bugün

entry'ler (394)

ayhan aşan

Sesi çok güzel olan bir sanatçımız. 90'larda yakışıklı olduğu için pek çok kızı kendine hayran etmişti.

gece vakti mezarlıkta turşu bidonu taşıyan yurttaş

neşeli günler adlı turşu suyu temalı sevimli filmimizi çok sevdiğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

gece vakti mezarlıkta turşu bidonu taşıyan yurttaş

Eğer anası iyi turşu yapıyorsa turşu işine girmeyi düşünmelidir. Yılın dört mevsiminde asitsiz, doğal turşu suyu bulmak çok zor çünkü.

Turşu suyu gibisi var mı? Ohhhşşş. .

Bir de Ayhan aşan dinleyen insan mı kaldı AMK? Hüdai Aksu dinleseymiş bari.

hz safura nın çok şanslı olması

Kendisi islam kıssalarında çok iffetli bir genç kız olarak anlatılır. Kuyudan su çekerken ona yardım etmek isteyen Hz. Musa'dan hayli uzak durur. Adeta bu edebinin ödülü olarak Babası Hz. Şuayb'a 10 yıl boyunca hizmet eden Hz. Musa ile evlenir.

Gerçekten şanslı bir kadın. Bir diğer benzer şekilde şanslı kadın ise Hz. Hatice olmuştur. Kocası Hz. Muhammed, kızı kainatın hanımefendisi hz. Fatıma, damadı haydar-ı kerrar Hz. Ali, torunları imam hasan, imam Hüseyin ve Hz. Zeyneb. Resmen kombo olmuş.

Aile çok önemli cidden. iyisi insanı cidden vezir eder.

samsung galaxy s23

(bkz: başlık parsellemek)

Ön kamerasının çok başarılı olacağı söyleniyor. Ama eminim en az 20.000 TL'den geçirirler.

Haber:

https://www.teknoburada.n...rontgenlemek-isteyenlere/

pınar gültekin

Muğla halkı işin iç yüzüne vakıf arkadaşlar. Pınar maalesef olmadığı biri gibi görünme hırsına kapılmış. Cemal Metin Avcı zaten cani ve karaktersiz herifin teki.

Pınar Gültekin büyük oynamış ve büyük kaybetmiş. Allah rahmet eylesin.

kocaeli de kaybolan ali kemal yüce

Şom ağzını açmış millet. Belki sağ salim bulunur. Nereden biliyorsunuz oğlum? inşallah bir şekilde ortaya çıkar da ailesine bir acı yaşatmaz.

define ararken aklını kaçıran adam

Ekşi Sözlük'te kendini çok zeki sanan salaklar cin terorisini alaya almışlar. Salak salak dalga geçmişler.

inanmayanlara karışmaya hakkımız yok elbette. Fakat gözle görülmeyen bir şey için "kesin vardır" demek kadar "kesin yoktur" demek de yanlıştır.

insanoğlu var olduğundan beri her millette insan olmayan varlıklara inanmak ve onlarla iletişime geçmek vardır. Keltler, Türkler, Çinliler, Yahudiler, Araplar, slavlar aptaldı bir siz akıllısınız değil mi? iskandinavya'daki pagan büyüleri ile yahudilikteki kabbalacılık bu bilinmeyen ama var olduğuna inanılan varlıklarla irtibat kurabilmek için yapılıyordu.

Mısır firavunu Tutankhamon'un mezarını bulan arkeolog müslüman bile değildi. Ama başına bir sürü iş geldi.

Kardeşim, adına ister trol de, ister cin de, ister lucifer de, ister albız de fark etmez. Her kültürde ve dinde boyut dışı varlıklar var işte. Evrende yalnız olduğumuzu ben düşünmüyorum.

Bu adamı cin mi çarptı bilmiyorum. Büyük ihtimalle de burada bilimsel açıklama yapan, zehirli gaz veya infrasaund diyenler haklıdır. Ama böyle olaylar için de olamaz demek doğru değil.

garipoğlu ailesinin kanlı koltukla poz vermesi

Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut'un dava açmaması üzerine akıllarda soru işareti bırakmaya devam eden olay. Adam suç duyurusunda bulunacaktı ama üstü kapandı.

Bu işin içinde bir bit yeniği var.

sik götünden

"bir kadının bacakları arasındayım" kısmıyla kahkaha attıran sapık ses kaydı. Gamze gözalan ile röportaj yapan biri bunu sormalı. 900lü hat konusu çok acayip bir şey aslında. Günümüzde muadili yok.

anıtkabir ziyaretine uygunsuz kıyafetle gitmek

Ekşi sözlük yazarları ve Twitter liboşları yine "size neeeeğğğ" diye höykürmüşler. Cumhuriyet kadını asil giyinir. Kendini obje olarak teşhir etmez. Kimse kara çarşaf giysin demiyor ama şu vaziyet içler acısı.

italya'da italyanların milli kahramanı bir kadının heykelinin önünde sanırım çekya asıllı bir turist çırılçıplak poz vermişti. Sonuç: para cezası verildi ve sınır dışı edildi. Avrupa'da bile kimse kendi milletinin kutsallarına hakaret ettirmez. Bizde özgürlükçü olmayı milli onur ve şeref yoksunu olmak zanneden kimliksiz bir koyun sürüsü var.

chp yi eleştirenlerin ak partili ilan edilmesi

Arkadaş gidin CHP'ye gavurun amına basar gibi basın o zaman. Ne it gibi ürüyorsunuz milletin üstüne? CHP'nin Atatürk ile tek alakası amblemi kaldı diyoruz. Anlamanız mı kıt?

Eren Erdem de zaten Kılıçdaroğlu'nu eleştirenlere bedel ödetecekmiş. Bir 20 yıl da siz milletin tepesine binip iliğini kemiğini emcüklersiniz. Karşı mahallenin rakı içen versiyonusunuz. Gerçek bu!

garipoğlu ailesinin kanlı koltukla poz vermesi

tamam hiçbirimiz inanmıyoruz cem'in öldüğüne. fakat süreyya karabulut neyi beklemiş arkadaş? 2014 yılında güya öldü bu herif. önce öldüğünü karabulut ailesinin avukatı rezan epözdemir söyledi. karabulut ailesi de ikna olmuş görünüyordu. şimdi noldu birdenbire?

bir de mezar niye ramazandan sonra açılacak? ben münevver'in babasının pazarlık yapmaya çalıştığını düşünüyorum. o adam kızının derdinde değil. kan parası alıp susmasını unutmadık.

put şeylere

Filmi nihayet izledim. Deneysel ve Türk sineması için oldukça farklı ama her şeyi anlatayım derken bir bok anlatamamış.

put şeylere

Hakkında çok şey duyup merak ettiğim filmdir. Mutlaka izleyeceğim ama belli ki sakin kafayla düşünerek izlemek lazım.

fadimenin dugununde halay basi

Hani bazı kadınlar vardır, aynı tornadan çıkmışçasına pek çok estetikli, açık saçık giyimli, dikkat çekmek için her şeyi yapan kadınların arasında sade güzellikleri ve asaletiyle herkesten çok dikkat çekerler. Hah, Dilara o kadınlardan biri işte.

Birkaç yıl önce bir tarih çalıştayına katıldık. Öncesinde de resim sergisi ve kokteyl vardı. Ressam erkek düşürmek için oraya gelmiş olan pek çok yapma barbi bebek tipli kadın, yarım aklıyla resimlere alık alık bakarken Dilara resimlerdeki sembolleri çok mantıklı bir şekilde açıklıyordu. Birkaç ressam beyefendi de Dilara'nın yanına gelip sohbet etti. Minyon, şirin, alımlı ve çok güzel bir kız olduğu halde çok zeki olduğu için dikkat çekti. Ressam beyler çok etkilenmişlerdi.

Bunu niye anlattım? Günün sonunda zeki kadın herkesten çok dikkat çeker. Blogunu takip edenlere de müjde verelim. Sevgilisiyle kendisine dair birbirinden ilginç hayallerini öyküleştirdiği yazı dizisi yayınlanacak.

kalp gözü sırlar dünyası beşinci boyut

(bkz: Bermuda şeytan üçgeni)

Beyler şaka bi yana gerçekten özellikle beşinci boyut gibi kimi zaman milli değerler hakkında unsurlar barındıran bir dizinin stv gibi sikik bir kanalda verilmesi berbat bir olaydı. Başka kanalda oynasaydı efsane olurdu. Güzel bir fikrin piç edilmesi budur. Kalp gözü fena değildi ama benim favorim flash TV'deki korkunçlu dizilerdi.

Şu milleti iyice delirten psikiyatrist Gülseren bıcıbıcıoğlunun manyak dizileri yerine karma konusu işlense iyi olur. Bir de milletçe komedi dizilerine ihtiyacımız var.

youtube da prenses aylin kanalının rezilliği

Cibiliyetsiz dangalak sürüsü! Bunun gibi çocuk istismarcısı pek çok ebeveyn var maalesef. Çocuk istismarı illa cinsel olmak zorunda değil. Bu da gayet psikolojik ve fiziksel istismar.

32 yaşında kazık kadar herifim. Ben bile rahatsız oldum. Çocuğu veya yeğeni olanlar çok dikkatli olsunlar. Minik Aylin de bu manyak aileden alınıp devlet korumasına verilmeli.

flash tv alacakaranlık kuşağındaki lord voldemort

(bkz: yaran başlıklar)

Olum bu herif bir bölümde canını aldığı herifin gözlerini yiyordu lan. Hassiktir! Bir de hamam tasıyla kanda banyo yapmışlığı var. Aha bakın.

https://youtu.be/u-ybkH4dvNg

Manyak manyak işler.

boyu değil işlevi diyen datça bld twitter hesabı

CHP'li Datça belediyesi'nin kar kürüme eleştirisi yapan vatandaşa şakalı komiklikli yanıtı. Tövbe estağfurullah.

https://twitter.com/datca...QIYNw6LtlNEpmwZA&s=19

görsel
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.