. Yazık bu ülkeye lan. Her boka gülüyorsunuz.

Hayatınızın anlamı fani bir varlık olmamalı arkadaşlar. Herkes eşini çok sevmeli, ona saygı duymalı. Ama insanoğlu çiğ süt emmiş. Yarın öbür gün hayatınızın kazığını atabileceğini de unutmayın.

tokat erbaa canlı yayınının hipnotize etmesi

gülmekten gözümden yaş geldi adghafhjdgjjshj. Allah aşkına biri şunun başlığını Ekşi'de açsın. Oradaki ağır vasıta vatandaşlar çok şeker bence. Şöyle hepsini toplayıp hal hatır sorasım geldi.

Ulaşmak istediğim kayıtsızlık seviyesi bu kesinlikle.

muhabbet kuşlarının tipinin çok komik olması

Dünyanın en sevimli gerçeği. Tipe bakın AMK asfhjsfhjdgj.

görsel

kıl kurdu

Zahter çayı veya soğan suyuyla dökülebilecek zamazingo. insanın cidden amına kor. Allah tenyadan korusun. O daha feci.

ekşi sözlük ten bir yazarı korkutan şizofren kadın

Umarım bir klinikte tedavi görüyordur. Aksi takdirde o civarda oturan kimsenin can güvenliği yok maalesef.

6 başlı köpek balığı

Bence Kanal D'de çalışan sözlükçü bir tip var ve haftada bir milleti trollemek için çok kafalı köpekbalığı filmi koyuyor. Bilerek yaptıklarına eminim. Süper olay.

beş başlı köpekbalığı

Serinin bir sonraki filmi 6 başlı köpekbalığı olan şaheser. Evet gerçekten böyle. Hangi akla hizmet böyle sikik filmler çekiyorlar anlamak güç.

Başından sonuna kadar dayanabilen alfadır.

aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını uyumu

Olm bunlar var ya, aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını böyle nal kadar egosu olan tipler. Ama çok ehli keyif De tiplerdir. Bunların eline bir karavan verin, dünyayı gezsinler, Farklı yerler görsünler, farklı yemekler yesinler ve sürekli seks yapsınlar. Boğa kadını ve aslan erkeği yemek, uyku, gezmek ve cinsellik için yaratılmış tipler.

Çok tutkulu aşk yaşarlar kesinlikle. Ama işte arada çatışabilirler. Onda da alttan alırlarsa tencere kapak ilişkisi olur. Off ama var ya diğer insanlara karşı çok kibirli olabilirler. iki burç da çok zeki ve entelektüel oluyor.

ekşi sözlük ten bir yazarı korkutan şizofren kadın

Yapacağınız espriyi sikeyim AMK. Karı manyağın teki, "sikilir bu" demişler. Dikkat et de o seni sikmesin.

Ağır ruh hastası olduğu belli. Kafasında maske olduğunu bilmesem daha çok korkardım. Ben şeyi çok merak ettim, acaba o maskeyi nereden buldu? Nasıl temin etti? Gerçekten deri gibi duruyor. Tövbe estağfurullah. Düşman götüne.

acıyıp evine alan adamın karısını kaçıran hafız

Başlık saçma gibi görünüyor ama değil. Esra Erol'da bugün işlenen konunun ana karakteri. Olay şu: ismail Delibaş adlı adamın biri, iş arkadaşı seher karabulut'un evinde sokakta kaldığı gerekçesiyle kalmaya gidiyor. Kadının kocası Yusuf da adama acıyıp kalmasına izin veriyor. Karısı da "bu adam hafız, bundan zarar gelmez" diyor. iki gün sonra bu kadınla hafız olan adam Birlikte kaçıyorlar. Durun, daha bitmedi. Kadın bir de utanmadan evdeki televizyon ve halıyı da kocasından almak istiyor.

Video:

https://youtu.be/KhIu02gg4Wo

batı trakya doğu bulgaristan ve musul

Batum'u da dahil edersek Türkiye'nin işgal altında kalmış topraklarıdır. Bir gün geri alınacak elbet.

fahrettin koca nın sapık hayranının vazgeçmemesi

Akıllara Audrey Tautou'nun erotoman bir kadını canlandırdığı seviyor sevmiyor adlı filmi getiren korkunçlu olay. Kadın 2019 yılından beri ağır takıntılı. Birisi ona bakanın evli olduğunu, ona ulaşamayacağını anlatsa bile ikna olmaz. Erotomani çok kötü bir hastalık. Komik duruyor ama vahim sonuçlar doğurabilir.

Bahsettiğim film için:

https://www.beyazperde.com/filmler/film-39132/

boğa burcu kadını

Bütün erkekler ikiye ayrılır:

1. Hayatının bir döneminde boğa burcu kadını için önemli bir yere sahip olmuş erkek, (baba, erkek kardeş, sevgili, nişanlı, koca, oğul hepsi dahil)
2. Hiçbir zaman bir boğa Burcu kadını tarafından sevilmemiş erkek.

ikinci gruptakiler çok şanssız da, ben ilk gruptan bahsedeceğim. Bir boğa burcu kadını ile bir zamanlar aşk yaşadım. Bu kadınlar kolay kolay güvenmezler, bağlanmazlar. Ama bir kere sevip güvenince de sevdikleri erkeğe dünyada cenneti yaşatırlar. Yalnız şunu söylemem gerek, eğer bir boğa burcu kadınına onu sevmediğinizi hissettirirseniz veya aldatırsanız veya kalbini kırarsanız size gururundan çelik bir duvar örer. Bir daha asla ona ulaşamazsınız.

Boğa burcu olan sevgilim annemle çok iyi anlaşıyordu. Ki yani annem gerçekten katlanılacak bir kadın değildir. Oğluna aşırı düşkün ve gelinine kök söktürmek isteyen kaynana modeli olduğu halde sırf benim annem olduğu için sabırla ve anlayışla kendini kabul ettirmeyi başardı. Ben ne yaptım peki? Kendisini bir anlık gafletle aldattım. Ha sonra Allah belamı verdi zaten. Ahı tuttu ve iki yakam bir araya gelmedi. Umarım daha fazla bela yağmaz başıma.

Size şunu söyleyeyim, çok güzel seviyorlar be! Normalde çok güçlü ve sağlam karakterli kadınlardır ama sırf erkeklerini yüceltmek için onun gölgesine sığınır gibi yaparlar. Yalnız tek erkeğe ait olma takıntıları had safhadadır. Evlenmeden önce cinsel anlamda dokunmazlar, dokundurmazlar. Gerçekten saygı uyandıran bir ağırlıkları vardır. Size sarılırken bile mağrur olduğunu, yılışmadığını görürsünüz.

O Kısıtlamadı, baskı yapmadı, hesap sormadı, annemin kalbini kazandı ve benim gibi vefasız bir yaratığın ihanetine uğradı.

O şimdi evli. Umarım çok mutludur. Mutlu olmayı gerçekten hakediyordu çünkü. Keşke benim olsaydı ama olmaması benim suçumdu.

ne zaman kendimi sana bıraksam çocuğumuz oluyor

Evli çiftlerin seks yaptığını herkes biliyor. Fakat bunu söylemeye gerek var mı? Her gün sıçıyoruz ama herkesin içinde "bugün kol gibi sıçtım" diyor muyuz? Hayır.

Seks çok özel bir şey. Hele ki evli çiftler için mahremiyet. Özel hayatın gizliliği çok önemli.

evlenen kadının kütüğünün değişmesi

Erkek olduğum için umursamıyorum ama karımın kütüğüne kaydolmak istemezdim. Çünkü ne gerek var? Herkesin soyu kendine. O açıdan bunu istemeyen kadınlara hak veriyorum.

aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını uyumu

iki taraf da baskın karakterli ve egolu olduğu için yürümesi çok zor ilişki. boğa burcu kadını ne kadar severse sevsin "tamam aşkım, emrin olur hayatım" diyecek bir kadın değil. aslan burcu erkeği de göklere çıkarılmayı ve önde olmayı seven bir tip. bolca çatışma yaşarlar. yatakta çok iyi olacaklarını tahmin ediyorum ama. boğa burcu kadını tam bir dişidir.

philadelphia daki rezil görüntüler

Kendi ülkesini eziklemeye yer arayan gerizekalı, ABD'de bu görüntülerin aynısı New York'ta bile yaşanıyor. Türkiye'de yol kenarlarında uyuşturucu alıp patlayan ve ayakta duramayan tipleri hiç görmedim. Sokakları da bok götürüyor. Belediye hizmeti de kısıtlı belli ki.

Türkiye'nin eleştirilecek pek çok yönü olsa da sosyal devlettir ve vatandaşlarını şu duruma düşürmez. iktidar değiştikten sonra da bu devlet politikası devam eder.

recep tayyip erdoğan ın çocuğa şiddet uygulaması

Gerçekten artık emekli olma zamanı geldi. isterse dünyanın en iyi devlet adamı olsun, ülkeyi 20 yıl boyunca iyi bir şekilde yönetemez. Dolayısıyla önümüzdeki seçimde umarım yeni bir cumhurbaşkanı seçeriz.

fahrettin koca nın sapık hayranının vazgeçmemesi

Kadın büyük olasılıkla erotoman. Bu tipler tehlikeli olabiliyor. Umarım hiçbir zaman bakan beyle aynı ortamda bulunmaz.

görsel
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.