• Sabah akşam kadınlara hakaret edip sonra neden kadınlar bize yaklaşmıyor, kezban bu türk kızları vs diye ağlamayın. Kadınları sevin, bir eşya olarak değil insan olarak kabul edin. Sonra zaten onlar da sizi sever.
    5 1 ...
  • Gayet düzgün bi şekilde kendimi ifade etmeme rağmen hıncını beni donuzlayarak almış yazar. Bu mevzuda saflarımızın farklı gözüktüğü birçok yazarla konuştum kimseden bu dönüşü almadım, şaşırttı.

Dilerim mutlu olur.
    17 5 ...
  • sen ne dersen de, buraya ne yazarsan yaz herkes herşeyi biliyo sayın ibiş efendi..
    pkkyı da fetoyuda çosturan akpdir.

zamanında bu ikisiyle de ortaktı..
    açılım süreçleri, habur-imralı-oslo görüşmeleri, hocaefendimiz,dön ne olur, ne istediler de
    vermedik,türk okulları,ergenekon balyoz vs vs...
    siz cidden bu kadar aptal mı sanıyosunuz ya milleti..
    7 0 ...
  • şu zengin çocuklarına bazen cok özeniyorum lan. sırf üni okumak zorunda olmadıkları için. bok bok bilgisiz slayttan ders anlatan doçlar, akademisyenler, egoist itlerin egolarını cekmek zorunda olmadıkları için. elimde olsa hepsinin derisini yüzerim derisini. orospu cocukları. kendine profesör dedirttiren yardoç gördü lan bu gözler. profesör.. okulunuz batsın. cahil şerefsizler sizi.
    10 1 ...
  • kaygı bozukluğu hastalığı belirtileri taşıyıp taşımadığınızı ölçen testtir.

beck tarafından hazırlanmış beck anksiyete ölçeği ile kendinizi test etmek isterseniz testi çözün.

http://www.pisipsikoloji....nksiyete-bozuklugu-testi/

--spoiler--
    benim sonucum:

Anksiyete Bozukluğu Testinden Aldığınız Puan: 24

0-7 puan Minimal düzeyde anksiyete belirtileri

8- 15 puan Hafif düzeyde anksiyete belirtileri

16-25 puan Orta düzeyde anksiyete belirtileri

26-63 puan Şiddetli düzeyde anksiyete belirtileri. Acilen bir uzmandan yardım almanızı öneririz!

--spoiler--
    8 0 ...
  • gereksiz değildir, adı üstünde bebek ve çocuk; bunlar sevgi, şefkat ve ilgi ile büyür, yüzlerinin gülmesi için sevgi şarttır. zira çocuklar toplumun geleceğidir ve çocuk sevgisi insan sevgisi için bir ihtiyaçtır. sevmeyen de sevmez kimse kimseye zorla sev demiyor. anne/baba mı olamayacaksınız, bebek mi sevdirmiyorlar size, sevgisiz mi büyüdünüz bize ne, başlığınız tutmayınca hortlatıp durmayın şöyle başlıkları. bebek düşmanıysanız da gidin başka yerde sürdürün düşmanlığınızı. hep aynı başlıkları görmekten gına geldi.
    18 5 ...
  • fatih terim

6690.
  • boşuna değil 3 yıldızlı kardeşlerin fatih terim sövgüsü...

bu coğrafya ondan daha iyisini görmedi çünkü, galatasaray’ı bu coğrafyanın en büyüğü kıldı çünkü, hiç kimse atatürk havalimanı’na uefa kupası ile inemedi ondan başka, türkiye’nin en fazla kez şampiyon olmuş ve kupa kazanmış takımının bir yıldızını kendi taktı, müzenin çeyreğini kendi dizdi. galatasaray efsanesi oldu.

kendine efsane devşirmek zorunda kalanların, fatih terim galatasaray’ın başında ne zaman olduysa üçün birine kanaat etmek zorunda kalanların sövgülerine, algı oyunlarına maruz kalıyor ama bilsin ki bu coğrafyanın en fazla sevdalıya sahip camiasının sevdalıları her zaman arkasında.

bizim aramıza kırgınlık girer, dargınlık girer ama bağımız hiç kopmaz. o bağ 17 mayıs 2000 akşamı, galatasaray benim için hiçbir zaman bir tercih veya seçenek değildir, hiçbir zaman olmadı da dediği gün hiç kopmayacak kadar sert bağlandı çünkü.

3. golden sonra yedek kulübesine bakın, gerçek galatasaray o’dur. o sinerjiyi, enerjiyi, ruhu fatih terim’den başkası veremez, size galatasaraylılığınızı fatih terim’den başkası hissetiremez. 1 ay gibi bir süre içerisinde bile net şekilde etkisini hissetirdi camiada ve takımda.

evine yeniden hoş geldin imparator, kimsenin başaramadıklarını başarmak senin, galatasaray’ın karakterinde var.

yine, yeniden..
    13 5 ...
  • kanit olarak, 80 lerin teknolojisi ile cekilmis polaroid fotograf karesi gosteren bir adamdir.

https://www.youtube.com/w...nue=366&v=NvXeWXsgHsg
    4 1 ...
  • Kendisi sözlüğün düzelmesini istiyor ve girişimi başarıyla sonuçlandı. Kendisi gittiği için sözlükte adeta bir bahar esintisi, bir okyanus ferahlığı hakim. Oh be abicim iyi ki başlatmışsın bu kampanyayı. Bye ajahshsj.

ilk günler Acep tengir abim muhafazakar, dindar, küfürsüz, eşitlik içinde, hiçbir ırkçılığı kabul etmeyen dünya sözlükte ne yapacak diye düşündüm. Sonra dedim ki kendisi her kalıbın şeklini kolaylıkla aldığı için, öyle bir ortamda da hiç zorlanmayacak ve birkaç güne şeriatçı bile olacaktır ajanshsjj.
    EE u dönüşleri meşhurdur kendisinin.

Kafakoparanus emmiyle de barış antlaşmasını imzalar, huşu içinde de umreye gidecektir.
    Lütfen geri gelme burası çok güzel.
    20 10 ...
  • ne yalan söyleyeyim başlığı görünce gözlerim doldu. alındım ya zorrruma gitti resmen.

katılmadığım, katılmak istemediğim, katılanları da naif bir dille uyardığım kampanya.

evet, kıllıyız.

evet, barzoyuz.

evet, ekseriyetimiz erken gelen küçük, minnacık ve şapşik babafingolara haiz.

ama unutmayın arkadaşlar kadın ve erkek bir elmanın iki yarısıdır.

istirham ediyorum bu tip seksist hatta ırkçılığa varan lisanlardan uzak durun. sizin gibi değerli arkadaşlarıma yakışmıyor.

sizleri çok seviyorum arkadaşlar!
    12 0 ...