bugün

entry'ler (55)

batının osmanlıdan nefret edip atatürk e bayılması

"osmanlı'dan nefret ediyorum ama aratürk'e bayılıyorum. " - batı

laikliğin kalesinden aşırı medeni görüntüler

anlamadığım şey şu; neden nutella?

hakan şükür ün atatürk portreli fotoğrafı

hey hey hey sakiney hakan şükür hamileey.

putin in erdoğan ı 2 dakika ayakta bekletmesi

merak etmeyin, putin türkiye'ye geldiğinde reyizimiz onu 3 dk bekleterek intikamını alacaktır.
https://youtu.be/nrupg0SCMB8?t=50

ş ile başlayan en güzel şeyler

şırdaaan.

liverpool fc

2013-2014 yılında olduğu gibi, bu sezon da manchester city'ye premier lig şampiyonluğunu kıl payı kaptırarak üzmüştür. (bkz: belki başka baharlara)

manchester city

tıpkı 2013-2014 sezonunda olduğu gibi 2018-2019 sezonunda da liverpoolluları ve benim gibi liverpool sempatizanlarını üzen takım.

türkiyenin en kötü kadın şarkıcısı

demet akalın ve aleyna tilki.

denizlispor

süper lig'i hak etmeyen takım.

sevişme sonrası kadına bakış açısı

eğer aşık olduğun kadınsa çıplak bir şekilde sarılarak uyumak istersin. ancak değilse 15 dakikalığına karşı cinse karşı bir hissin kalmaz.

göztepe

büyük ihtimalle kümeye düşecekler ama üzülme göztepe, olmadı başka bir takım daha alırsınız.

hani ıssız kuytu köşelerden dönmeye ant içmiştiniz? hiç mi umudunuz kalmadı da armanızı sattınız?

ayrıca çok overrated bir taraftarı vardır. erzurumun taraftarı bile bunlardan daha iyi. 7 binlik köy stadlarını bile dolduramadıkları oluyor. ayrıca pek bağırmıyorlar.

neyse yallah 1. lige çomar göztepe...

merve isimli kızların genel özellikleri

hepsinin isimlerinde m,e,r,v harfleri bulunması.

fifa 19

pasların, şutların hızı, gerçekçiliği vs. önceki oyunlara göre çok daha tutarlı. yani top fiziği çok güzel ama oynanış çok boktan. oyun, pas atmayı istediğin oyuncu yerine başka bir oyuncuya pas attırması, kısa mesafeye bile pas atarken kolaylıkla topu kaptırman, oyunculara temas ettiğin anda dengeleri bozulmaları, top sendeyken senin takımdaki cpu'nun kanatlara bindirmeler yapması gerekirken yapmaması... vs. beni adeta deli etti. sinirden 2 haftada etmediğim küfürü bu lanet olası oyunu oynarken ediyorum. bir daha da yüzüne bakmam. fifa serisini çok sevmeme rağmen olmamış be iey sports tını geym...

seksin sevişmekten farkı

bir farkı yok. tek farkı seks'in ingilizce'den türkçe'ye geçen bir kelime olması. (bkz: sexs)

manchester city

2018-2019 premier lig şampiyonu olan takım. hayırlı olsun.

futbol izleyenlerin boş beleş adam olmaları

survivor izleyenlerin beyanı.

12 şubat 2019 fenerbahçe zenit maçı

zenit'in fener'in eline vereceği maç.

edit: bu arada neden bir avrupa ligi müsabakası salı günü oynanıyor anlam veremedim.

edit2: fenerbahçe gol atmış. :) üstelikte slimani... (bkz: omg)

kızlar neden ilk adımı atmaz

avrupa'da kızlar ilk adımı atıyor.

göztepe

asıl adı aliağaspor'dur. umarım hakketikleri lige (amatöre kadar yolu var) geri dönerler. ayrıca taraftarları çomardır.

safiye inci

bunun gibi beyinsizlerle aynı ülkede yaşamaktan utanıyorum.