#transerkeklervardır

 • Trans erkekler vardır. Bunu kabullenmeyen 2020 yılında yaşayıp ilk cağda yasayan insan kafasında olanların ise beyni yoktur.

  #transerkeklervardır
  0 0 ...
 • Transfobik çomarların bilmesi gereken gerçek.

  Hani 2020 yılındayız ya.

  #transerkeklervardır
  1 0 ...
 • trans erkekleri biraz geri plana itmelerini doğru bulmasamda onur yürüyüşü bir haktır engellenemez diyorum.

  ayrıca #transerkeklervardır .
  2 1 ...
 • fit ve kaslı trans erkeğin alacağı hatta tokatlacağı versustur.

  erkekliğin penis ve iki yanında duran topla olduğunu sanan götlü göbekli düşük testosreonlu erkekleri trans erkekler havada karada tokatlar.

  ulan göbekli 30 luk amcalar sizinle o karılar çok iyi seviştiğiniz veya kart suratınız göbeğiniz için değil paranız için çıkıyor. bir boşansanız sonra ölene kadar nafakaka sömürüyorlar müstahak size pislikler hahahahaha.

  ayrıca susma aykır #transerkeklervardır.
  0 1 ...
 • Bedenin değil ruhun daha doğrusu zihninizin hangi cinsiyete ait olduğu cinsiyeti belirler.

  Bacak aranızdaki organın ne olduğu, vücudunuz, kromozomlarınız cinsiyeti belirlemez.

  Ayrıca transeksüel sizin travesti diye tabir ettiğiniz trans kadınlardan ibaret değildir. Trans kadınlar gibi #transerkeklervardır .
  1 2 ...
 • Biyolojik erkeklerden daha adamlardır, daha delikanlılardır.

  #transerkeklervardır
  1 2 ...
 • regl olmak

  232.
 • eğer biyolojik cinsiyet ile ruhunuzun cinsiyeti farklıysa travmadır özellikle ilk regl daha çok travmadır. kendini erkek hisseden daha doğrusu ruhu erkek olan bir erkeğe biyolojik cinsiyetinin indirdiği bir yumruktur zihninde erkek gibi görünmeyi hayal ederken biyolojik cinsiyetin östrojen hormonu ile bedeni işgal edip göğüslerin belirginleşmesi, bedenin yavaş vavaş kadın formunu alması bu insanlar için korkunçtur.

  ama neyse ki teknoloji ilerledi çok şanslı bir devirde yaşıyor bu insanlar bu açıdan ruhu erkek ama bedeni kadın olan bireyler yani trans erkekler genellikle 3 yıl içinde dış görünüş olarak biyolojik bir erkekten farksız bir görüntüye ulaşabiliyorlar tek sıkıntı belirili periyotlarla ömür boyu hormon tedavisi görmeleridir. bir trans erkek dışardan hiçbir şekilde ne görünüşü ne de sesi olarak biyiolojik erkeklerden ayırt edilemez kendi söylemedikçe.

  #transerkeklervardır .
  1 1 ...
 • Tek sıkıntıyı trans kadınlar çekiyor değil mi?

  Trans kadınlar zorluk çekiyor trans erkekler çekmiyor mu? daha küçücük yaşlarında biyolojik cinsiyetleri kız diye o salak kız giysilerine giymek zorunda bırakılmıyor mu?

  çocukken diğer yani biyolojik erkek olan çocuklar gibi futbol oynamak isterken elin hamuru ile erkek içine karışma, sen kızsın git kızlarla oyna diye empati yoksunu daha küçüçük yaşta ataerkillik aşılanmış veletler tarafından dışlanmıyor mu?

  içinden geldiği gibi davranıp kendisine dayatılan cinsiyet rolünü benimsemedi diye kızlar hanim hanımcık olur daha zarif ol diye baskı yapılmıyor mu veya erkek fatma, lezo gibi laflarla akran zorbalığına uğramıyor mu?

  Ergenliğe girdiğinde kendini erkek olarak hissetmesine rağmen yavaş yavaş yavaş çıkan göğüsleri ike kadınsı bir bedene sahip olması ile yikilmiyor mu göğüsü belli olmasın, morali bozulmasın diye tişört ile göğsünü sarıp üstüne gömlek giyip biyolojik cinsiyeti ve ruhsal cinsiyeti ile savaşmıyor mu?

  Belli bir yaşa gelip Kendisinin artik trans olduğunu keşfettiği ve yakınında kişilere açıldığı zaman en yakınları tarafından dışlanmıyor mu? Ailesini karşısına almıyor mu?

  Güç bela heyeti ikna edip cinsiyet düzeltme surecine başladığı zaman tam her şey yolunda derken söylemeden trans olduğunu anlamayan hoşlandığı kız tarafından trans kimliğini söylediğinde kusura bakma deyip reddeilmiyor mu?

  Ne tipsiz karaktersiz erkeklerin sevgilisi varken sırf trans kimliğinden dolayı kız arkadaşı olamadan gençliği bitmiyor mu?

  Ama trans erkekler önemsiz çünkü geyler, trans kadınlar gibi ünlü olma dikkat çekme manyağı olmadığı için lgbt tarafından geri plana itiliyor değil mi? Oysa travestiler ve geyler gibi ağlayıp zırlayıp dernegin paralarını aralarında cukkalayip kendilerine evler, arabalar almaları yurtdisina gidip tatil yapmalı ancak bir sosyal medyada lgbt postu paylaşıp aktivistim diye gezmeliydi değil mi?

  #transerkeklervardır .
  1 1 ...
 • transfobik çomarların beynine sokması gerekendir.

  biyolojik erkekler bacak arasında iki top ve uzun bir organ taşıyor diye trans erkelerden daha delikanlı olmaz.

  #transerkeklervardır
  3 5 ...
 • Trans erkekler vardır. Ayrıca kadınlar trans erkeklere şans vermelidir. Trans erkekler biyolojik erkeklerden daha çok sevebilir, sevdiği kadını koruyup, ona değer verebilir Ön yargılı Olmamak gerek diye düşünüyorum.

  #transerkeklervardır
  0 0 ...