#kiteankara

• kaş'ın sevilen yüzü eğlence sektöründe de adından söz ettiren dostum serdar mjk tepe'yi kırılmış bir burun ve göz altı morluklarını gördükten sonra, aşırı sinirlenip üzüldüm ve bu başlığı açma ihtiyacı duydum. kendisi de çaylak olarak olayları anlatmak istemiş ama çok duyulmamış. kısacası tipini tarzını beğenmediği için kendisine günlerdir sosyal medya üzerinden saldıran mekan sahibinin sonrasında eylemini fiziksel olarak gerçekleştirmesi hadisesi.

küçük bir bilgi daha vereceğim. halihazırda burak aydemir denilen şahıs, öfke kontrolü problemi sebebiyle, devam eden bir sürü davası da olduğu bilgisi gelmekte. sanki ceza almadıkça, daha da ileri gidebiliyor diye düşünüyorum. zaten kite hakkında yapılan yorumlar da çok parlak değil.

serdar mjk tepe'nin açıklamasından sonra enteresan bir hikaye paylaşarak, kendisine hiçbir şey olmayacağından emin olduğu bir foto paylaşmış.
    buyrun foto, sonra serdar'ın açıklaması ve serdar'ın darp edildiği fotoğrafları paylaşacağım.

o kadar emin ki bir şey olmayacağına

serdar'ın kırık burnu

--- ortak arkadaşımızın açıklaması ---

bir kaç gündür sosyal medyada dönen mevzuyu anlatmak için yazıyorum. hukuki süreç başlatıldığı için mekan şahıs isimleri verilemeden anlatılan olayları bütün isimleri vere vere yazıyorum arkadaşlar. olay 12 eylül cumartesi günü saat 20.00 sularında çeşme flyinn beach'de oldu. serdar mjk tepe, yapılan eventin hem koordinatörü hem dj’iydi. eventi düzenleyen firmalardan biri olan ankara kite’in sahiplerinden burak aydemir’in saldırısına uğradı. kıyafetleri, kimliği, ilaçları, dj ekipmanları, bilgisayarı gasp edildi. kıyafetleri ve ayakkabıları dahil hastaneden çıktığında hicbir şeyi yoktu.

şu an bir dünya ameliyat olmak ve bu ay çalacağı mekanları ve düzenleneceği organizasyonları, etkinliklerini iptal etmek zorunda kaldı. kendisine iade edilen bir kaç ekipman dışında yaklaşık 20 bin liraya yakın eşyası gasp edildi. cüzdanı, kartları yanında olmadığı için maddi olarak da bu kadar önemli bir surecte arkadaşlarından ve ailesinden destek almak zorunda kalarak maddî özgürlüğü kısıtlandi. instagram’dan binlerce kişi paylaşım yaptı ve sonuç olarak hesabını hacklediler. şu an serdarmjktepe olan kullanıcı ismi bunicknemq halinde ve iki hafta boyunca değiştiremiyor ve bu insanın en aktif olduğu mecra instagram.

sebebe gelince; sırf dış görüntüsü onlara uymuyor ya da farklı diye, turuncu kimono giyiyor, arkadaslariyla arasindaki eglence anlayisi karsi tarafa uymuyor diye gelip "sen nasıl takılıyorsun lan burada, ne ayaksın sen" diye çocuk kendinden geçene, bayılana kadar dövdüler. fotoğrafları gördüyseniz eğer durumun vehametini anlarsınız. eğlence mekanı sahibi olup, sırtını karanlık güçlere dayayıp kendilerini mafya diye lanse edip, sırf onlardan daha çok ya da farklı eğleniyor diye birine bu şekilde saldırmak ve bu hale getirmek tarifsiz bir kötülüğün işareti.

#kiteankara #burakaydemir

*not: flyinn bu konuda fazlasıyla destek göstermiş neyse ki.

fylinn beach her konuda serdar mjk tepe'ye destek olup, kişinin on gün önce geçirdiği mide ve bağırsak ameliyati için kullandığı ilaçları kendisine ulaştırmış, gerekli desteği göstermiş ve mağduriyetini azaltmaya gayret etmiştir. olayın tarafı ya da suçlusu asla değildir.
    --- ortak arkadaşın açıklaması ---
  • şikayet et
  • 43908648
  • güncel Önemli Başlıklar